reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dzień dobry. Doczytałam Was w końcu! Mało zaglądam, bo dzieci w domu i dają popalić.. Zrobiłam obiadek, szybka zapiekanka gyros i zaraz jedziemy do teściów na kawę :)
 
reklama
No tak, aby stworzyć takie cuda, trzeba się narobić.
Współczuję tylu godzin w pracy.

Wyszłam po 11 na zakupy,dopiero co wróciłam. u mnie w centrum kilka sklepów na krzyż. A ludzi tyle, że szok. Po pieczywo stałam 20 minut! Ludzie siatki bułek, po 4chleby. A ja z tych "cwanych", zapytalam, czy jutro jak co tydzień w niedzielę otwarte.. Otwarte.. Hahha więc jutro będę mieć ciepłe bułeczki.
Wariactwo. A to tylko dwa dni.

Patrzyłam na czujniki gazu. Po weekendzie podejde do castoramy!
Ja wlasnie sie wycwanilam, poslalam syna.. ogolnie dalibysmy rade bez pieczywa, reszta ktora zostala ze śniadania:-D przeciez sa tez np nalesniki racuchy itp to tylko tak jak puszesz 2 dni. Pech chcial ze sie wzielam za sernik i wszystko w misce a tu resztka maki :-D:biggrin2::rolleyes2:
 
No wlasnie zapiekanka, pizza tortille, wszystkie resztki z lodowki zamrażarki przynajmniej bede mogla umyc lodówkę 🤶🤶🤶🤶 moze jak ladnie posprzatam dom to dostane tę suszarke
Ja wlasnie sie wycwanilam, poslalam syna.. ogolnie dalibysmy rade bez pieczywa, reszta ktora zostala ze śniadania:-D przeciez sa tez np nalesniki racuchy itp to tylko tak jak puszesz 2 dni. Pech chcial ze sie wzielam za sernik i wszystko w misce a tu resztka maki :-D:biggrin2::rolleyes2:
😍🥳😇😇
 
Ja juz wysprzatalam cale mieszkanie, teraz zasluzony odpoczynek.
Strasznie szybko łapie zadyszkę, chwila roboty i juz jestem zmeczona... Co to będzie jak bede miala duzy brzuch [emoji849]
U nas pogoda fatalna, caly czas leje. Zakupy zrobilismy wczoraj, bo wiedzialam ze dzis w sklepach będzie szał...
 
Ja od lat uzywam Myjki do okien Karcher, jedno z najlepszych technologicznych odkryć w gospodarstwie domowym. Teraz nawet mój mąż się „bije” żeby myć okna. Każdy kto przychodzi to chce myć ;) i zaraz sobie kupuje. Ja kupiłam jakieś 6 lat temu na Amazonie i do tej pory świetnie mi służy, trzeba tylko używać ich profesjonalnego płynu do szyb, ale jest bardzo wydajny.

Tez to mam ale u mnie zostawia smugi.
Do tego moje okna się szybko brudzą i muszę je i tak najpierw szmata normalnie umyć a dopiero potem tym chyba bardziej dla zabawy i by być bardziej eko bo dla mnie najlepsze ubrał ręczniki papierowe
 
Dziewczyny to niesamowite, że dwa -trzy tygodnie temu wszystkie się skarżyłyśmy, że zero energii i tylko spać. U niektórych widziałam już wcześniej przypływ mocy i w końcu i ja doczekałam się chwili, gdy nie zalegam na kanapie :) Również jestem już po sprzątaniu i zrobieniu na obiad ogórkowej, która za mną chodziła od tygodnia. Wieczorem może nawet się uda jakieś wyjście na miasto:D
 
reklama
Dziewczyny to niesamowite, że dwa -trzy tygodnie temu wszystkie się skarżyłyśmy, że zero energii i tylko spać. U niektórych widziałam już wcześniej przypływ mocy i w końcu i ja doczekałam się chwili, gdy nie zalegam na kanapie :) Również jestem już po sprzątaniu i zrobieniu na obiad ogórkowej, która za mną chodziła od tygodnia. Wieczorem może nawet się uda jakieś wyjście na miasto:D

A to ja bez mocy. Ale ja dopiero dziś 10+5 także jestem za Wami ale widząc Wasz entuzjazm napieram optymizmu ze do świat się ogarnę :)
 
Do góry