reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Mój też się topił. Miał tylko 49cm.



I melise niech wypiją te co się denerwują



Ja rodzić chciałam na początku tam gdzie pierwsze w Bydgoskim Bizielu. Jednak lekarz od mojej choroby zalecił CZMP w Łodzi
I cesarkę.



Brak tchu jakby ktoś naciskał na klatkę.



Dziewczyny co do wątku zamkniętego pomyślcie tak jak na fb są grupy zamknięte lub tajne i dodaje się osoby po spełnieniu wymagań tak i tu zamknięta ma dać szansę się vardziej otworzyć jednocześnie być anonimowym. Bo niech ktoras korzysta z firum będzie miała jakiś problem w rodzinie wygada się w tajemnicy przed mężem nam on by stworzył konto i miał od raxu byc dodany bo tak?? To troche bez sensu wtedy zamykać wątek.



Syn przyniósł jelitówkę z szkoły i pół nocy nie przespanej niestety.
Smecta larimed mam i juz dostał. Macie domowe sposoby na jelitówkę dziecka?
My przerabialismy w domu rota dwa tygodnie temu z chłopakami, nie ma na to cudownego specyfiku niestety, u nas też była smecta i elektrolity, nazwy nie pamietam, smak bananowy w każdym razie i chłopakom kompletnie nie podeszlo
 
Mój też się topił. Miał tylko 49cm.



I melise niech wypiją te co się denerwują



Ja rodzić chciałam na początku tam gdzie pierwsze w Bydgoskim Bizielu. Jednak lekarz od mojej choroby zalecił CZMP w Łodzi
I cesarkę.



Brak tchu jakby ktoś naciskał na klatkę.



Dziewczyny co do wątku zamkniętego pomyślcie tak jak na fb są grupy zamknięte lub tajne i dodaje się osoby po spełnieniu wymagań tak i tu zamknięta ma dać szansę się vardziej otworzyć jednocześnie być anonimowym. Bo niech ktoras korzysta z firum będzie miała jakiś problem w rodzinie wygada się w tajemnicy przed mężem nam on by stworzył konto i miał od raxu byc dodany bo tak?? To troche bez sensu wtedy zamykać wątek.



Syn przyniósł jelitówkę z szkoły i pół nocy nie przespanej niestety.
Smecta larimed mam i juz dostał. Macie domowe sposoby na jelitówkę dziecka?
Niech dużo pije wody małymi łyczkami i nie podawaj gorących płynów :) a ile synek ma lat?
 
Ja, ostatnio poszłam do apteki z, pytaniem co mogę łyknać na kaszel, to mnie okrzyczaly że do lekarza mam iść na poradę,i wrócić z receptą!
A kiedyś zawsze mówili "skonsultować z farmaceuta bądź lekarzem"
Mi krwawi górne dziąsło wrry




Może na leniwe czy coś farmaceutki czy coś. :(
Ja mam takie sprawdzone .Zawsze doradziły przed ciążą i teraz bardzo chętnie podpowiadają co i jak .;)
 
@Dmalw ja urodziłam syna na Żelaznej i tam chciałabym urodzić też tym razem. Tylko nie wiem czy dotrę bo będę mieć dalej. :)
Mam dobre wspomnienia - sąsiadka była taka sobie no ale to już loteria.
 
reklama
Do góry