reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Tez mam ochotę pójść do ciucha, kupić cos ładnego dla dzidzi ale mąż powiedział, ze mam zakaz, powiedział, ze jego "dziedzic" ma miec same nowe ubrania :( ZOBACZYMY CZY WYROBI NA NOWE UBRANIA, DZIECKO SZYBKO ROŚNIE ;)

Nie musisz przecież z każdego ubranka się spowiadać. Jak kupisz nowe to i tak do prania matkę trzeba oderwać A te z ciuchów niektóre jak nówki sztuki!
 
reklama
U mnie dziś brzuch sie napiął bardzo teraz na wieczór. I jest twardy ale jest to chyba normalne.
Objadłam się dziś mandarynek, żelek i wątróbkę. I jestem pełna. Oczywiście nie wszystko na raz.

U nas ubranka po nowym roku kupujemy.

Żelki i wątróbka potem? [emoji23][emoji257]
Hahahahahaha nie mogę z Tobą.
 
Kochane jestescie niesamowite! Kilka dni nie wchodzilam, bo cala ta sytuacji, ze smiercia szwagra tak mnie przybila, ze nie mialam sily, a tu 300 stron do nadrobienia! Wybaczcie, ale nie jestem w stanie tego ogarnac. Ja czuje sie dobrze, zadnych ciazowych dolegliwosci. Moze troche wiecej spie i to tyle. W czwartek mam prenatalne, a we wtorek jeszcze konsultanta ze wzgledu na problemy z druga ciaza i przedwczesny porod. Zapewne znowu tylko powie, ze przy porodzie na wszelki wypadek podac antybiotyk i to tyle 🙄. Tak bylo z Olafem ostatnio.
 
A jak duzy krwiak mialas kochana? Ja mialam w 8 tyg prawie 2 cm, dostalam silnego krwawienia a teraz jest 0,95mm i nie ma zamiaru sie wchłonąć. Jest przy samej szyjsce macicy.
Ja tez miałam przy samej szyjce macicy... początkowo miał wymiary 5mmx9,9mm a później powiekszyl się do 9mmx11 mm... Miałam nakaz lezenia i odpoczynku i po 3 tyg okazało się, że nie ma po nim sladu...
 
A czy któraś z Was ma zdiagnozowana niedoczynnosc tarczycy? Miałyśmy w ogóle jakieś objawy z tym zwiazane?
 
A czy któraś z Was ma zdiagnozowana niedoczynnosc tarczycy? Miałyśmy w ogóle jakieś objawy z tym zwiazane?

Ja od paru lat się leczę, ogolnie samopoczucie miałam złe, zero sił, senność. Wypadanie włosów, sucha skóra i uczucie zimna.
A w tej ciąży wyszło zapalenie i jednak diagnoza hashimoto. Objawy w zasadzie te same.
 
reklama
Hej dziewczyny, ja się nie odzywałam bo odkąd wróciłam do Holandi z Polski to się nie możemy z mężem sobą nacieszyć hihi ;) Apetyt mi wrócił i czuje się bardzo dobrze, dzisiaj 14t równy. Następna wizytę mam dopiero 3 grudnia. Pozdrawiamy z maluszkiem w brzuszku i życzymy miłego wieczoru:) my się dzisiaj rozpieszczamy ❤️
 

Załączniki

  • 54B2ECFD-82A3-4B89-A3BE-B8A5951DE446.jpeg
    54B2ECFD-82A3-4B89-A3BE-B8A5951DE446.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 95
Do góry