reklama

Majóweczki z książką w ręku...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2014' rozpoczęty przez Straciatella, 22 Październik 2013.

1. Straciatella

Straciatella Listopadówka 2010

Dużo się pisało na wątku ogólnym o książkach, które czytacie/polecacie.
    Warto to zebrać w całość.
    Ja jestem książkową maniaczką, ale chyba nie wpasuję się z tematyką w wasze upodobania :-)

2. Makao

Makao Fanka BB :)

Michael Crichton "Kula" - zmieniła mój sposób patrzenia na świat.
    Ceridwen Dovey "Krew Władzy" - zaskakująca, wali w głowę
    Marquez "Sto lat samotności" - realizm magiczny, w tej książce wszystko pachnie, wszystko jest niemal namacalne. a no i autor pięknie prowadzi czytelnika na manowce
    Vonnegut "Kocia Kołyska" - kolejna, która ryje beret
    William Golding "Władca Much" - jeżeli dacie radę polecam w oryginale, w przekładzie trochę traci. ale tylko trochę. ta książka złamała mi serce i duszę. ku przestrodze.
    Orwell "1984" - słodko-gorzkie i jakże niestety prawdopodobne

a no i jest jeszcze "Gra w klasy" Cortazara. Robiłam podejść trzy. Ta książka tak mnie boli, że nie dałam rady. Ale ma swoich wyznawców.

uff

:p

Ostatnia edycja: 23 Październik 2013
  3. reklama
  4. Kasiek1983

Kasiek1983 Fanka BB :)

Dziewczyny, może macie jakieś e-Booki??? chętnie bym sobie coś poczytała ciekawego a w tej formie jest taniej i szybciej ;)

5. Lena_no

Lena_no Fanka BB :)

Oj ja uwielbiam czytac, a czytam wszystko co wpadnie mi w rece :) Najbardziej lubie kryminaly, fantastyke, thrillery.
    Ostatnio zaczytuje sie w Kingu. Ogolnie zadna ksiazka nie pogardze:tak:

Kasiek ja jestem raczej zwolenniczkom papierowej wersji:tak: ale aktualnie mam na komputerze jednego ebooka. Mianowice "Lsnienie" S. Kinga jesli Cie interesuje;-)

6. Nanncy

Nanncy Fanka BB :)

Ja w okresie ciąży pochłaniam całą sagę kryminałów Camilli Lackberg.

Lena, jeśli lubisz kryminały to gorąco polecam !!!

7. gwiazdeczka88

gwiazdeczka88 Fanka BB :)

Nanncy ja tez jestem ogromna fanka Camili!
    Jej ksiazki nie czytam a pochlaniam w jeden dwa dni :-)

8. Nanncy

Nanncy Fanka BB :)

Gwiazdeczka, no ja tak samo !!!! :D

9. iza_marta

iza_marta Fanka BB :)

Dziewczyny jak na zlosc w okresie ciazy nic nie czytam! Wiecej ksiazek przeczytalam chodzac normalnie do pracy. Nawet ciazowych nie czytam. Nie mam czas a jak juz mam czas to ogarniam zalegle rzeczy. Jakos tak mnie pochlonela chec zrobienia jak najwiecej rzeczy odkladanych przez lata. Maz tez ma takie postanowienie i teraz konczy to co zaczal np 5lat temu :p.
    Jedyne co zaczelam czytac to sa III tomy o zombiakach "Apokalipsa" czy cos takiego...nie skonczylam nawet pierwszego. Za to za moja namowa wszyscy ja juz dawno skonczyli i mowili, ze super. Camille czyta moja mama i chyba sie skusze, ale obawiam sie, ze jak juz znajde czas to zaczne rodzic :(.

10. reklama
  11. iza_marta

iza_marta Fanka BB :)

Dzisiaj zakupilam "Dzieci w Paryzu nie grymasza" i cala serie Camilli :). Bedzie co czytac :). Pozazdroscilam Wam i doszlam do wniosku, ze trzeba dac sobie troche na luz i powrocic do przyjemniejszych spraw :D.

Poleć forum