reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Oj to już w ogóle byłaś szczupaczek :)
Ciekawe jak z biustem… Wielu kobietom zostaje większy lub wręcz odwrotnie;)
Ja przed pierwsza ciąża ważyłam 45 kg pi ciąży spadło do 42,5 ale jak przestałam karmić to waga wróciła do normalnej :) a biust mogę powiedzieć ze wydaje mi się ze się jeszcze zmniejszył ;p ale dzięki temu ze jest mały to nie jest obwisły hahah
 
Dziewczyny, czy łapie Was czasami takie przygnębienie, że odechciewa Wam się wszystkiego? Nie wiem czy to taka burza horomonów u mnie, czy o co kaman ale czasami siedziałabym tylko i plakala a po jakimś czasie wszystko wraca do normy... Masakra...
 
Dziewczyny, czy łapie Was czasami takie przygnębienie, że odechciewa Wam się wszystkiego? Nie wiem czy to taka burza horomonów u mnie, czy o co kaman ale czasami siedziałabym tylko i plakala a po jakimś czasie wszystko wraca do normy... Masakra...
To normalne ja ostatnio jechałam autem i zlapalam dola ze tak jade i mysle po co mi to wszystko..a zaraz jest juz ok takze spokojnie to hormony
 
Dzień dobry moje kochane [emoji28]
Gdzie kupujecie/macie zamiar kupić zimową kurtkę/płaszcz?
Bo ja zmarzluch jestem i muszę się już w coś zimowego zaopatrzyć, bo niestety w kurtki z zeszłego roku się nie dopinam, a jak się dopnę to o ruszaniu nie ma mowy [emoji23]
W H&M nie ma nic ciekawego, bonprix nie moja bajka, na zalando w znośnej cenie tylko kilka sztuk i też nic ciekawego, a 500 zł nie zamierzam wydać na jedną zimę [emoji2957]
Ja już kupiłam w sklepie Ekris. Taki raczej oversize z dużym zapasem, żeby się zmieścić też w zimie [emoji3511] Nie ważne jak wyglądam, ważne że mi ciepło [emoji12]
A u mnie poduszkę przejął domowy śmieszek [emoji6]Zobacz załącznik 1042058
Ale cudeńko masz w domu [emoji7] To Ci się raczej nie nudzi [emoji16]
 
Ja przed 1 ciążą ważyłam 43kg i miałam przy porodzie 20kg na plusie. Nigdy nie wróciłam do tej wagi ( z czego bardzo się cieszę).
Teraz zachodząc w ciążę ważyłam 53. To wszystko dlatego, że zaczęłam regularnie jeść.
Startujemy z tą samą wagą:) w 1 ciąży startowałam z 52kg, skończyłam na 69 :D
Szybko wrocilam do tej wagi. 52-54 to "moja waga" najlepiej się z nią czuję
 
Ja przed pierwsza ciąża ważyłam 45 kg pi ciąży spadło do 42,5 ale jak przestałam karmić to waga wróciła do normalnej :) a biust mogę powiedzieć ze wydaje mi się ze się jeszcze zmniejszył ;p ale dzięki temu ze jest mały to nie jest obwisły hahah

To jest plus! Ja pamiętam jak w gimnazjum już koleżanki były biuściaste A ja nie...A jak mi urósł to mam 65e przy rozmiarze xs/s. Kupowanie kostiumu to zawsze godziny przymierzania :D
 
reklama
Chyba kwestia indywidualna. Mi zeszło 4kg (syn 3.5kg) byłam w szoku jak weszlam na szpitalna wagę, myślałam że tak z 10 kg zejdzie:p
No ale później szło bardzo szybko 1-1.5kg na tydzień
Ja przez wymioty schudłam już 8 kg ;( coś okropnego. A jak to jest z tymi kg po porodzie? Po samym porodzie ile może zejść?
 
Do góry