reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A to ja bez mocy. Ale ja dopiero dziś 10+5 także jestem za Wami ale widząc Wasz entuzjazm napieram optymizmu ze do świat się ogarnę :)
Na pewno już niedługo będziesz miała przypływ mocy ;) Ja mam 12+2 i od dwóch dni coś porabiam bo wcześniej to praca, a później kanapa, netflix i czasami jakas książka.
 
reklama
Dla mnie ta myjka do okien szału nie robi, kiedyś pożyczyłam od koleżanki i wcale nie byłam zadowolona, zostawaly smugi... zresztą dla mnie szyby nie stanowia problemu tylko ramy i te wszystko zakamarki grrr.
Ja mam problem z jednym oknem, czym bym nie umyla jest dobrze dopóki światło nie pada, jak słońce wychodzi masakryczne smugi. Juz probowalam wszystkiego :/
 
Ja dziś tez nawet ogarnelam łazienkę na błysk i kuchnie i odkurzyłam nawet. Nie pamietam kiedy sprzątałam :D czyli coś się zmienia na lepiej. Jedziemy na zakupy zaraz ale pewnie już pieczywo wykupione :D może jakoś przez te tłumy przebrnę.
 
Dziewczyny to niesamowite, że dwa -trzy tygodnie temu wszystkie się skarżyłyśmy, że zero energii i tylko spać. U niektórych widziałam już wcześniej przypływ mocy i w końcu i ja doczekałam się chwili, gdy nie zalegam na kanapie :) Również jestem już po sprzątaniu i zrobieniu na obiad ogórkowej, która za mną chodziła od tygodnia. Wieczorem może nawet się uda jakieś wyjście na miasto:D
Dokładnie.! Ja zapomniałam jak to jest wstać albo kłaść się bez mdłości.
A tu od dłuższego czasu wszystko normalnie. Fakt, zadyszka i ziewanie ciągle jest. Ale tak czuję się super.
Dziś ogarnęłam chatę, zakupy. A teraz zjadłam ziemniaczki z piekarnika z jajkiem sadzonym i mix sałaty z feta i pomidorami.. I tylko czuje jak mi grają jelita hahhaha.
 
Dziewczyny,ale Wam zazdroszczę. Ja tylko albo wymiotuje,albo leżę. Zero sił na cokolwiek..aż wstyd jak mój dom wyglada..Próbuje coś zrobić, to zaraz mi niedobrze, zadyszka, serce chce mi wyskoczyć i cała upocona jestem..
 
Dziewczyny,ale Wam zazdroszczę. Ja tylko albo wymiotuje,albo leżę. Zero sił na cokolwiek..aż wstyd jak mój dom wyglada..Próbuje coś zrobić, to zaraz mi niedobrze, zadyszka, serce chce mi wyskoczyć i cała upocona jestem..
Ja mam dokładnie tak samo...
I jeszcze po każdym jedzeniu zgaga, ból żołądka i kilka razy w tygodniu migrena...
 
reklama
Opowiem na watku prywatnym kochana. To chodzi o sprawy A raczej życie osobiste.
Monia u mnie dziś tez „kupa”, pokłóciłam się z M (od kilku dni się zbierało), mieliśmy odebrać dziś obrączki to powiedziałam ze nie jadę po nie bo nie wiem czy jest sens.. wiec ściskam Cię mocno!
Za to poszłam sobie na shopping do lumpu, oczywiście nakupiłam mnóstwo pięknych ciuszków - dla dziewczynki ale pomyślałam tez o Was :tak: która z Was będzie miała chłopca a chciałaby ciuszki to zaraz wstawię, może akurat którejś Wam się spodoba..:-) :)
 
Do góry