reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Hej! U mnie też ciężka noc.. Budziłam się kilka razy, prawdopodobnie przez ten wiatr... dodatkowo leje. Także pogoda nie rozpieszcza :/
Malutka non stop wierci się w brzuchu :)
 
reklama
U nas bardziej chyba straszyli. Coś tam powiewa, ale nie aż tak. Pokropiło tez coś w nocy, ale bez szału.
Moja w brzuchu to taka aktywna tylko w dzień, noce przesypia, ja bardziej się budzę od skurczy w nogach i hałasów za drzwiami [emoji23]
A macie jakąś ulubioną pozycje. Ja wam powiem, że u mnie masakra, jak śpię na plecach to rano boli mnie kręgosłup, na prawym boku no nie mogę spać, na lewym to chwile bo zaraz niewygodnie. Najlepiej na brzuchu, ale no to wiadomo, ciężko južkombinuje i z rożków robie sobie prowizoryczne gniazdo na brzuch [emoji23] No inaczej sie nie wyśpię
 
U mnie też dzisiaj kiepska noc. Wieje paskudnie, coraz ciężej się wygodnie ułożyć, a jak już się ułożę to Młody zaczyna zabawę w kopanie mamy w pęcherz😝 do tego od wczoraj muszę mierzyć cukier 4 razy dziennie zamiast robienia kolejny raz krzywej cukrowej (no nie jestem w stanie dotrwać do drugiego pobrania chociaż bardzo się staram 😭) i ciężko mi to przetrwać... Boje się kłucia, pół nocy mi się glukometry śniły...
 
Hej mamuśki, my juz w Wiedniu . Wzięłam sobie siostrę na ferie bo ma. Na szczęście u nas spokój z wiatrem. Więc i noc przespana. Ja lubię spać na plecach i na bokach , chodz na prawym juz mnie uciska wiec powoli się z nim żegnam. Dziś mi się śniło, że zamiast dziewczynki urodzilam chlopca :)
Jutro mam krew do badania i glukoze ide z siostra co by mi się nie nudziło.
 
Cześć mamusie, u nas jeszcze śpi się super😊 od wczoraj czuje jak mały mnie kopie ale bardzo nisko w dole brzucha, czy ma tak ktoras z Was? Dodam ze na ostatniej wizycie lekarz mi mowil ze synek już się przekręcił i jest ułożony głowa w dol 🤔 dajcie znac gdzie czujecie ruchy. Buziaki ❤️
 
U nas też strasznie wiało. Jeszcze dodatkowo my na 4 piętrze, a mamy moskitierę na balkonie i trzepało nią niewiarygodnie! Chodziłam i sprawdzałam czy wszystko z nią ok, dzieciaki mi się przez ten wiatr budziły, wrr
Hej! U mnie też ciężka noc.. Budziłam się kilka razy, prawdopodobnie przez ten wiatr... dodatkowo leje. Także pogoda nie rozpieszcza :/
Malutka non stop wierci się w brzuchu :)
 
Cześć mamusie, u nas jeszcze śpi się super😊 od wczoraj czuje jak mały mnie kopie ale bardzo nisko w dole brzucha, czy ma tak ktoras z Was? Dodam ze na ostatniej wizycie lekarz mi mowil ze synek już się przekręcił i jest ułożony głowa w dol 🤔 dajcie znac gdzie czujecie ruchy. Buziaki ❤️
Moja jeszcze ma główkę w gorze i czuje bezlitosne kopanie w pecherz 😁
 
Hej babeczki. U nas okropnie wieje . Budzę się powoli, choć czekam na córkę aż wstanie. Źle się czułam w ten weekend. Dużo spałam i leżałam.
Jak śpicie ? Ja dziś dokładnie jestem w 28+4. Śpię jeszcze na plecach jeśli mała mi nic nie uciska. Ale czuję ,że już niedługo zostaną mi tylko dwa boki do wyboru 😁. Choć zmiana boku to już wyzwanie i to uczucie przemieszczającego się dziecka z jednej na drugą stronę 😁😁😁.
Mam dokładnie tak samo. Dzisiaj u mnie dokładnie 27t5d i też śpię jeszcze na plecach. ;) wtedy kopniaki Malej tak bardzo nie bolą. Czasem mam wrażenie że ona tam mnie normalnie drapie od środka 🙈 i jednocześnie czuje uderzenia w dole normalnie prawie na nodze o nad pepkiem. Dziwne uczucie 😁
 
reklama
Cześć mamusie, u nas jeszcze śpi się super😊 od wczoraj czuje jak mały mnie kopie ale bardzo nisko w dole brzucha, czy ma tak ktoras z Was? Dodam ze na ostatniej wizycie lekarz mi mowil ze synek już się przekręcił i jest ułożony głowa w dol 🤔 dajcie znac gdzie czujecie ruchy. Buziaki ❤️
U mnie od prenatalnych na każdym USG jest Malutka głowa do dołu. Czuje są bardzo ale to bardzo nisko. Czasem się martwię czy siedząc "noga na noge" jej przypadkiem nienuciskam głowy 🙈 ja czuje ruchy wszędzie. Ostatnio po bokach. Nad pepkiem. Na dole brzucha. Strasnzie ruchliwa ta moja Malutka. ;)
 
Do góry