reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jedyny plus luxmedu to badania za darmo ( i dla mnie tez lekarz ze da mi zwolnienie ) a tak w ogóle jakoś im nie ufam, zwłaszcza ginekologom. Ogólnie trafiam na miłych mam to szczęście ale w fachowość cóż..
Dlatego tez chodzę do innych, ale tez już w pierwszej ciąży postanowiłam chodzić minimum do kilku lekarzy by nie było sytuacji ze jeden czegoś niedopatrzył.

To masz szczęście bo mi babka nie chciała dać zwolnienia i była okropna. Dostałam przeprosiny od Lux medu ale co mi po nich?

Niektórzy ci lekarze pracują tam od niechcenia...

Chodzę prywatnie do lekarza, który prowadził moja 1 ciążę bo mu ufam.
 
reklama
To masz szczęście bo mi babka nie chciała dać zwolnienia i była okropna. Dostałam przeprosiny od Lux medu ale co mi po nich?

Niektórzy ci lekarze pracują tam od niechcenia...

Chodzę prywatnie do lekarza, który prowadził moja 1 ciążę bo mu ufam.

Ja w tamtej ciąży za pierwszym razem tez nie dostałam zwolnienia. Dopiero po zmianie lekarza, dlatego jak ten chce mi dać to się cieszę bo to nie takir oczywiste.
Oczywiście wiem, ze ciąża nie choroba i nie musi być zwolnienia ale czasem po ludzku to jedyna opcja
 
Dziewczynki na dobranoc wstawię wam tu zdj z dzisiaj jak maluszek macha do swoich internetowych ciotek ❤ Moc uścisków.
Zobacz załącznik 1042282
Ale piękny widok! Forumowa cioteczka przytula ;)


Mamuśki które kompletują już wyprawkę - na stronce Reserved są fajne bodziaki nawet po 9,90 zł przecenione :D ja już się pokusilam, M oglądał mecz a ja „ustrzelilam” kilka sztuk odzieży dla całej 3 dzieciów :D aaaa i dostawa jest za free
 
O teraz widze ze nawet 119,00 zł.
Ja jestem bardzo zadowolona.

Dzisiaj do mnie przyszła dokładnie taka sama :) ale chyba ją odeślę, kołnierz mnie dusi, w biuście jest za szeroka i w ogóle mam wrażenie że jest przewidziana na dziewczyny wyższe niż niecałe 160 cm :p ale ja to w ogóle jakaś niewymiarowa jestem, mało co na mnie pasuje. A szkoda, bo bardzo mi się spodobała...
 
Dzisiaj do mnie przyszła dokładnie taka sama :) ale chyba ją odeślę, kołnierz mnie dusi, w biuście jest za szeroka i w ogóle mam wrażenie że jest przewidziana na dziewczyny wyższe niż niecałe 160 cm :p ale ja to w ogóle jakaś niewymiarowa jestem, mało co na mnie pasuje. A szkoda, bo bardzo mi się spodobała...
No ja mam 1,74 - mały biust i duży brzuch :p, kto jest mojej figury, to będzie miał akurat;)
 
Ale napisalyscie! juz powinnam smac, ale musialam nadrobic!
gratuluje udanych wizyt, zobaczycie, ze bedzie dobrze, ja z moimi przygodami tez w to wierze! nie moge uwierzyc, ze w piatek zaczne juz 16 tydz., czuje laskotanie w dole brzucha, mysle, ze to dzidzia.
Ja mam 170 i kiedys waga max 54, wysportowana sylwetka itp, obecnie 65... ale jak narazie oprocz brzucha nie przytylam, a mam wrazenie, ze nogi mi schudly na poczet brzuszka.
Aaai dzis powiedzialam dyrektorce, byla mega zaskoczona, ale sie ucieszyla, powiedzialam, ze nie chce isc jeszcze na zeolnienie, zeby sie nie martwila, byla troche przygnebiona tym, ze jak mowila juz byla spokijna o moje stanowisko i jest ze mnie bardzo zadowolona a bedzie musiala kogos zatrudniac, no ale coz...

Milej nocki dziewczyny!
 
Dziewczyny gratuluje pozytywnych wieści z wizyt [emoji106][emoji4] cieszę się bardzo że wsyztsko jest w porządku!

U mnie coś kiepsko ostatnio.. Strasznie napina mi się brzuch. W zeszłym tygodniu dostałam luteinę a dziś Dzwoniłam do gin i kazał brać duphaston do tego wszystkiego bo luteina coś kiepsko działa.
Bardzo mnie to stresuje. Zaczynam się b bać o maluchy. [emoji20]

@Kffiatek czy Ty też masz jakieś twardnienia brzucha?
Czasem mi się wydaje że mam ale to chyba wzdęcia. U lekarza nic widać nie było. Na wszelki wypadek dwa razy dziennie biorę magne B6 forte (czyli w sumie tylko 200mg ale w aptece powiedzieli że się najlepiej przyswaja). Ja mam ciągle bóle brzucha, czasem taki tępy ból jakby w szyjce, muszę siadać ostrożnie bo inaczej wszystko boli. Boni ostatnio mam wrażenie że sikam za mało, chce mi się bardzo i idę do toalety, siadam i nic. Aż w końcu jakieś żenujące mini siku robię. A piję dużo. Może dziecki coś uciskają? Masz też tak?
 
reklama
Hej Dziewczyny, nadrobilam, dużo nie było bo wczoraj czytałam ale nie miałam siły pisać
:confused2: taki miałam ciężki dzień. Właśnie jestem w drodze do pracy, nie przytomna.... Oby do niedzieli i później 3 dni wolnego. W pon. Mam gina a 14 tak jak niektóre z was prenatalne
:biggrin2: będzie się działo, tyle osób jednego dnia. Hihi
 
Do góry