reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja jestem księgową:) Ale nie kadrową, więc w prawie pracy nie jestem biegła, ale przyznam szczerze że w takim narazie nie rozumiem dlaczego czekasz na wypłatę z ZUSu.
Pamiętam watek dotyczący tego problemu na forum:)
Jak pracodawca zatrudnia powyżej 20 osób to podczas całości zwolnienia to on wypłaca Ci wynagrodzenie, i to on rozlicza się z ZUSEM.
Jestem strasznie ciekawa dlaczego wypłaca Ci ZUS, na jakiej podstawie ?[emoji848]
. Dasz znać jak się dowiesz?
Jasne dam znac [emoji4]u mnie jest troche skomplikowana sprawa, bo dopiero co mialam macierzynski i rodzicielski,a pozniej urlop wychowawczy na jakis tydzien,powrot do pracy i L4 [emoji23]wiec wszystko jest zagmatwane i dam znac jak juz to wyjasnie z kadrami [emoji16]o prosze jaki super zawod [emoji108][emoji108]super zawsze mi sie to marzylo, jednak los pokierowal za mnie [emoji12][emoji12]
 
Kurde nigdy od niej nic nie jem, sami mamy swoje posilki obiady, sniadania itd ale wczoraj tak nalegala zebym sprobowala jej gotowanego kurczaka, ze zjadlam dla świętego spokoju, bo chodzila za mna pol dnia [emoji23][emoji23]boszzz te tesciowe mnie wykoncza ledwo wczoraj nie zjechalam nad kibelkiem [emoji23][emoji23]

Może poprostu zatrucie lub jelitówka?
 
pobierają krew nie musisz się przygotowywać. godzina pobrania nie jest istotna u nas jest tylko zalecenie że musi to być wtedy co usg ewentualnie dzień wcześniej dzień później

Ja też czytałam że najlepiej pobierać krew dniu kiedy jest badanie usg, a ja będę miała wykonywany pięć dni przed… Gdzie indziej mam Pobierano krew i gdzie indziej mam robione usg ale taka jest umowa między tym lekarzem a Przychodnią… Też tutaj mam wątpliwości
 
Hej dziewczyny, u mnie znowu dzisiaj poranek w strachu. Wkładałam luteinę i na palcu miałam troszkę krwi. Zadzwoniłam tym razem do lekarza który przyjmuje u nas w mieście i umówiłam się na dzisiaj na wizytę żeby już nie jechać na szpital bo znowu mnie położą. Jutro mam prenatalne u swojego lekarza. Mam nadzieje ze to znowu z szyjki i z dzidzia wszystko dobrze tak jak ostatnio. Ale jakiś powód tego krwawienia musi być, ostatnio moj lekarz mi powiedział ze to się zdarza u kobiet które przyjmuje luteinę wlasnie. Teraz będę czekać jak na szpilkach do 17. :hmm:
Spokojnie kochana. Nie każda krew to coś złego. Życzę Ci dobrych wieści i daj znać po wizycie.
 
Jasne dam znac [emoji4]u mnie jest troche skomplikowana sprawa, bo dopiero co mialam macierzynski i rodzicielski,a pozniej urlop wychowawczy na jakis tydzien,powrot do pracy i L4 [emoji23]wiec wszystko jest zagmatwane i dam znac jak juz to wyjasnie z kadrami [emoji16]o prosze jaki super zawod [emoji108][emoji108]super zawsze mi sie to marzylo, jednak los pokierowal za mnie [emoji12][emoji12]


Wbrew pozorom naprawdę bardzo stresujący zawód. Dla mnie na plus jest fakt, że nie pracuje bezpośrednio z ludźmi bo nie mogę ze względu na chorobę jaką mam wiec miałam wąski wybór.
 
Eee ja to już jak 34 letnia babcia [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji2368] cały przód, baczki, skronie..
Ale nie płacze, widzę moją mamę i siostrę.. Przecież wyróżniać się nie będę, jak geny to geny hahahhaZobacz załącznik 1041582
A tu moja kępa ;) nie farbuje od ponad 2 lat, ale nigdy nie noszę rozpuszczonych [emoji4]

Btw do dzisiaj nie wiedziałam, że zrobienie foty czubkowi głowy jest aż tak problematyczne [emoji23][emoji23][emoji23]
20191105_101146.jpeg
 
reklama
Do góry