reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja mam tak samo! Dodatkowo te doły co parę dni...
Juz doszukiwałam się depresji... ale mój gin zapewnił mnie, że to hormony...
 
Oj mi niestety się pogorszyła wzrok po porodzie i juz nieodwracalnie do jazdy samochodem czy oglądania tv muszę mieć okulary :( A nigdy nie miałam problemów ze wzrokiem
 
Ja trafiłam w styczniu na forum ;) cieszę się że mogłam pomóc. Dr Janosz to super lekarz. Mąż też dowcipny elokwentny. Przyjechałam z bólem brzucha i mnie nie lekcewarzyl;) także nawet się tłumaczyć nie musiałam. Wizyta trochę dłużej trwała bo musiał wszystko poczytać i dopytać. ;)
Będzie dobrze. Teraz to już musi. ! A który tc obecnie Ciebie? (Jak pytałam to przepraszam ale w tym tygodniu mogę jedynie się podpisać, taki paraliz mozgowy mnie wziął. Nic nie pamiętam. Nie rozumiem o co mnie mąż prosi. A to duża zmiana bo to zawsze wszystko pamiętałam) [emoji85]
Hehehehe tez mam problemy z pamiecia i koncentracją... czasem w polowie zdania sie zacinam i w ogole nie wiem co chcialam powiedziec ani o czym mowilam.. [emoji28] Czuje sie czasem jak jakas uposledzona [emoji85] u mnie dzis 17+6
 
reklama
Do góry