reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dopiero 14.11


A co do dziąseł to używam pastę emlex, poleciła mi ją moja dentystka. I płyn do płukania jamy ustnej splat, jest typowy na problem z dziaslami

Elmex używam, też z zalecenia. W wakacje chodziłam do stomatologa na zabiegi algami. Ciekawe czy w ciąży też można :)
Poszukam jutro płynu.
Wiem że jak pójdę do apteki i powiem "dla kobiet w ciąży" odesla mnie do lekarza :/ kiedyś było łatwiej o poradę w aptekach!
 
reklama
Zaczyna się hipokryzja i chamstwo. Ocena kogoś na podstawie kilku wypowiedzi na forum to zwyczajne prostactwo. A Twoją wypowiedź (jakbyś mnie znała z 10 lat) świadczy o tym że to nie jednak ja muszę mieć ostatnie słowo.
No ale zawsze znajdzie się ktoś taki...



10 to jesteś młodsza ode mnie ,stad Twoje obelgi (Ze jestem chamska i prostacka) zignoruje... tak poprostu i zwyczajnie.
To o Tobie świadczy(pokazałaś swoje elokwencję [emoji4] ,nie o mnie i na tym zakończyłam z Tobą rozmowę Dziewczyno.
Waż słowa, które do kogos piszesz bo to jest nie do zaakceptowania(nie ma obrażania od chamstwa i prostactwa).

Resztę Twoich postów w moja stronę będę ignorować.
 
Ostatnia edycja:
Ja Ci nie ublizam. Mówię o Twoim zachowaniu a nie o Tobie, rozróżnij bo widać wiek to czasem nie wszystko. Dałaś sobie prawo do oceny mnie i nawet nie odpowiedziałaś jakim cudem jesteś w stanie się wypowiedzieć o mojej osobie. Są pewne granice których się nie przekracza, a to jest moja granica.
Owszem, każda.moja wypowiedź świadczy o mnie i pod swoją każda podpisuje się rękami i nogami. To że Ci ublizam to Twoje halucynacje a nie rzeczywistość tak samo jak to że wiesz jaka zawsze muszę być. A powoływanie się na wiek to już wgl najsłabsza karta....
Nie życzę sobie żebyś wypowiadała się o mojej osobie w jakikolwiek sposób jeśli wcześniej nie dostarczę Ci dowodów na to że tak jest. Jedna sytuacja zinterpretowana przez Twój umysł przez pryzmat Ciebie i Twoich doświadczeń to nie argument. Z tego samego względu również Cie nie obrażam. Oceniam Twoje zachowanie, tylko to teraz nie ZAWSZE tak jak ty mnie.
[emoji849]
Dodam że nasze zachowanie nie zawsze świadczy o tym jacy jesteśmy... Można się wyrzec na męża o byle co bo miało się ciężki dzień ale to nie znaczy że jesteśmy nerwów i skoro w 90%sytuacji postępujemy inaczej (to tylko przyklad).

Jeśli masz ochotę mi coś odpisać to proszę przenieśmy się na priv żeby dziewczynom nie spamować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry