reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jaka kruszynka [emoji7]
Powiedz mi, bo też będę zamierzała robić sesję małemu (ciążowa za mną) ile Wam to zeszło? I jak najlepiej umawiać się z fotografem, na początku czy odczekać z miesiąc?
Nie do mnie pytanie skierowane, ale już jestem po takiej sesji więc pozwolę się wypowiedzieć. Sesja z samym noworodkiem to jakieś 2 godziny bite, jeżeli rodzinna mama tata i inne dzieci to 4 godziny trzeba liczyć.
Najczęściej sesję robi się do 14 dni po porodzie bo dziecko spi i ladnie współpracuje nie używa mimiki twarzy za często co przeszkadza w efekcie. Ja jestem umówiona ze swoją fotograf tak , że jak tylko urodze daje jej znać i ona wyznacza mi termin do tych 14 dni , jeżeli z dzidzia ok robimy sesję oczywoscie mozna później, ale trzrba liczyć się z tym ze będzie trwać to długo 🙈🙈🙈🙈
 
reklama
Dzięki za poradę [emoji847], więc będę musiała pogadać z dziewczyną która robiła mi sesję ciążową czy robi aktualnie jakiekolwiek [emoji16]
Nie do mnie pytanie skierowane, ale już jestem po takiej sesji więc pozwolę się wypowiedzieć. Sesja z samym noworodkiem to jakieś 2 godziny bite, jeżeli rodzinna mama tata i inne dzieci to 4 godziny trzeba liczyć.
Najczęściej sesję robi się do 14 dni po porodzie bo dziecko spi i ladnie współpracuje nie używa mimiki twarzy za często co przeszkadza w efekcie. Ja jestem umówiona ze swoją fotograf tak , że jak tylko urodze daje jej znać i ona wyznacza mi termin do tych 14 dni , jeżeli z dzidzia ok robimy sesję oczywoscie mozna później, ale trzrba liczyć się z tym ze będzie trwać to długo [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]
 
Najlepiej do 14dnia życia. Wtedy dziecko jest poddane na układanie a do tego śpi dużo.
Zeszło 4 godz
Jaka kruszynka [emoji7]
Powiedz mi, bo też będę zamierzała robić sesję małemu (ciążowa za mną) ile Wam to zeszło? I jak najlepiej umawiać się z fotografem, na początku czy odczekać z miesiąc?
 
Moja P. Fotograf ma profesjonalne studio z pełnym wyposażeniem i garderobą, więc mnie nic nie obchodziło
A schodzi , bo dziecko musi spać chcąc je układać do zdjęć, co czasem nie jest łatwe, w tych 4 godz zawiera się czas na karmienie, przewijanie, tulenie, usypianie...
Wow, to nieźle Wam zeszło :D kupowałaś jakiś strój dla córeczki czy fotograf z reguły miewa takie rzeczy? Bo nie wiem czy coś kombinować dla tego mojego uparciuszka [emoji16]
 
Dziewczyny mam pytanie do tych po cc. Jestem 8 dni po.....i dzis mam troche podwyzszona tem 37.4 w sumie nie czuje sie zle.brzuch troszke boli ale nie jakos wielce. Karmie piersia. Jezeli chodzi o krwawienie to niewielkie wiec sama nie wiem....
 
Dziewczyny mam pytanie do tych po cc. Jestem 8 dni po.....i dzis mam troche podwyzszona tem 37.4 w sumie nie czuje sie zle.brzuch troszke boli ale nie jakos wielce. Karmie piersia. Jezeli chodzi o krwawienie to niewielkie wiec sama nie wiem....
Nie masz stanu zapalnego w piersi?
Póki co gorączka nie jest wielka, poczekałabym czy się rozkręci
 
reklama
No to teraz zaczynam seriie: pomóżcie drogie mamusie 😄
Moja Malutka za namową położnej laktacyjne przystawiana przez kapturek. Ale za późno bylo i nie pokazała dokładnie jak. Raz po każdej stronie dobrze złapała bo czułam jak idzie i potem aż mnie podbrzusze bolało od stymulacji. I na tym koniec. Więc razy nie chciała. Okazało się (chyba) że ulewa to. Bo koło 21 kiedy chciałam ja ja karmić, straszbie mlaskala i nosek się jeszcze jej zapchala. Płakała. Zdarzyła wymienic 3 razy pieluchy w tym czasie. Nosiłam na teczkach aby się uspokoiła. W końcu usnela koło mnie. Ale miałam ja juz od 3 nad razem karmić. A ona nadal mlaska i zgina nogi. Może jelita ? I poprosić o espumisan . Może przez ten kapturek się powietrza nalykala🤔🤔 nie wiem. Dzisiaj od 7 jest doradca więc będę dzialac. Wypożyczamy rozek do karmienia i niech mi pokazuje co i jak. ;) pytanie brzmi czy budzić ja czy czekać? Bo sama nie wie. Strasznie się buntuje przy pobieraniu.
 
Do góry