reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

I tak i nie [emoji6] mam pakiet medyczny z PZU, więc płace miesięczna składkę, ale wizyty, USG i część badań mam za darmo w ramach pakietu
Mam lux med-sprawdź w OWU, u mnie normalne usg jest tylko w pakiecie, prenatalne nie.
Wątpię żeby było.
Też dostałam 'skierowanie' czyli kartkę z ok inf gdzieś mnie kieruje, jestem przed 35rz stąd wiem że zapłacę.
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt :)

Kurde dopiero co napisałam, że już praktycznie nie plamię a tu znowu i to nie aż tak mało. Coś tak czułam, że mnie kłuje i taki dziwny dyskomfort no i masz, plama. Nie mam pojęcia co to może być ale dobrze, że jutro wizyta, to może rozwieje moje obawy o najgorsze... żeby tylko dzidzia była zdrowa, reszta nieważna, mogę nawet plackiem leżeć jak będzie trzeba.

Teraz czytam @Hana89 też masz jakieś niezidentyfikowane plamienia. Kurde żeby chociaż poznać źródło, skąd to leci i dlaczego.
Ja miałam dwa razy już taka przygodę, zawsze rano i po włożeniu tabletki. To nawet nie jest tak ze samo mi leci i plamie na wkładkę czy bieliznę tylko poprostu wyjmuje palec i widzę troszke krwi. Dzisiaj mnie obejrzał lekarz z każdej strony można powiedzieć, bo najpierw wzienikiem zajrzał, później palcem, później szyjkę sprawdzał przez usg a na końcu usg przez brzuch i patrzał na malucha. Powiedział ze jeśli kolor plamien jest brązowy to oznacza ze jest to stara krew a jak żywo czerwona to świeża. Ale u mnie nic nie znalazł, powiedział ze narazie nie widzi nim czym mam się martwić ale trzeba to kontrolować. Mnie to drażni bo nie mogę się w pełni wyluzować i cieszyć tylko cały czas z tylu głowy mam to na uwadze. Zobaczymy co jutro powie moj gin. Mozliwe ze jest nadżerka w szyjce lub polip szyjki macicy ale u mnie nic takiego nie ma wiec już nie mam pomysłu.
 
Płaciłam normalnie za USG genetyczne, lekarz mnie skierował do innego lekarza, nawet nie x tej przychodni na to badanie
Mam lux med-sprawdź w OWU, u mnie normalne usg jest tylko w pakiecie, prenatalne nie.
Wątpię żeby było.
Też dostałam 'skierowanie' czyli kartkę z ok inf gdzieś mnie kieruje, jestem przed 35rz stąd wiem że zapłacę.
 
To moja biometria plodu
 

Załączniki

  • 15729855071301774183524055350083.jpg
    15729855071301774183524055350083.jpg
    530,8 KB · Wyświetleń: 64
Ja plamiłam długo w ciąży z małą. Jak się potem okazało były po 1 - 2 pecherzyki ciążowe. A potem miałam krwiaka w trakcie organizacji. Mała urodziła się zdrowa jak ryba :) nie martw się
Eh... zaczęłam już na własna rękę czytać i sprawdzać od czego to może być i podsuwam lekarzowi własne pomysły ;) Ale żadna z opcji po zbadaniu nie pasuje do mnie, także pozostaje mi się cieszyć ze z maluchem wszystko dobrze i ze ma się dobrze. Jak go zobaczyłam to od razu mi serducho zmiękło, jak ja bym chciała już maj ❤️
 
Masakra, jak mnie podbrzusze boli. Obstawiam że to jajniki.
Patrzę w kalendarz, dziś jest dzień kiedy powinnam dostać okres. Czyli pewnie jeszcze tam wszystko pracuje.
Mało komfortowe uczucie, ale staram się nie nakręcać.
 
Moj syn ostatnio wdał się w szarpaninę z kolega z klasy. Jak się okazało chłopczyk go zaczepiał dosc mocno ale nie wiedział ze moj syn od 3 lat trenuje kickboxing. Ponoć dosc długo nie reagował aż w końcu zrobił co miał zrobić. I chłopczyk się rozbeczał i zaczął wyklinać wszystkich dookola. Kopac na oślep itp. Wpadł w jakiś amok. Tak również się zachowywał w obecności mojej i swojej matki. Nie radZila sobie z nim totalnie. W trakcie rozmowy z wychowawca usłyszałam ze chłopczyk od kilku dni zygal do mojego syna aż w końcu ten postanowił zrobić porządek. I oczywiście musiałam przeprowadzać różowe ze pod żadnym pozorem nie wolno mu dokuczać słabszym i conajwyzej ma się bronić. Ale to doskonale wie.
 
reklama
Do góry