reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Kochane, przepraszam, że dopiero piszę. Opóźniła mi się wizyta, a komórka rozładowała w poczekalni i nie miałam się nawet jak odezwać. W skrócie maluch zdrowy!!! Lekarz zadowolony, powiedział, że badanie na 6+. [emoji2]
Dziewczyny, nagadam się z mężem, bo jeszcze nie opadły ekstremalne emocje z dzisiejszego dnia i odezwe się ze szczegółami. [emoji6]

Super wiadomość :)
 
Gratuluję córeczki [emoji4] jesteśmy na podobnym etapie u mnie dzisiaj 15t3d i termin na 26.04 [emoji3526] u mnie będzie najprawdopodobniej synek [emoji3590]
A my po wizycie wczoraj :D wszystko z małą dobrze, na Skurcze dostałam aspargin 3x1 nospe i mam dużo leżeć żeby się to nie powtarzało, duphaston nadal biorę.
O porodzie lekarz nie chciał jeszcze rozmawiać, już jestem umówiona na polowkowe na 5 grudnia.
Na ten moment mam same sukienki i różowe ubranka bo teoretycznie płeć potwierdzona przez 2 lekarzy ale trochę się obawiam... [emoji85]
Czuję już ruchy od 2-3 dni wyraźne i jestem pewna że to to, lekarz mówi że jest to możliwe więc się cieszę bardzo, chociaż to tylko takie delikatne pukanie.

Jeśli macie jakieś fajne "łupy" dla dziewczynek to pokazujcie, chętnie popatrzę :DZobacz załącznik 1042265

AA i u nas dziś 15+5 ale wg USG 16+1, jesteśmy z końca kwietnia ale od początku zaglądam tutaj, choć z lękiem.. Teraz jestem coraz bardziej spokojna, aby do połowy :)
 
Dziewczyny gratuluje pozytywnych wieści z wizyt [emoji106][emoji4] cieszę się bardzo że wsyztsko jest w porządku!

U mnie coś kiepsko ostatnio.. Strasznie napina mi się brzuch. W zeszłym tygodniu dostałam luteinę a dziś Dzwoniłam do gin i kazał brać duphaston do tego wszystkiego bo luteina coś kiepsko działa.
Bardzo mnie to stresuje. Zaczynam się b bać o maluchy. [emoji20]

@Kffiatek czy Ty też masz jakieś twardnienia brzucha?
 
Nie śpię na brzuchu od kilku tygodni. Raz się w nocy przebudziłam (kilka dni temu) i miałam nogę tak wysuniętą do góry, ze leżałam w połowie na brzuchu (nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć [emoji28]) i się mega przestraszyłam czy nic maluszkowi nie zrobiłam (do szczupłych nie należę), na szczęście dzisiaj widziałam Go na USG i jest wszystko dobrze [emoji3590] ale mam zalecenie, aby spać już z poduszką między nogami, aby równomiernie rozkładał się nacisk na miednicę.
Dziewczyny, a śpiecie jeszcze na brzuchu?? Ja tak, bo ciągle mi wygodnie.
Zeszlej nocy śniło mi się, że małam wizytę u lekarza, robił mi usg.. I zaczął krzyczeć, że przez swoje leżenie na brzuchu połamałam ręce maluchowi..
Właśnie położyłam się do łóżka, i oblał mnie zimny pot.. A jeśli faktycznie jest już możliwości, że zrobię krzywdę gościowi w brzuchu??
 
Dziewczynki na dobranoc wstawię wam tu zdj z dzisiaj jak maluszek macha do swoich internetowych ciotek ❤️ Moc uścisków.
5DFDA066-E78E-4FEA-890E-F3C44CD6D1C8.jpeg
 
@KINDERBUENOO88 Ja się przekonałam teraz , że ten Lux med to lipa. Tak jak chyba kiedyś pisałaś terminów na USG brak... plus to to, że położna online wystawia skierowania na badania

muszę iść przez to prywatnie

Jedyny plus luxmedu to badania za darmo ( i dla mnie tez lekarz ze da mi zwolnienie ) a tak w ogóle jakoś im nie ufam, zwłaszcza ginekologom. Ogólnie trafiam na miłych mam to szczęście ale w fachowość cóż..
Dlatego tez chodzę do innych, ale tez już w pierwszej ciąży postanowiłam chodzić minimum do kilku lekarzy by nie było sytuacji ze jeden czegoś niedopatrzył.
 
reklama
Do góry