reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Chyba najbardziej tym że ilość mleka będzie niewystarczająca, że mały zje za mało... Do tej pory był.na mm, wiedziałam dokladnie ile wypija i czułam się spokojna wiedząc że się najada. Teraz stresuje się tym że będzie niedojadał. Szczególnie że już trochę przywykł do butelki, z niej łatwiej się je. Dziś bardzo stresował się przy piersi, był strasznie niecierpliwy
Stresowala się bo to nowość. ;) tutaj już pisałam ale się powtórzę. Walczyłam o laktacje. Moja Malutka w szpitalu przy wypisie była dokarmiania mm bo była głodna. Dzisiaj mija 9 dzień jej życia A ja mam mleko w piersiach i karmię wyłącznie piersią. A było mieszane. Musisz dostawiac aby stymulować. Jakiś sposób trzeba znaleźć 🤔 może za każdym karmienie dostawiaj do piersi. Jak widzisz że się nie najada to daj mu zmniejszona porcje. I tak za każdym razem w pierwszym dniu. 😃 sama wiem po sobie, że jak podchodziłem do kp to np karmiłam tylko z jednej piersi bo miałam tam koszystniejesza brodawke. Prawej piersi używałam sporadycznie. W konsekwencji nic tam nie leciało. Wzielam laktator, przystawialam Malutka najpierw o słabszej piersi aby stymulować. Potem już do tej co sie najadala. A ja noc dawałem mm bo musiała pójesc. Potem schodziłam mm. ;)
 
reklama
Cześć, czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć gdzie mogę zrobić prywatnie ktg w Krakowie. Mimo skierowania od lekarza do szpitala nie chcą mnie nigdzie przyjąć przed 40 tyg. Tylko na izbę jak coś się będzie działo, no ale nie chce czekać aż coś się stanie...
 
Witam, mam pytanie Mój Majowy Maluszek ma problemy z kupka. Strasznie się męczy zanim uda mu się ja wypchnąć. Jakie Rady? Jak mu pomoc?
I nas z corka to samo. Dostaliśmy probiottk na jelita i espumisan. Ale mimo wszystko nadal jak się budzi to jest płacz, prezencie się u dopiero roni kupę. Będę też to konsultować i lekarza czy to jest ok zachowanie.
 
Witajcie dawno mnie tu nie było na tym wątku.
Czytam że wasze pociechy maja problemu. U nas kupa jest I pierdki też ale przy tym czasami wcześniej płacz ale nie zawsze. Odlozylismy dicoflor bo efekty nie ma. Kupiliśmy od niczego espumisan ale jeszcze nie podajemy. Bo jak bez tego normalnie wszystko jest tylko dziecko trochę przy tym denerwuje ale chyba moim zdaniem to normalne. Mała się musi przyzwyczaić to funkcjonowania organizmu.
 
Witajcie majoweczki. Mam pytanie do mam po cc. Czy dostalyscie juz 1 miesiaczke? Ja w poniedzialek czyli 7 tyg po cc. Tylko 2 tyg karmilam piersia. 2 dni tak lecialo jak z kranu....a hak u was???
 
Witajcie majoweczki. Mam pytanie do mam po cc. Czy dostalyscie juz 1 miesiaczke? Ja w poniedzialek czyli 7 tyg po cc. Tylko 2 tyg karmilam piersia. 2 dni tak lecialo jak z kranu....a hak u was???
Też na początku karmiłam piersią może tak samo jak ty tylko u nas dopiero skończy się 4 tygodnie 27 czerwca a połóg się już kończy i będziemy mieć wizytę kontrolną co do okresu zobaczymy kiedy się pojawi.
 
reklama
Witajcie majoweczki. Mam pytanie do mam po cc. Czy dostalyscie juz 1 miesiaczke? Ja w poniedzialek czyli 7 tyg po cc. Tylko 2 tyg karmilam piersia. 2 dni tak lecialo jak z kranu....a hak u was???

Witam. Ja już 8 tygodni po CC i właśnie dostałam okres a dodam że karmie piersią. Byłam u ginekologa w 6 tygodniu i było wszystko dobrze a tu za dwa tygodnie niespodzianka 😃
 
Do góry