reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Cieszę się że wszystko dobrze poszło [emoji8]Mam nadzieję że teraz grzecznie leżysz [emoji3516] Zazdroszczę Ci tego fisha - "tylko" do piątku [emoji7] Ja muszę czekać 3 tygodnie i tego najbardziej się boję [emoji22] Wariatkowo jak nic... Mogę spytać ile płaciłaś?

I czegoś tu jeszcze nie rozumiem [emoji848] Mi babka w przychodni powiedziała że trzeba czekać 3 tygodnie bo muszą urosnąć komórki. Możliwe że wynik będzie po dwóch, ale to zależy od komórek. A teraz czytam, że jak zapłacisz to komórki o tym wiedzą i rosną w 3 dni??? [emoji2962][emoji43] Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić?

Za fish zapłaciłam 1000zł. To inna metoda jakiś odczynników fluorescencyjnych, nie trzeba hodować komórek, tylko ta metoda jest ograniczona do trzech trisomi 13, 18, 21 i płci. Całość DNA badają z hodowli. Wpisz sobie w Google amniopunkcja rapid fish i poczytaj. Jeszcze spytałam lekarza o dokładność i powiedział że nie zdażyło się żeby wyniki były inne.
A co do samej amnio to pomyslałam i stwierdzam, że to zabieg w skali „straszności” od 1 do 10 na jakieś 2 :)
Po zabiegu lekarz kazał wziąć No spe i chyba pomogła, bo miałam delikatne skurcze macicy. Poza tym żadnych innych dolegliwości.
A dziś już pojechałam założyć holtera żeby zbadać jak moja arytmia się ma w 4 miesiącu :)
 
No coś Ty! Ja mam fazę na Miłosława bezalkoholowego i pije bez ograniczeń :) to dobre elektrolity!

No chyba mnie trochę uspokoiłyście i przekonałyście. Panikara jestem jakoś z tym zero alkoholem nawet teraz. Jutro na zakupach sprawdzę na etykietce czy na pewno jest zerozero i sobie sprawię bo normalnie.....zachcianka od dawna 😂 😋
 
o wina mi się też chce ale nie umiem trafić na bezalkoholowe, widziałam raz w rossmanie
a co do piwa to tak jak koleżanka wyżej - ważne żeby było 0,0 % trzeba patrzeć na skład.
 
reklama
A mnie do piwa jakoś nie ciągnie , ale winka to bym się napiła, słyszałam ,że w Lidlu są bezalkoholowe więc moze zaopatrze się w takie na Sylwestra ;)

Mi się marzy mój ulubiony grzaniec z pomarańczą i goździkami...zawsze co roku w tym okresie już zimowym to co wieczór sobie robiłam 😂
 
Do góry