reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Szaleństwo! Prenatalne super, na krew czekac do czwartku. Niby na 80 % dziewczynka wymarzona, ale ja się tak boję w to uwierzyć , że aż się boję. Zdazylo się którejś , że powiedzieli ma prenatalnych dziewczynka, a okazał się chłopiec?
Oczywiście!
U mnie miał być facet a jest dziewczyna także ja czekam aż sama zobaczę kto tam jest. :-) Teraz to loteria. Lek na zawsze 50% szans że trafi :p a ciężko to teraz określić.

Imiona, imiona...
Ja mam Helenkę.
Brak mi się podobało. Później jakbym zwatpila a teraz uważam że pasuje idealnie :-)
Starsze imiona wracają.


Kol dała córkę Inka - też oryginalnie!
 
Szaleństwo! Prenatalne super, na krew czekac do czwartku. Niby na 80 % dziewczynka wymarzona, ale ja się tak boję w to uwierzyć , że aż się boję. Zdazylo się którejś , że powiedzieli ma prenatalnych dziewczynka, a okazał się chłopiec?
Super. Ważne że wszystko okej :D
Życzę Ci w takim razie dziewczynki :)
Dostalas już wyniki czy dostaniesz wszystko razem ? Mi dopiero mają przyjść
 
reklama
Do góry