reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dzień dobry dziewczyny :) Ja mam cięcie za półtora tygodnia i powiem Wam, że widzę po sobie, że jakieś napięcie czuję i nie funkcjonuję całkiem normalnie ;) Niby jest OK, staram się być dobrej myśli, ale widzę, że bardziej nerwowa jestem, różne emocje we mnie buzują i jednak podświadomie człowiek to mocno przeżywa.

Ekscytujące się zrobiło to nasze forum, każdy dzień może przynieść nowe wieści i zdjęcie cudnego maluszka :D


Wiem co masz na myśli też zaglądam co jakiś czas i patrzę czy nie ma nowego Bobo.. 😊

Mnie czeka CC dokładnie za tydzień w Śr. Dowiem się o której.. Coraz bardziej się denerwuję tym faktem 😝
 
Hej. Ja mam pdobnie takie sprzeczne emocje ciesze sie ze juz w czwartek do szpiptala i ze juz niedlugo ja zobacze ale z drugiej strony nerwy...niby 3 cc ale przezywam jakb byla 1...no nic treba byc dobrej mysli bo inaczej wariatkowo....


Widzę że Wy to dziewczyny z doświadczeniem😊
Ja niby miałam jedno Cc , ale to było lata temu..
Już tego bólu nie pamietam, może to i lepiej...
 
Wiem co masz na myśli też zaglądam co jakiś czas i patrzę czy nie ma nowego Bobo.. 😊

Mnie czeka CC dokładnie za tydzień w Śr. Dowiem się o której.. Coraz bardziej się denerwuję tym faktem 😝

Powodzenia! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie lepiej niż myślimy, a tulenie maluszka zrekompensuje każdy ból czy trudne emocje :)
 
Powiem Wam , że zaskoczyła mnie ilość cesarzowych tutaj 😁😁😁 większość przez cc chyba rodzi, ja zazdroszczę nie samego cc, ale tego że wcześniej robia i znasz dokładną datę porodu można się nastawić, a przy SN jedna wielka niewiadoma 🙄

Wiem to czekanie potrafi dobić tym bardziej jak się już jest po terminie...

Powodzenia! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie lepiej niż myślimy, a tulenie maluszka zrekompensuje każdy ból czy trudne emocje :)

Wierzę że u każdej z nas wszystko pójdzie planowo i niedługo będziemy narzekać na bolące sutki 😍😍
 
Powiem Wam , że zaskoczyła mnie ilość cesarzowych tutaj 😁😁😁 większość przez cc chyba rodzi, ja zazdroszczę nie samego cc, ale tego że wcześniej robia i znasz dokładną datę porodu można się nastawić, a przy SN jedna wielka niewiadoma 🙄
Kochana ta ustalona data to jedyny plus cc. Dala bym wiele zeby urodzic sn. Przynajmniej ja tak uwazam.
 
Wspaniale! Ja już 2 tyg po cc i nie mogę dojść do siebie [emoji2356]

Dziś 1 dzień w domu bez taty [emoji51]
Poszedł do pracy a ja mam stres [emoji85]
Udało mi się wstawić pranie i zjeść śniadanie [emoji23] piję kawę i siedzę jak na szpilkach żeby się za szybko nie obudziła bo mała od wczoraj chce jeść co godzinę.. A ja się boję że mi mleka braknie w mlekomacie [emoji2957]
Ale boli czy co ? :)
Ja na szczęście mam męża mieć w domu do końca maja to już złapie jakiś rozbieg chyba :"p
I Maks niestety też ciągle wisi na piersi, spada z wagi i musimy się dokarmiać [emoji849][emoji849] ale cóż, podobno pierwszy miesiąc najgorszy a potem już z górki
 
reklama
Do góry