reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny potrzebuje Waszej porady? Macie jakieś sprawdzone herbatki albo inne środki które można stosować w ciąży a które pomagają zwalczyć stres?
Moja mama jest w szpitalu w stanie ciężkim.. rokowania nie są najlepsze, a ja nie umiem sobie z tym poradzić, bo przecież nie da się tego świadomie nie przeżywać.. 😢
 
reklama
@Anipul jeśli masz krotsze cykle niz 28, a dodatkowo termin z USG podany w I trymetrze ciazy, to bardziej prawdopodobna data porodu 13 maja, tak jak u mnie zreszta ☺️
 
Dziewczyny potrzebuje Waszej porady? Macie jakieś sprawdzone herbatki albo inne środki które można stosować w ciąży a które pomagają zwalczyć stres?
Moja mama jest w szpitalu w stanie ciężkim.. rokowania nie są najlepsze, a ja nie umiem sobie z tym poradzić, bo przecież nie da się tego świadomie nie przeżywać.. 😢

Współczuje i wierze, że będzie dobrze.
Herbatke rumiankową możesz. Pomaga walczyć ze stresem i bezsennością. Poza tym rozkurcza mięśnie.
 
@mouna87 a jaki mialas cukier?
Ogólnie mam niezły, dwa razy w tym tygodniu miałam na czczo 94, ale nie dzień po dniu. Raz też w tym tygodniu wywaliło po posiłku.

@paula8907 wysylam dużo ciepłych myśli.. Życzę dużo sił.

Ja miałam ciężką sytuację w styczniu, mój lekarz ginekolog mówił wtedy, że są leki uspokajające, gdyby była potrzeba, które można brać w ciąży (oczywiście pod ścisłą kontrolą lekarza). Nie skorzystałam, ale jeśli zajdzie potrzeba, proponuję kontakt z lekarzem. Stres i silne emocje nie służą w ciąży.
 
Dziewczyny potrzebuje Waszej porady? Macie jakieś sprawdzone herbatki albo inne środki które można stosować w ciąży a które pomagają zwalczyć stres?
Moja mama jest w szpitalu w stanie ciężkim.. rokowania nie są najlepsze, a ja nie umiem sobie z tym poradzić, bo przecież nie da się tego świadomie nie przeżywać.. 😢
O matko ! Strasznie współczuję!
Jezeli chodzi o herbatki to naturalnie melise mozna pic. Najlepiej kupic sobie taka z owocem np wiśnia. Wtedy jest lepsza.
Strasznie mi przykro...nie wiem ci powiedzieć. A mama byla wczesniej chora na cos ?
 
@paula8907 mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze! Trzymam mocno kciuki! ❤

Dziewczyny mam pytanie... czy możecie mi doradzić skąd zamówić mini kosmetyki do szpitala? Nie chce mi się bawić w przelewanie w małe buteleczki 🙈
 
Dziewczyny, jak tam Wasi mężowie? Wychodzą, pracują, czy raczej zdalnie i siedzicie z nimi w domu? Moj na zakupy raz w tygodniu, do pracy co drugi dzień idzie i kontakt jakiś z ludźmi niestety ma.

Mój to od poniedziałku do soboty 7-18 jest w pracy :(
Kończą budowę i dużo ma formalności i jeżdżenia także tez cały czas jest w ,,ruchu”.
Na zakupy chodzi raz w tygodniu, my siedzimy w domu albo na balkonie. Raz na 2-3 dni wychodzimy z synkiem na spacer ale staramy się mimo wszystko jak najmniej
 
Rossman ma na pewno, poza tym to chyba tylko allegro zostaje
@paula8907 mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze! Trzymam mocno kciuki! [emoji173]

Dziewczyny mam pytanie... czy możecie mi doradzić skąd zamówić mini kosmetyki do szpitala? Nie chce mi się bawić w przelewanie w małe buteleczki [emoji85]
 
Mój mąż siedzi też w domu , choć pracuje jak w firmie. Dobrze ,że przed akcją z tym wirusem ogarnęłam internet w domu i pan zrobił nam lepsze łącze :)

Mnie się zaczyna brzuch obniżać. Oddycham ! Już nie czuję się jak bym miała zawał... Zgaga jeszcze czasem pomeczy.

Mnie zostało równe 4 tygodnie do terminu. Moja doktor mówi ,że lepiej jak urodzę po terminie , bo może będzie po tej największej fali , a u nas w mieście tragedia ze szpitalami. Jedna porodówka wyłączona na zakaźny , a druga znajduje się w szpitalu , w którym zarażonych jest ok 150 osób z różnych oddziałów w kwarantannie. Mamy nadzieję ,że zapanują nad sytuacją zanim się rozejdzie na cały szpital. Położniczy oddział jeszcze nie skażony.
 
reklama
Hej babki, jeśli chodzi o i datę porodu to lekarka mowi, że raczej 16 maja, ale z OM wychodzi 23 i szpital kazal przyjść 23 na pierwsze ktg.
@paula89 trzymaj się cieplutko, może do lekarza zadzwoń w sprawie stresu i ew leków.

Ja jeszcze wczoraj zadzwoniłam do lekarki w sprawie tego wymazu gbs, kazala isc i robić.
Takze dzisiaj zostawiłam synka z sąsiadka pierwszy raz i mąż mnie zawiózł bo nie chciałam metrem jechac. Na szczęście w godzinke się wyrobilismy, wyniki za tydzień.

Wlasnie robię kalafiorowo/brokułowa z wczorajszego rosolku. Mąż się zobowiązał ze zrobi zapiekankę na obiadokolacje takze odpoczywam.
Mialam pakować torbę do porodu wczoraj , ale mi się nie chce , dziś tez...
Jeszcze cos mi telefon siada, norma zaraz skobczy 2 lata więc do wymiany jak zawsze, tragedia kiedys telefony sluzyly po 5 lat, a teraz dramat.
 
Do góry