reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Mam taką cichą nadzieję [emoji16] ostatnio wyczekiwałam nieszczęsnych 7 tygodni bo mówili o porodzie przedwczesnym, prawie doczekałam więc 3 tygodnie też jakoś (chyba) wytrzymam, chociaż z każdym dniem jest coraz ciężej, brzuch mi urósł jak nie wiem co i rozstęp na rozstępie [emoji85] (aż szczypie).
Szybko zleci ! Zobaczysz. Nim się obejrzysz a tu już 40 tc będzie [emoji2960]mi szpitalu biorą pod uwagę OMO.
 
Wiktorek wita wszystkie baby mamy :) godz. 10:55, waga 4000g, dł. 58 cm :)
Wow! Ale kawał chłopaka! 😘😘😘 super !

Mam taką cichą nadzieję [emoji16] ostatnio wyczekiwałam nieszczęsnych 7 tygodni bo mówili o porodzie przedwczesnym, prawie doczekałam więc 3 tygodnie też jakoś (chyba) wytrzymam, chociaż z każdym dniem jest coraz ciężej, brzuch mi urósł jak nie wiem co i rozstęp na rozstępie [emoji85] (aż szczypie).
Podobno lubi tak być;) lekarz mi dzisiaj powiedział jak mnie badal, ,e często w jego praktyce jest tak, że jak kobieta gdzieś ma zagrożenie przedwczesnego porodu to później przenosi ciaze. 🤔😂 u mnie się sprawdziło.

Ja jestem po badaniu. Jutro sie wszystko okaże z rana. Jak będzie postęp w rozwarcie szyjki to trochę kroplowki i rodziny. ;) ale jeżeli nie to do domu 🤔🤔🤔 ale chyba poproszę aby mbie już nie wypisywali. Wczoraj była szyjka na jakieś 1.5 cm jakas twardawa. Dzisjaj lekarz mowil ze super i że coś się dzieje. Tak mi mocno sprawdzał 😱😱 że aż mam teraz skurcze z krzyża. Oby jutro wszystko poszło ! Działamy dziewczyny! 😂🤭 teraz mi euforia idzie .
 
reklama
Do góry