reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Cześć ja lecze niedoczynność. Wczoraj miałam Usg tarczycy i dodatkowo jakiś guzek wyszedł z oznskami zwapniwnia co może wskazywać na zlosliwca... trochę się tym zestresowalam we wtorek Endo.

Ja zacznę zakupy dla dziecka w marcu, wolę nie zapeszac.
Zazdroszczę Wam energii ja już 2 miesiąc jak na jelitowce
 
A czy któraś z Was ma zdiagnozowana niedoczynnosc tarczycy? Miałyśmy w ogóle jakieś objawy z tym zwiazane?
Ja miałam w zeszłej ciąży i w tej też już wyszło. Nie zauważyłam żadnych objawów. To podobno częste w ciąży. Trzeba brać leki przed śniadaniem i tyle.
Generalnie to nie ma się czym martwić jeśli wyniki nie są jakieś bardzo szalone. Dawniej nikt tego nie badał a dzieci się rodziny zdrowe.
 
Mi również w ciąży wyszła niedoczynność, wcześniej nigdy nie miałam problemów z tarczycą. Z objawów to rzeczywiście głównie zmęczenie ale równie dobrze można to przypisać do objawów ciąży a nie niedoczynności 😉 Również myślę, że nie ma się czym martwić, regularnie badać poziom hormonów i zażywać leki 🙂🙂
 
@Anipul ja mam, odkrytą w 1 ciąży A teraz już przed 2 ciążą dała znać. Z objawów to było mi ciągle zimno i byłam ciągle zmęczona. Regularne branie leków pomogło :)
 
A czy któraś z Was ma zdiagnozowana niedoczynnosc tarczycy? Miałyśmy w ogóle jakieś objawy z tym zwiazane?

Ja tez mam niedoczynnosc. Lecze sie od kilku lat, w ciazy po prostu bardziej ją kontroluje bo wyniki mi się czesto zmieniaja. Ostatnio spadek z 1,38 do 0,29, w ciagu trzech tygodni.
Glowne objawy to zmeczenie, suchosc skory i wypadanie włosów.
Niestety, choroby tarczycy to juz codziennosc w dzisiejszych czasach i tez uwazam ze nie ma sie czym martwic. Grunt to miec dobrze dobrana dawke leku i łykac :)
 
Ja tez mam niedoczynnosc. Lecze sie od kilku lat, w ciazy po prostu bardziej ją kontroluje bo wyniki mi się czesto zmieniaja. Ostatnio spadek z 1,38 do 0,29, w ciagu trzech tygodni.
Glowne objawy to zmeczenie, suchosc skory i wypadanie włosów.
Niestety, choroby tarczycy to juz codziennosc w dzisiejszych czasach i tez uwazam ze nie ma sie czym martwic. Grunt to miec dobrze dobrana dawke leku i łykac :)

o wlasnie suchość skóry też mam! głównie nogi- szczególnie kolana
 
reklama
Dziewczyny jak będziecie kompletować wyprawkę to zajrzyjcie do Sinsaya, ubranka są prześliczne i kosztują grosze [emoji4]
Ja dzisiaj zrobiłam maraton po sklepach i stwierdzam, że w ciąży się do tego nie nadaję, musiałam wychodzić co jakiś czas usiąść na zewnątrz, bo było mi słabo, a teraz brzuch ciągnie i w ogóle jakoś tak nie najlepiej się czuję [emoji57]
Ale kupiłam kurtkę, w którą na spokojnie zmieszczę się nawet na końcówce ciąży, nie jest typowo ciążowa, ale ma krój A i takie dziwne przeszycia, dzięki którym będzie rosła razem z brzuchem, cieplutka, leciutka i kosztowała tylko 79 zł! [emoji41] A byłam nastawiona na wydatek rzędu kilku stówek [emoji28]
Maluchowi kupiłam dzisiaj tylko skarpetki w Actionie, bo były tak urocze, że nie mogłam się oprzeć [emoji4]
Widzę, że Wy dzisiaj dzień porządków, ja mam nadzieję, że jutro będę się czuła na tyle dobrze, że będę sobie mogła pozwolić na sprzątanie
Jedna z Was chwaliła się łupami z lumpka - przeurocze!!! [emoji7]
A poza tym jak Wasze samopoczucia?
 
Do góry