reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

1 jakie mleko bedziecie mialy w planie podać dziecku w razie czego
2 jakie pampersy kupujecie podobno hipp wypuścił ciekawa jestem
3 chyba będę na stojaco spac dzisiaj kazda inna pozycja mnie na mdłości wzbiera i wszystko mnie boli no zwariuje zaraz
Kurde nie znam się..
Myślałam żeby do szpitala zabrać buteleczkę hipp ha 1 combiotic jakbym miała problem z karmieniem (położna mówiła że oni mają ale to co zostawi przedstawiciel więc można mieć swoje)
Do szpitala biorę mała paczkę dada premium care
W rosmanie mam do odbioru pampers ale nie mam kiedy iść 🤷‍♀️
I nie wiem jakie kupić do domu chyba zostanę przy dadach jeśli w szpitalu się sprawdza.
Różnica w cenie jednak jest
 
Ostatnia edycja:
reklama
1 jakie mleko bedziecie mialy w planie podać dziecku w razie czego
2 jakie pampersy kupujecie podobno hipp wypuścił ciekawa jestem
3 chyba będę na stojaco spac dzisiaj kazda inna pozycja mnie na mdłości wzbiera i wszystko mnie boli no zwariuje zaraz

1. Sprawdzone Bebilon Profutura
2. Pampers Aqua Pure
3. Witam w klubie [emoji23] tyle, ze nawet stać nie moge, bo kręgosłup mi siada.
 
Bebiko. Pampersy mam nr 1 z Lidla i biedronki, numer 2 z biedronki. Nawet jedne numer 3 pampers pomarańczowe :p
1 jakie mleko bedziecie mialy w planie podać dziecku w razie czego
2 jakie pampersy kupujecie podobno hipp wypuścił ciekawa jestem
3 chyba będę na stojaco spac dzisiaj kazda inna pozycja mnie na mdłości wzbiera i wszystko mnie boli no zwariuje zaraz
 
1 jakie mleko bedziecie mialy w planie podać dziecku w razie czego
2 jakie pampersy kupujecie podobno hipp wypuścił ciekawa jestem
3 chyba będę na stojaco spac dzisiaj kazda inna pozycja mnie na mdłości wzbiera i wszystko mnie boli no zwariuje zaraz
1. Jeszcze nie wiem, czytałam, że Bebilon jest dobry albo hipp. Jakie dokładnie, jeszcze nie wiem.
2. Bella happy. Bardzo ufam tej marce.
3. Mnie boli kręgosłup, w każdej pozycji :( współczuje mdłości...
 
1. Zadnego. Trojke wykarmilam, to czwarte tez wykarmie [emoji854]
2. Na poczatek pampers pure protection, o ile mi ten caly wirus pozwoli, bo ciezej je dostac. Na razie mam pampers premium protection jedna paczke.
3. Ja sama nie wiem jak spac, bo mnie noga rwie [emoji24]
1 jakie mleko bedziecie mialy w planie podać dziecku w razie czego
2 jakie pampersy kupujecie podobno hipp wypuścił ciekawa jestem
3 chyba będę na stojaco spac dzisiaj kazda inna pozycja mnie na mdłości wzbiera i wszystko mnie boli no zwariuje zaraz
 
Ja mam Bebiko w zapasie , ale chce karmić teraz dziecko. Może spakuje do szpitala , może nie... Dziewczyny po urodzeniu jak wam czegoś braknie to spokojnie zamówicie co wam potrzeba i uzupełnione zapasy ubranek. Serio , ja tam miałam za dużo... W większości Helena nie chodziła...
Miała , któraś z was cholestaze lub ma ? Strasznie drugi dzień swędzą mnie ręce . Tak nie miałam w pierwszej ciąży. Doktor badań mi nie robiła . Jutro napiszę jej wiadomość i chyba pojadę do laboratorium. Nie zrobienie w tym wypadku badania może mieć tragiczny skutek. Może to od mydła ? Ale wątpię. Ciągle używam tych mydel i było ok.
 
reklama
Ja mam Bebiko w zapasie , ale chce karmić teraz dziecko. Może spakuje do szpitala , może nie... Dziewczyny po urodzeniu jak wam czegoś braknie to spokojnie zamówicie co wam potrzeba i uzupełnione zapasy ubranek. Serio , ja tam miałam za dużo... W większości Helena nie chodziła...
Miała , któraś z was cholestaze lub ma ? Strasznie drugi dzień swędzą mnie ręce . Tak nie miałam w pierwszej ciąży. Doktor badań mi nie robiła . Jutro napiszę jej wiadomość i chyba pojadę do laboratorium. Nie zrobienie w tym wypadku badania może mieć tragiczny skutek. Może to od mydła ? Ale wątpię. Ciągle używam tych mydel i było ok.

Nie miałam ufff, ale czasem mnie swędziała skóra i zrobiłam dla spokoju próby wątrobowe.
Albo płyn do płukania inny? Albo zwyczajnie się rozciągamy [emoji846]
 
Do góry