reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

po tym jak córka wstała o 4:30 i dałam mężowi spać, należała mi się drzemka w ciągu dnia. wstałam, wysłałam rodzinę na rower i zrobiłam wielkie porządki w szafie. nie chcę się o poranku zastanawiać w czym mój brzuch mniej rzuca się w oczy więc pochowałam do kontenera wszystkie taliowane koszule do pracy, t-shirty których nie chcę rozciągnąć, spódnice i sukienki których nie założę w tym sezonie. normalnie praktykuję wymianę szafy na zimową/letnią więc mój standardowy kontenerek nie wystarczył i muszę gdzieś jeszcze reklamówkę w pawlaczu zmieścić. powiesiłam na to wszystkie ubrania ciążowe które upolowałam. jestem z siebie dumna 😎
To szacun, też mnie to czeka tylko weny brak. Część ciuchów muszelka wywalić bo i tak nie chodziłam a muszę jedna szafkę zwolnić na ciuchy bobasa.
 
reklama
Ja dziś znów po jedzeniu mam mdłości [emoji1785] ciągle myślę czy to co zjem ma na to wpływ... ostatnio za każdym razem po jajkach mnie mdlilo, ale chyba jednak po wszystkim mnie mdli [emoji24] bo przed chwilą krupnik zjadlam i znow masakra [emoji1785]


Ciekawe czy to faktycznie na dziewczynke... w ciąży z synem nie wiedzialam co to mdłości...
 
Jejku ja już w ogóle nie wiem co się dzieje na forum [emoji21][emoji21][emoji21] Ale naprawdę nie mam czasu ...
Jutro znowu do pracy, powrót o 17 ..
Kochane A czy któraś z Was też nie ma apetytu???
Ja nie mam mdłości, czuje się dobrze ale nie chce mi się jeść.
Ja też bym nie dała rady nadrobić.

U nas będzie Adam. Dziewczynka nie wiadomo , może Gabrysia , albo Antosia.

Ja czekam na siostrę w kinie. Odebrałam bilety. Idziemy na nieplanowane. Cała sala wykupiona na 19. Musiałam przyjść wcześniej , bo mamy dobre miejsca a bałam się że rezerwacja przepadnie.

Po za tym chce mi się spać. Wypiłam cappuccino w kawiarence kinowej. Dawno mi tak nie smakowało [emoji39]
 
Są wina bezalkoholowe? Na sylwestra może pójdziemy na salę na zabawę i tak myślę co sobie kupić do picia, może zdecyduje się na to wino bezalkoholowe [emoji848]
odkryłam że istnieją wina bezalkoholowe, cała podekscytowana poleciałam do alkoholi świata, pytam czy jest, pan odpowiada że jest! no to pytam dalej "jakie", pan "białe i czerwone". nieco mnie zdenerwował, już taką blondynką nie jestem. może nie jestem też jakąś znawczynią żeby rozróżniać szczepy winogron ale mógłby chociaż powiedzieć czy to słodkie, wytrawne, bardziej "same dla siebie" czy do jedzenia. pan nadal ciągnie swoje "no są białe i czerwone". dobra dawaj pan czerwone. w domu drżącą ręką otwieram, nalewam, próbuję. no czerwone, miał rację...

jeśli mogę coś o tym winie powiedzieć to że porównując do zwykłego jest...martwe, płaskie, bez wyrazu. to ja już wolę sok winogronowy...
 
Są wina bezalkoholowe? Na sylwestra może pójdziemy na salę na zabawę i tak myślę co sobie kupić do picia, może zdecyduje się na to wino bezalkoholowe [emoji848]
Tak, są nawet sklepy internetowe (sama korzystałam) i tu jest dużo większy wybór niż białe i czerwone, można kupić konkretny szczep. Tylko zwróćcie uwagę na %, bo wiele jest 0,5%, a nie 0,0%.
 
Są wina bezalkoholowe? Na sylwestra może pójdziemy na salę na zabawę i tak myślę co sobie kupić do picia, może zdecyduje się na to wino bezalkoholowe [emoji848]
W czwartek miałam okazję pić szampana bezalkoholowego. Może to na sylwestra? Tylko ostrzegam. Szału nie robi, więc butelka stoi jeszcze w lodówce.
 
Hej :) Nadrobilam wpisy i widzę temat imion. U nas chlopak będzie Szymon lub Hubert, a z dziewczynką jest wiekszy problem, bo nie mozemy się dogadac, ale raczej Julia :) Podoba mi się jeszcze Nina, Pola i Sara.

Pojechalam dzis z narzeczonym na ryby, bo jest zapalonym wedkarzem, wiec stwierdzilam, ze powdycham troche powietrza. W aucie ledwo wytrzymalam, bylo mi tak niedobrze.... jak z niego wyszlam to zaczely sie zawroty glowy... okropnie :/

Co do wina bezalkoholowego to próbowałam Cin Cin, ale nie smakowało mi. Bez wyrazu, lekko kwaskowate... No wino to musi byc WINO! :p Nie przejdą u mnie takie oszustwa, wole sie napic soczku :p
 
Tak, są nawet sklepy internetowe (sama korzystałam) i tu jest dużo większy wybór niż białe i czerwone, można kupić konkretny szczep. Tylko zwróćcie uwagę na %, bo wiele jest 0,5%, a nie 0,0%.
To samo chciałam napisać, ja kiedyś już tak się napalilam, Mąż obiecał mi kupić na jakąś okazję. Dobrze ze z nim do sklepu poszłam i sprawdziłam, bo niedowierzalam i jednak miało 0.5%...
A myślę poszukać takiego całkiem zero, mamy za tydzień parapetowke, to chociaż przypomnialabym sobie smak wina :D


A w temacie imion, nam bardzo podoba się Zuzia i Jaś :)
 
reklama
Ja przed ciąża lubiłam bardzo wieczorkiem winko, na upalach piwko, teraz mnie nie ciągnie. Mąż kupił mi baniak Carlo rosi jak nie wiedział że jestem w ciąży i teraz sam je popija. Na sylwestra zaszaleje i kupię moze wino bezalkoholowe.
Są wina bezalkoholowe? Na sylwestra może pójdziemy na salę na zabawę i tak myślę co sobie kupić do picia, może zdecyduje się na to wino bezalkoholowe [emoji848]
No są, choć jeszcze nie próbowałam ale ponoć smak jak normalnego wina. W Auchan są.

Wino bezalkoholowe kupił mój M na nasza rocznice, fakt ze wtedy jeszcze męczyły mnie okropne mdłości ale nie smakuje mi w ogóle.. strasznie ostre jakieś.. blee! A wino uwielbiam, dzien przed testowaniem wypiłam cała butelkę ;)
Ja polecam grzaniec galicyjski bezalkoholowy. Bardzo dobrze smakuje i fajnie rozgrzewa. Jak znalazł na zimowe wieczory :)
Uwielbian grzance, zwłaszcza galicyjski. Kupiliśmy sobie nawet taki zestaw do podgrzewania.. do tego pomarańcz i goździki.. pychotka! Ale tego bezalkoholowego nie piłam, ciekawe jak smakuje ;)
 
Do góry