reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Kochane ile ważą Wasze dzieciatka? i w których tyg jesteście?
20t2d, Malutka niecałe 280 gram ♥️ jeszcze widzę swoje stopy 😂
DSC_0378.JPG
 
Dzień dobry. U mnie wczoraj po wizycie w sumie nic ciekawego, prócz tego że brzuch dalej boli, dostałam 3x nospe in2x luteine i leżeć . Jak do czwartku nie przejdzie to szpital. Właśnie zaprowadziłam dzieci, podjechałam na badania i czekam na krew. [emoji14]
 
20t2d, Malutka niecałe 280 gram [emoji3531] jeszcze widzę swoje stopy [emoji23] Zobacz załącznik 1055141
Szacun! [emoji23]
Dzień dobry. U mnie wczoraj po wizycie w sumie nic ciekawego, prócz tego że brzuch dalej boli, dostałam 3x nospe in2x luteine i leżeć . Jak do czwartku nie przejdzie to szpital. Właśnie zaprowadziłam dzieci, podjechałam na badania i czekam na krew. [emoji14]
Mam nadzieję że pomoże i obejdzie się bez szpitala ;*
 
Dzień dobry. U mnie wczoraj po wizycie w sumie nic ciekawego, prócz tego że brzuch dalej boli, dostałam 3x nospe in2x luteine i leżeć . Jak do czwartku nie przejdzie to szpital. Właśnie zaprowadziłam dzieci, podjechałam na badania i czekam na krew. [emoji14]
Trzymam kciuki żeby wszytko było ok ❤
Dziewczyny... Farbujecie włosy podczas ciąży? Czy używacie jakichś specjalnych farb?
 
Trzymam kciuki żeby wszytko było ok ❤
Dziewczyny... Farbujecie włosy podczas ciąży? Czy używacie jakichś specjalnych farb?
Właśnie ja od sierpnia chodzę z mega odrostem 😂 zawsze farbuje włosy sama w domu i w sumie nie wiem jakimi farbami mogłabym teraz. Takimi zwykłymi jak zawsze trochę się boję...
 
Trzymam kciuki żeby wszytko było ok [emoji173]
Dziewczyny... Farbujecie włosy podczas ciąży? Czy używacie jakichś specjalnych farb?
Ja zapobiegawczo czekałam do drugiego trymestru i chyba w 15tc pomalowalam sama, w domu, lorealem z serii casting creme gloss, chyba tak one się nazywają, bez amoniaku :)
 
Trzymam kciuki żeby wszytko było ok [emoji173]
Dziewczyny... Farbujecie włosy podczas ciąży? Czy używacie jakichś specjalnych farb?

Ja farbowałam tydzień temu,ale nawet nie wiem co to była za farba. To było moje pierwsze farbowanie odkąd dowiedziałam się,że jestem w ciąży.
 
reklama
Do góry