reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Gratulacje ! <3 mam nadzieję, ze zdradzisz nam (jak dojdziesz do siebie) jak się u Ciebie wszystko działo. Wiesz, że w dobie tego piekielnego wirusa, każda historia i informacja na wage złota. Co się takiego Kochanie stało, że poszła CC? kiedy będą Cię pionizować? No i jak Malutka? <3 Ja to przez Was to marzę, żeby już sie wszystko zaczęlo i abym poznała moją Miłkę D:
Kochane o 22.30 poczułam skurcze... szczerze spodziewałam się mocniejszego kopnięcia, a tu tak jak na okres i dlatego długo zastanawiałam się czy to jest to czy nie ale zaczęliśmy z mężem liczyć i wyszło nam że regularne co 10 minut. Wody nie odeszły więc o 3 pojechaliśmy do szpitala jak skurcze były co 7minut. Na izbie przyjęć się okazało, że skurcze regularne ale rozwarcia brak więc czekamy. Rozwarcie pojawiło się ok 7 rano, wody odeszły o 10, a o 11 okazało się że mała się obrocila twarzą do krocza i decyzja o CC. O 11.35 popłynęły pierwsze łzy szczęścia 🙂. Poród w czasie epidemii.... Przed wejściem do szpitala namiot mierzenie temp i wywiad. Oczywiście w maseczce i IP też w masce sam poród bez a na sali operacyjnej powtórnie maseczka.
 
reklama
Kochane o 22.30 poczułam skurcze... szczerze spodziewałam się mocniejszego kopnięcia, a tu tak jak na okres i dlatego długo zastanawiałam się czy to jest to czy nie ale zaczęliśmy z mężem liczyć i wyszło nam że regularne co 10 minut. Wody nie odeszły więc o 3 pojechaliśmy do szpitala jak skurcze były co 7minut. Na izbie przyjęć się okazało, że skurcze regularne ale rozwarcia brak więc czekamy. Rozwarcie pojawiło się ok 7 rano, wody odeszły o 10, a o 11 okazało się że mała się obrocila twarzą do krocza i decyzja o CC. O 11.35 popłynęły pierwsze łzy szczęścia 🙂. Poród w czasie epidemii.... Przed wejściem do szpitala namiot mierzenie temp i wywiad. Oczywiście w maseczce i IP też w masce sam poród bez a na sali operacyjnej powtórnie maseczka.
Piękna historia. Gratuluję córeczki!!!
Co do masek, to jestem w szoku że jest obowiązek. ... ;)
Co to znaczy że Mała obroniła się twarza do krocza ? Glowka w dół to chyna dobrze ?
 
Gratulacje Kochana! Ja rodziłam tak syna, tylko u Ciebie ogarnęli że poród jest twarzyczkowo a mojego syna rodziłam 2 godz w bólach partych i w końcu ordynator leżała na brzuchu a lekarz wyciągał vacum.. Dlatego super ze mądrzy lekarze zakończyli cc
Kochane o 22.30 poczułam skurcze... szczerze spodziewałam się mocniejszego kopnięcia, a tu tak jak na okres i dlatego długo zastanawiałam się czy to jest to czy nie ale zaczęliśmy z mężem liczyć i wyszło nam że regularne co 10 minut. Wody nie odeszły więc o 3 pojechaliśmy do szpitala jak skurcze były co 7minut. Na izbie przyjęć się okazało, że skurcze regularne ale rozwarcia brak więc czekamy. Rozwarcie pojawiło się ok 7 rano, wody odeszły o 10, a o 11 okazało się że mała się obrocila twarzą do krocza i decyzja o CC. O 11.35 popłynęły pierwsze łzy szczęścia [emoji846]. Poród w czasie epidemii.... Przed wejściem do szpitala namiot mierzenie temp i wywiad. Oczywiście w maseczce i IP też w masce sam poród bez a na sali operacyjnej powtórnie maseczka.
 
Wpisz sobie położenie twarzyczkowo. Głowa w dół ale dziecko prawidłowo rodzi się twarzą do podłogi jak kobieta rodzi, a odwrotnie trudno
Piękna historia. Gratuluję córeczki!!!
Co do masek, to jestem w szoku że jest obowiązek. ... ;)
Co to znaczy że Mała obroniła się twarza do krocza ? Glowka w dół to chyna dobrze ?
 
Piękna historia. Gratuluję córeczki!!!
Co do masek, to jestem w szoku że jest obowiązek. ... ;)
Co to znaczy że Mała obroniła się twarza do krocza ? Glowka w dół to chyna dobrze ?
Więź co to się dokładnie i fachowo nazywa ułożenie twarzyczkowe w tej pozycji szyja dziecka jest odgięta tak, że tył głowy dotyka pleców dziecka i nie ma szansy obrócić dziecka
 
Kochane o 22.30 poczułam skurcze... szczerze spodziewałam się mocniejszego kopnięcia, a tu tak jak na okres i dlatego długo zastanawiałam się czy to jest to czy nie ale zaczęliśmy z mężem liczyć i wyszło nam że regularne co 10 minut. Wody nie odeszły więc o 3 pojechaliśmy do szpitala jak skurcze były co 7minut. Na izbie przyjęć się okazało, że skurcze regularne ale rozwarcia brak więc czekamy. Rozwarcie pojawiło się ok 7 rano, wody odeszły o 10, a o 11 okazało się że mała się obrocila twarzą do krocza i decyzja o CC. O 11.35 popłynęły pierwsze łzy szczęścia 🙂. Poród w czasie epidemii.... Przed wejściem do szpitala namiot mierzenie temp i wywiad. Oczywiście w maseczce i IP też w masce sam poród bez a na sali operacyjnej powtórnie maseczka.

Gratuluje! Super ze mozesz juz tulic swojego maluszka :)
 
O kurde, końcówka kwietnia, a tu już tyle świeżych mamuś 🤗🤗 gratulacje Kobietki i zdrówka dla was i dzieciaczkow!! 😊

Ja walizkę pakuję już od ponad 2 tyg i nawet jeszcze jej nie wyjęłam z szafy 🙈 i zaglądając tu na forum coraz bardziej się boję, że będę się pakować w biegu 😉
 
reklama
Do góry