reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Mama pytanie do doświadczonych mam:

Czy używaliście podwójnego wózka ? U nas będą dokładnie 2 lata różnicy i się zastanawiam czy ma sens taki kupić....

Moja Mama miała taki, ale między mną a moja siostra jest tylko 13 miesięcy różnicy. Teściowa nie miała, a między moim mężem a jego bratem było 20 miesięcy różnicy.
 
Kobitki ile kaw popijacie dziennie? Ja sie do drugiego trymestru jakoś wstrzymywalam z piciem i nie szczególnie też miałam na nią ochotę. Kupiłam wtedy inke ale do dzisiaj leży raz tknięta 😂 i teraz jakos coraz bardziej nachodzi mnie ochota na kawę. Przed ciąża piłam nałogowo można powiedzieć. Bardzo lubiłam. Pije rozpuszczalną z mlekiem. Dzisiaj sobie już wypiłam jedną, nie wiem czy mi starczy na zaspokojenie stąd to pytanie 😂 dodatkowo powiem Wam, że zawsze mam niskie ciśnienie...
Ja przed ciąża piłam 4 dziennie, w tym rano parzona siekiera w 0.5 litrowym kubku. Teraz rano pije słaba rozpuszczalna i tyle.
 
Mama pytanie do doświadczonych mam:

Czy używaliście podwójnego wózka ? U nas będą dokładnie 2 lata różnicy i się zastanawiam czy ma sens taki kupić....

Moja Mama miała taki, ale między mną a moja siostra jest tylko 13 miesięcy różnicy. Teściowa nie miała, a między moim mężem a jego bratem było 20 miesięcy różnicy.
To zależy od wielu rzeczy. Czy starszak lubi spacerować na nóżkach?? I czy usypia w wózku na drzemki? Jest jeszcze dużo czasu, ja bym się wstrzymała jak najdłużej i zobaczyła jak się sytuacja rozwinie. A może dostawka? Między moimi dziećmi jest 2 lata i 4 miesiące , synek miesiąc przed 2 ur absolutnie nie chciał juz jezdzić wózkiem ale super spacerował sam. Nie spał juz tez za bardzo w dzień a juz na pewno nie w wózku.
 
Moja córka tez bez śniadania do przedszkola, chyba, że przed 7 rano, to kakao. Teraz jest w drugiej klasie, śniadanie zawsze je w domu. Jest noszczupłym dzieckiem. Wszystko zależy od nawyków, do szkoły musi iść najedzona :) Drugie śniadanie zazwyczaj wraca nie zjedzone, ale to być może dlatego, że o 12 ma obiad i dostają też w szkole mleko, kefir, jogurt a i czasu czasami nie ma na jedzenie 😉Także spokojnie :)
Moje dzieci nie wyjdą bez śniadania z domu, mają we krwi i sami wołają albo starszak im robi.
 
Przepraszam że nie w temacie, ale czy tylko mi się wydaje że majóweczki trochę ucichły? Hop hop, z tego co pamiętam to tyle dziewczyn miało mieć prenatalne w tym tygodniu, a tu jakos brak tych tłumów [emoji848] Gdzie jesteście? Kto tam jeszcze po wizytach?
 
reklama
Przepraszam że nie w temacie, ale czy tylko mi się wydaje że majóweczki trochę ucichły? Hop hop, z tego co pamiętam to tyle dziewczyn miało mieć prenatalne w tym tygodniu, a tu jakos brak tych tłumów [emoji848] Gdzie jesteście? Kto tam jeszcze po wizytach?
Są na zamkniętym wątku wszystkie pewnie bo podobno juz ruszył :)
 
Do góry