reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja już po okuliście...
Nie wiem czy to wina tych kropel, czy maseczki w której ciężko się oddycha ale czuję się jakoś słabo 🤦🏼‍♀️ w głowie mi się kręci i ogółem czuję się źle... Okulistka nie widzi przeciwwskazań do sn więc jest 👍🏻

Myślicie by zaopatrywać się w mm? Ogółem nastawiam się na karmienie piersią, dlatego nie bardzo wiem jak ten temat ugryźć 🤔 bo jeśli będę miała pokarm to co z tym mlekiem można później zrobić? 🤔
 
reklama
To dziewczyny polecacie ten Bebilon proFutura? W sumie to nie zaopatrzylam się w mleko. A powinnam. Tak na wszelki wypadek. Nie wiadomo jak wyjdzie z kamieniem. Nie znam się zuoelnie na mlekach i wolę wasza opinie niż czytać Internet ;) jakie inne mleka też polecacie ?
Ja jeszcze nie wiem czy polecam, ale to najlepsze skadnikowo mleko na rynku dlatego i cena taka zobaczymy jak będzie oby nie było ptrzebne tym razem zamiast 3 mam zamiar karmic 6 miesiecy do konca roku. 🙏🙏🙏
 
Ja już po okuliście...
Nie wiem czy to wina tych kropel, czy maseczki w której ciężko się oddycha ale czuję się jakoś słabo 🤦🏼‍♀️ w głowie mi się kręci i ogółem czuję się źle... Okulistka nie widzi przeciwwskazań do sn więc jest 👍🏻

Myślicie by zaopatrywać się w mm? Ogółem nastawiam się na karmienie piersią, dlatego nie bardzo wiem jak ten temat ugryźć 🤔 bo jeśli będę miała pokarm to co z tym mlekiem można później zrobić? 🤔
Sprzedac w nizszej cenie troche, mleko ma dlugi termin waznisci i jest drogie jak opuscusz 10 zl na pewno ktos kupi 😊🤪
Ja też się nastawialam, a młody mial duzy reflux i musialam dokarmiac mm , scenariusze są różne niestety.

Dobrze ze masz zielone światło od okulisty 😊
 
Ja się w mleko nie zaopatrzyłam. W razie czego mąż poleci do sklepu /apteki. Mam butelkę na wszelki wypadek bo z tym różnie. Jak będę miała iść na butelkę to bebiko.
To dziewczyny polecacie ten Bebilon proFutura? W sumie to nie zaopatrzylam się w mleko. A powinnam. Tak na wszelki wypadek. Nie wiadomo jak wyjdzie z kamieniem. Nie znam się zuoelnie na mlekach i wolę wasza opinie niż czytać Internet ;) jakie inne mleka też polecacie ?
 
Ja już po okuliście...
Nie wiem czy to wina tych kropel, czy maseczki w której ciężko się oddycha ale czuję się jakoś słabo [emoji2360] w głowie mi się kręci i ogółem czuję się źle... Okulistka nie widzi przeciwwskazań do sn więc jest [emoji1303]

Myślicie by zaopatrywać się w mm? Ogółem nastawiam się na karmienie piersią, dlatego nie bardzo wiem jak ten temat ugryźć [emoji848] bo jeśli będę miała pokarm to co z tym mlekiem można później zrobić? [emoji848]
Jedynie oddać komuś. Dlatego ja nie kupuje. W razie czego sklepy /apteki otwarte
 
Ja już po okuliście...
Nie wiem czy to wina tych kropel, czy maseczki w której ciężko się oddycha ale czuję się jakoś słabo 🤦🏼‍♀️ w głowie mi się kręci i ogółem czuję się źle... Okulistka nie widzi przeciwwskazań do sn więc jest [emoji1303]

Myślicie by zaopatrywać się w mm? Ogółem nastawiam się na karmienie piersią, dlatego nie bardzo wiem jak ten temat ugryźć [emoji848] bo jeśli będę miała pokarm to co z tym mlekiem można później zrobić? [emoji848]

Ja się zaopatrzyłam, ale tez zamierzam karmić piersią. Córkę karmiłam 6 m-cy, syna 8 m-cy i szczerze u nas córka wyjadala łyżeczka [emoji12]zreszta sama lubiłam [emoji12]a czasem się zdarzyło, ze podstawilo się butelkę bo mimo dużej ilości pokarmu, ściągania i trzymania w lodowce zawsze dużo i często jedli [emoji3]
 
Ja się w mleko nie zaopatrzyłam. W razie czego mąż poleci do sklepu /apteki. Mam butelkę na wszelki wypadek bo z tym różnie. Jak będę miała iść na butelkę to bebiko.

