reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Kochana, koleżanka mówi, ze jak coś się dzieje, to CC jest w mgnieniu oka robione, wszystko na takim biegu, ze to są minuty i wszystko gotowe. I stoją przy ciężarnej. Wiec u Ciebie nie jest zle skoro czekają spokojnie na obchód. Inaczej już byłabyś po zabiegu.
@charlotte a ja z kolei uwielbiałam zawsze KTG [emoji5]
Oj ja nie, męczy mnie to badanie. W dużej mierze musiałam częst otrzymać przez okres badania głowice, bo mała była i jest tak nisko ułożona, że na pasach nie odczytywało jej tętna. Ręka drętwiała mi jak nie wiem, a miałam już ich 5 zrobione w tej ciąży, w czawrtek a 6 badanie jade i mam już dosyć :D

@Karolina1988* Co ma niby być źle ??? Mały chce wyjść i spotkać mamę i już :D czekaj cierpliwie, urodzisz i będziesz się chwalić Malutkim :)

@Aurelka1994 a mi się coś popsulo na telefonie i jak wgrałam znowu mobilną aplikację to była jakaś z kosmosu :) potem jakoś dziwnym kliknięciem wróciłam do starej wersji.
 
reklama
Oj ja nie, męczy mnie to badanie. W dużej mierze musiałam częst otrzymać przez okres badania głowice, bo mała była i jest tak nisko ułożona, że na pasach nie odczytywało jej tętna. Ręka drętwiała mi jak nie wiem, a miałam już ich 5 zrobione w tej ciąży, w czawrtek a 6 badanie jade i mam już dosyć :D

@Karolina1988* Co ma niby być źle ??? Mały chce wyjść i spotkać mamę i już :D czekaj cierpliwie, urodzisz i będziesz się chwalić Malutkim :)

@Aurelka1994 a mi się coś popsulo na telefonie i jak wgrałam znowu mobilną aplikację to była jakaś z kosmosu :) potem jakoś dziwnym kliknięciem wróciłam do starej wersji.

Mi została tylko ta z kosmosu.. Nie mogę się połapać..
 
Aż sie pochwalę dziś odebralam z paczkomatu smoczki dla małej. Rany jak mi się podobają te wzory 😍 A do tego Lovi przy pierwszej mega pomogły to i tym razem wole mieć w pogotowiu
Też mam te same 😁 nie wiem czy się przydadzą, ale nie moglam się oprzeć 😉 pierwszy syn po paru razach ze smoczkiem zrobił "ble" i nie dał się już oszukać 😉
 
@Karolina1988* wszystko będzie dobrze 😉

Męczę się strasznie z tym kręgosłupem 😭
Ale jak pomyślę sobie, że za 9 dni ciąża będzie już donoszona, to od razu lepiej robi mi się na sercu ❤ Za miesiąc będę całować małe stópki i narzekać, że mi spać nie dają, a cyce bolą jak olera 😜

Spokojnejnocy wszystkim, ja będę zdychać 🙃
 
Aniaslu pisała ,że są problemy z przeglądarką...

Ja ktg też nie lubiłam. Miałam.chyba 4 razy dziennie w szpitalu robione i też zawsze musiałam trzymać głowice. Leżąc na boku dretwialam. To była moja zmora...
 
reklama
Tak to wyglada

IMG_6205.png
 
Do góry