reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja dzisiaj wizytuje o 15.30. Wypada 13w4d. Mam nadzieję że dzisiaj już poznam wyniki testu sanco. Bóle czasami mi towarzysza ale przeważnie w nocy. Mój brzuch można powiedzieć że jeszcze jest płaski jakoś fasolka nie rozpycha się bardzo.
Przede mną dzisiaj godzina jazdy do lekarza oby korków bliżej Kielc nie było to będę szczęśliwa.
 
reklama
Ja dzisiaj wizytuje o 15.30. Wypada 13w4d. Mam nadzieję że dzisiaj już poznam wyniki testu sanco. Bóle czasami mi towarzysza ale przeważnie w nocy. Mój brzuch można powiedzieć że jeszcze jest płaski jakoś fasolka nie rozpycha się bardzo.
Przede mną dzisiaj godzina jazdy do lekarza oby korków bliżej Kielc nie było to będę szczęśliwa.
Powodzenia i daj znac po :)trzymam kciuki :)
 
Ja dzisiaj wizytuje o 15.30. Wypada 13w4d. Mam nadzieję że dzisiaj już poznam wyniki testu sanco. Bóle czasami mi towarzysza ale przeważnie w nocy. Mój brzuch można powiedzieć że jeszcze jest płaski jakoś fasolka nie rozpycha się bardzo.
Przede mną dzisiaj godzina jazdy do lekarza oby korków bliżej Kielc nie było to będę szczęśliwa.
Powodzenia ;)
 
Witam Was dziewczyny :) To mój pierwszy post i postanowiłam trochę o sobie napisać. Lat 31, pierwsza ciąża, dokładnie 18 tydzień. Kolejną wizytę u ginekologa mam 5 grudnia, mniej więcej w tym czasie owinnam dostać wyniki amniopunkcji. Miałam podwyższone ryzyko i lekarz zalecił mi wykonanie badania. Na początku był strach, panika, płacz, ale podczas zabiegu lekarz mnie uspokoił i jakoś wewnętrznie jestem pozytywnej myśli, choć wiadomo, że z tyłu głowy jest to ryzyko.
 
reklama
Witam Was dziewczyny :) To mój pierwszy post i postanowiłam trochę o sobie napisać. Lat 31, pierwsza ciąża, dokładnie 18 tydzień. Kolejną wizytę u ginekologa mam 5 grudnia, mniej więcej w tym czasie owinnam dostać wyniki amniopunkcji. Miałam podwyższone ryzyko i lekarz zalecił mi wykonanie badania. Na początku był strach, panika, płacz, ale podczas zabiegu lekarz mnie uspokoił i jakoś wewnętrznie jestem pozytywnej myśli, choć wiadomo, że z tyłu głowy jest to ryzyko.
Witaj spokojnie napewno wszystko będzie dobrze. OO 18 tydz to juz dzidzia duza i brzusio pewnie tez :)ja mam 12+5 czekam.2 dni żeby osiągnąć 13 tydz a dokładnie 2 trymestr
 
Do góry