Ja w butelki się zaopatrzyłam bo chcę by mój mógł też karmić malucha :) ale będę odciągała mleko i mu dawała (w końcu to jego pierworodny, nie odbiorę mu tej przyjemności 🙈)
 
I jak tam w szpitalu w ogóle?
Powiem ci, że dziwna sytuacja jakaś.
Moja dr prowadząca, która pracuje na oddziale położniczym, zapewnia mnie, że wszystko w porządku (29 mam wizytę to się dodatkowo dopytam), ale...
Mieliśmy problem z zawirusowanym sprzętem do respiracji noworodków w lutym, z tego powodu wstrzymane były przyjęcia, do tego 4 lekarzy strzeliło fochem i rzuciło wypowiedzenia w marcu, ale na ich miejsce już są nowi.
Ale jak pytałam ostatnio na FB o to co brać do torby do szpitala, to dużo osób mi pisało, że nie przyjmują, chyba, że przypadki nagłe lub zagrożone. Ale na messengera mi napisało kilka pań, które właśnie tam urodziły, albo zaraz będą rodzić...
W razie czego mamy tu dużo innych porodówek, tylko zależy gdzie ci bliżej: Lubin, Złotoryja (w zeszłym tygodniu znajoma tam urodziła i zachwala), Wałbrzych, Świdnica (druga znajoma urodziła tam 22,03 i też zachwala), Kamienna Góra, Zgorzelec (podobno tu uciekli ci lekarze z Legnicy :p).
 
Ja w butelki się zaopatrzyłam bo chcę by mój mógł też karmić malucha :) ale będę odciągała mleko i mu dawała (w końcu to jego pierworodny, nie odbiorę mu tej przyjemności 🙈)
Ja kupiłam butelkę, bo przy pierwszej się przydała jak musiałam wyjść np. na ściągnięcie szwów. Ale na szczęście miałam tyle pokarmu, że jedna szuflada w zamrażarce to był pokarm. Teraz też chyba będzie bez problemu, bo 35tc, a mi już prawie ciurkiem leci :D
 
reklama
Powiem ci, że dziwna sytuacja jakaś.
Moja dr prowadząca, która pracuje na oddziale położniczym, zapewnia mnie, że wszystko w porządku (29 mam wizytę to się dodatkowo dopytam), ale...
Mieliśmy problem z zawirusowanym sprzętem do respiracji noworodków w lutym, z tego powodu wstrzymane były przyjęcia, do tego 4 lekarzy strzeliło fochem i rzuciło wypowiedzenia w marcu, ale na ich miejsce już są nowi.
Ale jak pytałam ostatnio na FB o to co brać do torby do szpitala, to dużo osób mi pisało, że nie przyjmują, chyba, że przypadki nagłe lub zagrożone. Ale na messengera mi napisało kilka pań, które właśnie tam urodziły, albo zaraz będą rodzić...
W razie czego mamy tu dużo innych porodówek, tylko zależy gdzie ci bliżej: Lubin, Złotoryja (w zeszłym tygodniu znajoma tam urodziła i zachwala), Wałbrzych, Świdnica (druga znajoma urodziła tam 22,03 i też zachwala), Kamienna Góra, Zgorzelec (podobno tu uciekli ci lekarze z Legnicy :p).

Zgorzelec odradzam z opinii. Słyszałam niekoniecznie pozytywne. Poza tym to tez kawal drogi. Ale osobiście nie znam. Legnica lub Wro może. O Złotoryi tez słyszałam (jedna opinie) ze ok.
 
Do góry