reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cześć ciocie. Jestem Maksymilian. Waga urodzeniowa 3190, długi 52, 10 pkt :)
IMG_20200424_150052.jpg
IMG_20200424_150054.jpg
 
reklama
No i mamy kolejnego Bobaska! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]
Zdrówka i żadnych kolek! [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Już w domku jesteście czy jeszcze w szpitalu? :)
Dzisiaj dopiero miałam cięcie o 9.31. Może wyjdziemy w poniedziałek. Póki co próbuje złapać rozruch
 
Trzymam kciuki [emoji1303]!
Ja tak teraz patrzę na swój brzuch i mówię do tego mojego bąbla "wychodź bo się doczekać Ciebie nie mogę" [emoji85][emoji85][emoji85]

Jejku, jak ja Wam zazdroszczę [emoji85]
Dzisiaj dopiero miałam cięcie o 9.31. Może wyjdziemy w poniedziałek. Póki co próbuje złapać rozruch
 
U mnie wczoraj 36+5 i waga maluszka 3100g. Tak dla porównania :)
A masz jakieś wskazania do cc? Mi się zacznie 37 tydzień w sobotę a najwcześniejsze cc mogę mieć dopiero 11 maja..
To moja 3 cc. No i choroby. Cukrzyca ciazowa. Astma. Nadcisnienie. I zylaki..coz ciaza nie byla planowana...ale tak z zaskoczenia wyszla coreczka po 2 chlopakach....a u Ciebie cc z powodu?
 
Heparyna powodowac poronienia? Na watku o problemach immunologicznych często dziewczyny dzięki heparynie doniosły ciaze ! 🤔🤔🤔 strasznie dziwne to. Mnie heparyna uratowała przed promieniem właśnie.


Nie wiem jak to z tym jest..
Ale zacytuję lekarkę..
,, W wielu ciążach z zakrzepicą pomagała, skutki uboczne sa nieznane , ale może powodować poronienie"
Ale może dlatego mi tak powiedziała bo ja miałam plamienia..
Nie chcę nikogo w błąd wprowadzić, ale ja wtedy myślałam że zawału dostanę i bałam się tych zastrzyków..

Aurelka Synuś śliczny😍😍😍
 
reklama
Do góry