reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
20200326_154339.jpg

U mnie to bida z nędza 😱🤣
Na pierwszej półce mam , 1 kolumna body dlugi rękaw, 2 kolumna : body krótki rekaw, 3 kolumna: bluzy, serwetki i bluzki dlugi rękaw i 4 kolumna: legginsy
Polka na dole to 1 ogrodniczki i jeansy, 2 sukienki, 3 pajace i śpiochy
20200326_154353.jpg

Drugie zdjęcie to cieplejszy pajacyk, spiworek do spania przescieradelko na przewijak, w pudełku mam, skarpetki, śliniaki, apaszki, opaski, buciki
Na dolnej półce mam pieluchy i kocyki i ręcznik do kapieli, suszy się jeszcze kurteczka cieplejsza i białe pieluchy oraz kocyk tyle , wszystkie te ubrania mam 56 bo to na bank mi starczy na pierwsze 2 miesiące. Z doświadczenia po synku 62 będę prać jak mała się urodzi , żeby mi się to nie kisilo kilka miesięcy w pudle.
 
No to się złamałam :)
Ja zamawiam wszystko od nowa- moja stardsza córka ma już 13 lat)
zamówiłam:
1. 8 body z długim rękawem
2. 2 body z krótkim - tak narazie
3. 2 kaftaniki
4. 3 pajace
5. 2 półśpioch
6. 4śpiochy
7. 4 czapeczki
8. 3 niedrapki
9. 5 par skarpetek
10. recznik otulacz
11. 6 pieluch tetrowych
12 2 rożki
13. ciepły sweterek

mam nadzieję, ze wystarczy :):):)
EB
 
O mamo, ale macie ciuszków! Na pierwsze dwa rozmiary mam tylko body z dł rękawem po 10 na łebka, śpiochy też po 10 i pajace po 4 :D oprócz tego po wełnianym pajacu na wyjście, skarpetki i czapeczki. W domu będę owijać w rożki. Nie mam za bardzo krótkich rękawów, wyszłam z założenia że nie wiadomo jak to będzie z pogodą. Dopiero 62- u nas podejrzewam,że będzie to ok 2-3 miesiąca mam więcej rzeczy. Ale liczę się z tym, że urodzę jednak w kwietniu. Więc na czerwiec by przypadło 62.
 
Mi właśnie przyszla paka z naszsmyk.pl. Butelki, rożek, pieluszki tetrowe, muslinowe i flanelowe, czapeczki, skarpetki, rzeczy do pielęgnacji (szczotka i grzebyk, nożyczki, krem linomag, termometr do kąpieli, waciki, gaziki, itd). Dla mnie koszule do karmienia, podkłady poporodowe, paka pieluch jednorazowych do szpitala i na początek domowych zmagań z wielopielo ;) Teraz to wszystko, co się da i trzeba, trzeba wyprac.

Od poniedziałku biorę się za pakowanie torby do szpitala, już mam pomysł jak się spakować na cały pobyt w jedną i jak nie grzebać tam popłochu 🤣

W końcu można się czymś konstruktywnym zająć.
Piękne macie szafy, już poukładane, a ja czekam, aż się w końcu przeprowadzimy...
 
Mi właśnie przyszla paka z naszsmyk.pl. Butelki, rożek, pieluszki tetrowe, muslinowe i flanelowe, czapeczki, skarpetki, rzeczy do pielęgnacji (szczotka i grzebyk, nożyczki, krem linomag, termometr do kąpieli, waciki, gaziki, itd). Dla mnie koszule do karmienia, podkłady poporodowe, paka pieluch jednorazowych do szpitala i na początek domowych zmagań z wielopielo ;) Teraz to wszystko, co się da i trzeba, trzeba wyprac.

Od poniedziałku biorę się za pakowanie torby do szpitala, już mam pomysł jak się spakować na cały pobyt w jedną i jak nie grzebać tam popłochu 🤣

W końcu można się czymś konstruktywnym zająć.
Piękne macie szafy, już poukładane, a ja czekam, aż się w końcu przeprowadzimy...
Ile czekałaś na paczkę? 😊
 
reklama
1 jakie mleko bedziecie mialy w planie podać dziecku w razie czego
2 jakie pampersy kupujecie podobno hipp wypuścił ciekawa jestem
3 chyba będę na stojaco spac dzisiaj kazda inna pozycja mnie na mdłości wzbiera i wszystko mnie boli no zwariuje zaraz
 
Do góry