reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@roza_21 A skąd takie złe zdanie masz o szkole?
Pytam bo ja też jestem zwolenniczką ED ale nie mogę sobie na to pozwolić :(
Oprócz tego pracuje w przedszkolu Montessori i ta idea jest mi bliższa niż klasyczne nauczanie.
 
reklama
Ale się naczytałam, 40 stron od wczoraj narobiłyście!
@OdNowa wybacz, że zapytam, ale co to za haemowe wtyki na min. 30%? Nawet pracownicy nie mają takiej zniżki :p

Ja w środę idę na prenatalne. Trochę się nakręciłam od czytania waszych postów, że może już będzie widać kto to siedzi we mnie... chociaż ja i tak planuję robić wyprawkę raczej w neutralnych kolorach. Wydaje mi się, że przy takim maluszku świeżaku najważniejsza będzie wygoda np. w szybkim zmienianiu zafajdanych bodziaków a stroić się będziemy jak już dzidzia będzie trochę większa.

Dziewczyny, które mają już dzieci! Macie przewijaki? Tzn. wiecie, taka np. „komódka” i u góry przewijak a na dole półki lub szafki. Czy może taki mobilny, w sensie sama „tacka”? Zastanawiam się, czy takie coś okaże sie potrzebne czy wystarczy właśnie jakaś mata czy tacka i na łóżku przewijanie...
 
Kochana teraz już mam nauczkę i paluszek jest moim przyjacielem, ale wcześniej myślałam ze skoro ten aplikator jest dołączony to należy tym wkładać jak najgłębiej. To sobie narobiłam pewnego dnia... brrrr nawet nie chce pamiętać mojej paniki. Teraz i tak mam dalej obsesje oglądania namiętnie tego co wypada na wkładkę, i mam wrażenie ze czasami przez ta luteinę ten śluz jest zolty, nie wiem jak u ciebie? Pozdrawiam :)
Gdyby mi nie powiedziała, tez pewnie bym tego aplikatora użyła, bo to wydaje się takie oczywiste. Powinni na nim coś napisać. Szkoda, ze musiałaś się stresu najeść, ale najważniejsze, ze wszystko jest dobrze :) ze mnie leci cały czas taki biały osad ale bardziej suchy, jak sproszkowana tabletka, ale ja biorę jej ogromne ilości. Od 16 tygodnia, jeśli wszystko będzie okej będę zmniejszać dawkę.
 
A ja nic o tym nie wiedziałam... A myślicie, że jak nic mi nie jest, to nam dalej używać czy jednak przestać?
Mnie tez nie było aż pewnego dnia rano poprostu nie mogłam sobie trafić odpowiednio i wyjęłam we krwi. Jeśli nic ci się nie dzieje to możesz używać myśle, każda kobietka jest inna :)
 
Gdyby mi nie powiedziała, tez pewnie bym tego aplikatora użyła, bo to wydaje się takie oczywiste. Powinni na nim coś napisać. Szkoda, ze musiałaś się stresu najeść, ale najważniejsze, ze wszystko jest dobrze :) ze mnie leci cały czas taki biały osad ale bardziej suchy, jak sproszkowana tabletka, ale ja biorę jej ogromne ilości. Od 16 tygodnia, jeśli wszystko będzie okej będę zmniejszać dawkę.
Ja biorę 3 razy dziennie po 1 tab, a ty?
 
Ale się naczytałam, 40 stron od wczoraj narobiłyście!
@OdNowa wybacz, że zapytam, ale co to za haemowe wtyki na min. 30%? Nawet pracownicy nie mają takiej zniżki :p

Ja w środę idę na prenatalne. Trochę się nakręciłam od czytania waszych postów, że może już będzie widać kto to siedzi we mnie... chociaż ja i tak planuję robić wyprawkę raczej w neutralnych kolorach. Wydaje mi się, że przy takim maluszku świeżaku najważniejsza będzie wygoda np. w szybkim zmienianiu zafajdanych bodziaków a stroić się będziemy jak już dzidzia będzie trochę większa.

Dziewczyny, które mają już dzieci! Macie przewijaki? Tzn. wiecie, taka np. „komódka” i u góry przewijak a na dole półki lub szafki. Czy może taki mobilny, w sensie sama „tacka”? Zastanawiam się, czy takie coś okaże sie potrzebne czy wystarczy właśnie jakaś mata czy tacka i na łóżku przewijanie...
Ja miałam taki na łóżeczko używałam praktycznie do 2 roku syna poki nie odpieluchowalam.
 
Dziewczyny osiem godzin byłam w pracy i znowu tyle do nadrobienia :cool2: co się zbliżam do końca to znowu strona przybywa, to jest ie do ogarnięcia... Hahaha. Mnie dzisiaj zastała jedzeniowa niespodzianka, Mama gar golabkow ugotowala.... Uwielbiam
 
reklama
@roza_21 A skąd takie złe zdanie masz o szkole?
Pytam bo ja też jestem zwolenniczką ED ale nie mogę sobie na to pozwolić :(
Oprócz tego pracuje w przedszkolu Montessori i ta idea jest mi bliższa niż klasyczne nauczanie.
Mi idea Montessori również jest najbliższą chociaż w domu daleko nam do przedtrzegania tego. Bardzo zwracamy uwagę na edukację emocjonalna i rozwój we własnym tempie bez nagród i kar :) jeśli Tymonek pójdzie do przedszkola to Montessori.
A szkoła no cóż... Za duże klasy, brak odpowiedniego podejścia, system ocen który jest szkodliwy, brak dostosowania materiału pod ucznia, prace domowe, ciężkie plecaki, za długie godziny lekcyjne, nudne lekcje... Wymieniać mogę długo :)

Ale oczywiście każda może mieć własne zdanie, nikogo nie krytykuje i nie oceniam [emoji170]
 
Do góry