reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mi tak gin mowil w pierwszej ciąży . Najlepiej kwas foliowy+d3+jod
Plus zdrowa dieta oczywiście.
W tej ciąży "zaleca" jedne witaminy, pewnie ma z nimi umowe. Ale sklad mają niezły

Zależy też od tego czy ciąża jest z towarzyszącymi chorobami bądź zagrożeniem bo wtedy zaleca sie inne witaminy.
A kazdy gin ma jakąś umowę z firmą farmaceutyczną. Jest podobnie jak w filmie BOTOX koleżanka pracuje w jednej firmie.
 
reklama
Matko słyszałyście o tym, że znowu noworodka znaleziono na działkach w reklamówce? ... masakra !!! Na szczęście dziewczynka żyje. Ja nie rozumiem jak można tak zrobić, w głowie mi się to nie mieści i nóż mi się w kieszeni otwiera!!!! Kobiety nie mogą zajść w ciąże, ronią, maja chore dzieci a taka ****** zostawi swoje dziecko! No ja pie****... !! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

To jest okropne... i strasznie niesprawiedliwe... nie wiem jak mozna takiego maluszka tak po prostu wyrzucic. Jak dzis ogladalam go na usg to az łezka sie krecila w oku, nawet go nie czulam a ile emocji!
 
W pierwszej ciąży używałam olejek z Weledy. Nie wiem czy jest w Polsce dostępny. Smarowałam od początku raz na dzień, a od 6 miesiąca 2 razy.
Po ciąży zostało mi kilka maleńkich rozstępów które wyszły dopiero po cesarce i mniej więcej w rejonie blizny. Wtedy przytyłam 18kg wiec całkiem sporo ale mimo wszystko jestem zadowolona. Teraz smaruje się znowu.


Co do witamin to czytałam ostatnio ulotkę witaminy D 1000 jednostek. W opisie było ze przyjmowanie dawki 1000 przez dłuższy czas codziennie może doprowadzić do ciężkiego upośledzenia umysłowego dziecka i można brać tylko po konsultacji z lekarzem i potwierdzeniu niedoboru.
 
Zależy też od tego czy ciąża jest z towarzyszącymi chorobami bądź zagrożeniem bo wtedy zaleca sie inne witaminy.
A kazdy gin ma jakąś umowę z firmą farmaceutyczną. Jest podobnie jak w filmie BOTOX koleżanka pracuje w jednej firmie.
No to mój na pewno nie miał umowy bo tylko kazal kwas brac [emoji2368] później dopiero mi dopisał żelazo jak mi spadlo
 
Dziewczyny, jestem już po wizycie. Nie byłam w stanie napisać wcześniej, bo tak schodził ze mnie ten stres,że aż się popłakałam. Wszystko jest dobrze [emoji173]️ kamień z serca. Lekarz powiedział,że prawdopodobnie to dziewczynka,ale żeby się nie nastawiać ( za późno [emoji23]). Cieszę się,że zdecydowałam się iść wcześniej,prywatnie,bo teraz mam spokojna głowę.

Bardzo Wam dziękuje za wsparcie [emoji173]️ nie pomyślałabym nigdy,że na takim forum można poznać takie cudowne kobiety, które tak pięknie wspierają się nawzajem. Jeszcze raz dziękuje kochane [emoji173]️


IMG_5936.JPG
 
Dziewczyny, jestem już po wizycie. Nie byłam w stanie napisać wcześniej, bo tak schodził ze mnie ten stres,że aż się popłakałam. Wszystko jest dobrze [emoji173]️ kamień z serca. Lekarz powiedział,że prawdopodobnie to dziewczynka,ale żeby się nie nastawiać ( za późno [emoji23]). Cieszę się,że zdecydowałam się iść wcześniej,prywatnie,bo teraz mam spokojna głowę.

Bardzo Wam dziękuje za wsparcie [emoji173]️ nie pomyślałabym nigdy,że na takim forum można poznać takie cudowne kobiety, które tak pięknie wspierają się nawzajem. Jeszcze raz dziękuje kochane [emoji173]️


Zobacz załącznik 1042678
Cudowne wieści!! :))
 
Kwas foliowy brałam w pierwszy trymestrze, a od drugiego żelazo bo mi zaczęło lekko spadać poniżej granicy. Zestaw witamin dla mam brałam jeszcze jakieś pół roku po porodzie, bo zapotrzebowanie podczas regeneracji i karmienie piersią wyczerpują zapasy. Przypuszczam ze dzięki temu ładnie schudłam w ciągu 4 miesięcy i nie wypadały mi wlosy
 
reklama
Dziewczyny, jestem już po wizycie. Nie byłam w stanie napisać wcześniej, bo tak schodził ze mnie ten stres,że aż się popłakałam. Wszystko jest dobrze [emoji173]️ kamień z serca. Lekarz powiedział,że prawdopodobnie to dziewczynka,ale żeby się nie nastawiać ( za późno [emoji23]). Cieszę się,że zdecydowałam się iść wcześniej,prywatnie,bo teraz mam spokojna głowę.

Bardzo Wam dziękuje za wsparcie [emoji173]️ nie pomyślałabym nigdy,że na takim forum można poznać takie cudowne kobiety, które tak pięknie wspierają się nawzajem. Jeszcze raz dziękuje kochane [emoji173]️


Zobacz załącznik 1042678


Super wiadomość ;)
I jakie śliczne zdjęcie ;)
 
Do góry