reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cześć mamusie, u nas jeszcze śpi się super😊 od wczoraj czuje jak mały mnie kopie ale bardzo nisko w dole brzucha, czy ma tak ktoras z Was? Dodam ze na ostatniej wizycie lekarz mi mowil ze synek już się przekręcił i jest ułożony głowa w dol 🤔 dajcie znac gdzie czujecie ruchy. Buziaki ❤️
Mój Skrzat uderza wszędzie 🙈 Czasami aż czuje dyskomfort przez to... Jest moment, że uderza z prawej i lewej strony jednocześnie :) nie wiem co ona tam robi... rozciąga się, czy co? 🙈🙈🙈
Dziewczyny, co chodzi o zadyszkę to macie tak, że siedzicie i nagle robi Wam się duszno? Z sekundy na sekundę? Tak jakby Dzidzia nagle ucisnęła na narządy...
 
reklama
Moja na ostatnich badaniach była umieszczona pupą do dołu... ale myślę, że jeszcze ma czas na odwrócenie się, dwa dni temu zaczęłyśmy 26 tydzień :)
 
Mój Skrzat uderza wszędzie 🙈 Czasami aż czuje dyskomfort przez to... Jest moment, że uderza z prawej i lewej strony jednocześnie :) nie wiem co ona tam robi... rozciąga się, czy co? 🙈🙈🙈
Dziewczyny, co chodzi o zadyszkę to macie tak, że siedzicie i nagle robi Wam się duszno? Z sekundy na sekundę? Tak jakby Dzidzia nagle ucisnęła na narządy...
Ja wcześniej tez tak miałam ze oba boki brzucha jednocześnie 🙂 i zastanawiałam się jak on to robi🤔 tu rączka a tu noga? Hihi takie akrobacje ze hej 🥰
 
Moja na ostatnich badaniach była umieszczona pupą do dołu... ale myślę, że jeszcze ma czas na odwrócenie się, dwa dni temu zaczęłyśmy 26 tydzień :)
Spokojnie, napewno się odwróci. Ja się wystraszyłam jak lekarz mi powiedział ze już jest głowa w dol😅 od razu się go pytałam czy aby czasami się już nie wybiera na zewnatrz😝
 
Mój Skrzat uderza wszędzie 🙈 Czasami aż czuje dyskomfort przez to... Jest moment, że uderza z prawej i lewej strony jednocześnie :) nie wiem co ona tam robi... rozciąga się, czy co? 🙈🙈🙈
Dziewczyny, co chodzi o zadyszkę to macie tak, że siedzicie i nagle robi Wam się duszno? Z sekundy na sekundę? Tak jakby Dzidzia nagle ucisnęła na narządy...
A co do duszności to tez tak mam, potrafią się nagle pojawić na chwile i zaraz jest okey.
 
Maleństwa w brzuszku mają jeszcze trochę miejsca do przemieszczania, co oznacza, że nawet jeśli są główką u dołu, to w każdej chwili mogą się obrócić 😉

Mój artysta kopie po wszystkich stronach brzucha, każdego dnia 😁 Co się jednej pozycji będzie trzymał 😂

Co do duszności, mialam je na początku II trymestru. Często robiło mi się momentalnie słabo i musiałam się natychmiast położyć, bo by mogło zakończyć się omdleniem. Teraz trochę przeszło, za to przyszła ogromna zadyszka, zwłaszcza jak równocześnie jestem w ruchu i chcę coś powiedzieć. Nawet czytanie na głos, to dla mnie wysiłek opatrzony sapaniem i przerwami na oddech 😂😂😂

U nas strasznie wieje, drzewa uginają się do połowy 😳 Ale o dziwo miałam dzisiaj dobrą noc. Zasnęłam zaraz po północy i spałam ciurkiem 8h ❤ Oczywiście wliczając w to 6 spacerów do łazienki 😜Czuję się, jak wypoczęty kwiat lotosu 😍

Dzisiaj wizytuję, ale bez usg. Zobaczymy jak tam mój test antyglobulinowy, bo resztę wyników już odebrałam i z tego, co kalkuluje mój rozumek, to jest ok.

Nie dajcie się wiatrowi!
 
Dziewczyny, co chodzi o zadyszkę to macie tak, że siedzicie i nagle robi Wam się duszno? Z sekundy na sekundę?
oj tak! nagle zaczyna mi walić serce i brakuje tchu ale szybko przechodzi.

Ja śpię zazwyczaj na lewym boku.
Obrót na drugi bok to już wyczyn 😅
natomiast na plecach za bardzo ciągnie mnie brzuch no i zgaga bardziej męczy .

na ostatnim badaniu mała leżała głową w dół pewnie dlatego ruchy stały się spokojniejsze.
Często na dole czuję takie pukanie i okropny napór na pęcherz - wydaje mi się jakbym miała się zaraz posikać a tam kilka kropel 😅 i tak co chwilę 🤷‍♀️
 
Ja zastanawiam się czy nie kupić sobie do mierzenia tętna płodu 😥 rano czułam ruchy nie jakieś mega intensywne jak Wy opusujecie ale jednak coś poczułam...wczoraj tyle się naczytalam głupot w Internecie że spać nie mogłam 😱😥 o tych ruchach ...
 
Ja zastanawiam się czy nie kupić sobie do mierzenia tętna płodu 😥 rano czułam ruchy nie jakieś mega intensywne jak Wy opusujecie ale jednak coś poczułam...wczoraj tyle się naczytalam głupot w Internecie że spać nie mogłam 😱😥 o tych ruchach ...
mi się wydaje ze taki urok twojej ciąży.
lekarz zawsze cie uspokaja, ze jest wszystko ok z dzidzią
może taki leniuszek 😁
ale jeśli masz się denerwować co nie jest dobre to kup ten detektor 👍
 
reklama
mi się wydaje ze taki urok twojej ciąży.
lekarz zawsze cie uspokaja, ze jest wszystko ok z dzidzią
może taki leniuszek 😁
ale jeśli masz się denerwować co nie jest dobre to kup ten detektor 👍
I tak się zastanawiam po kim on taki leniwy jak coś 😅😁 staram się odkładać wszystkie negatywne myśli na bok najbardziej jak umiem ....
 
Do góry