reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Masakra, jak mnie podbrzusze boli. Obstawiam że to jajniki.
Patrzę w kalendarz, dziś jest dzień kiedy powinnam dostać okres. Czyli pewnie jeszcze tam wszystko pracuje.
Mało komfortowe uczucie, ale staram się nie nakręcać.
Kochana mnie często boli, to ten ból z kategori jak na okres i jest taki nie przyjemny i straszy. Mam nadzieje ze szybko nam zleci do maja i będziemy wszystkie pokolei wstawiać fotki swoich maluszków ❤️
 
reklama
Kochana w którym tygodniu jesteś?
Gratuluje udanych wizyt :)

Kurde dopiero co napisałam, że już praktycznie nie plamię a tu znowu i to nie aż tak mało. Coś tak czułam, że mnie kłuje i taki dziwny dyskomfort no i masz, plama. Nie mam pojęcia co to może być ale dobrze, że jutro wizyta, to może rozwieje moje obawy o najgorsze... żeby tylko dzidzia była zdrowa, reszta nieważna, mogę nawet plackiem leżeć jak będzie trzeba.

Teraz czytam @Hana89 też masz jakieś niezidentyfikowane plamienia. Kurde żeby chociaż poznać źródło, skąd to leci i dlaczego.
 
Ja sobie już nawet alarmy ustawiam na ten dzień ..pierwszy raz pamiętam jak zaczął mnie brzuch boleć jak na okres ..Teraz mam już to 2 razy za sobą. Na weekend znowu wypada TEN DZIEŃ, ale jestem spokojna [emoji4]
Masakra, jak mnie podbrzusze boli. Obstawiam że to jajniki.
Patrzę w kalendarz, dziś jest dzień kiedy powinnam dostać okres. Czyli pewnie jeszcze tam wszystko pracuje.
Mało komfortowe uczucie, ale staram się nie nakręcać.
 
Dobrze, że masz jutro wizytę.
Ja miałam plamienia, ale jakoś do 9 czy 10 tygodnia. Takie brązowe. Całe szczęście nie była to żywa krew. U mnie prawdopodobnie wynikało to z powodu niskiego progesteronu.
Jutro równy 13tc z USG, z OM nie wyliczę bo po poronieniu nie zdążyłam mieć.
 
Dobrze, że masz jutro wizytę.
Ja miałam plamienia, ale jakoś do 9 czy 10 tygodnia. Takie brązowe. Całe szczęście nie była to żywa krew. U mnie prawdopodobnie wynikało to z powodu niskiego progesteronu.

Ja tez mam brązowe, krwi tam w ogóle nie widzę. Od piątku biorę duphaston bo mi gin z izby zapisał i to mnie trochę uspokaja bo nie dopatrzył się tez w zasadzie niczego złego na usg. Jutro mój zajrzy i może się coś okaże.
 
Dziewczyny była któraś u dentysty ostanio i dawał wam lekarz znieczulenie bez problemu. Ja przed ciążą zaczęłam leczyć zęba i nie zdazylam do końca Pani doktor powiedziała że mam przyjść dokonczyc w drugim trymestrze, ale boję się że mi znieczulenia nie da , a bez twgo buzi nie otworzę...

Ja byłam tydzień temu. Powiedziałam, ze jestem w ciąży i dostałam znieczulenie które mogę przyjąć.
 
Mam lux med-sprawdź w OWU, u mnie normalne usg jest tylko w pakiecie, prenatalne nie.
Wątpię żeby było.
Też dostałam 'skierowanie' czyli kartkę z ok inf gdzieś mnie kieruje, jestem przed 35rz stąd wiem że zapłacę.

Ja mam w luxmedzie normalnie prenatalne badania tez. Ide ale tylko dlatego ze mam za darmo, nie do końca ufam tym lekarzom :p
 
reklama
A dziewczynki czy ktoras uzywala detektora tetna dziecka? Mam chęć kupić, pewnie i tak jeszcze nic nie usłyszę ale na wszelki wypadek bym juz na pozniej miała.
 
Do góry