reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki z książką w ręku...

Straciatella

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2013
Postów
1 248
Dużo się pisało na wątku ogólnym o książkach, które czytacie/polecacie.
Warto to zebrać w całość.
Ja jestem książkową maniaczką, ale chyba nie wpasuję się z tematyką w wasze upodobania :-)
 
reklama
Michael Crichton "Kula" - zmieniła mój sposób patrzenia na świat.
Ceridwen Dovey "Krew Władzy" - zaskakująca, wali w głowę
Marquez "Sto lat samotności" - realizm magiczny, w tej książce wszystko pachnie, wszystko jest niemal namacalne. a no i autor pięknie prowadzi czytelnika na manowce
Vonnegut "Kocia Kołyska" - kolejna, która ryje beret
William Golding "Władca Much" - jeżeli dacie radę polecam w oryginale, w przekładzie trochę traci. ale tylko trochę. ta książka złamała mi serce i duszę. ku przestrodze.
Orwell "1984" - słodko-gorzkie i jakże niestety prawdopodobne

a no i jest jeszcze "Gra w klasy" Cortazara. Robiłam podejść trzy. Ta książka tak mnie boli, że nie dałam rady. Ale ma swoich wyznawców.

uff

:p

1382419377_t7jbbe_600.jpg
 
Ostatnia edycja:
Oj ja uwielbiam czytac, a czytam wszystko co wpadnie mi w rece :) Najbardziej lubie kryminaly, fantastyke, thrillery.
Ostatnio zaczytuje sie w Kingu. Ogolnie zadna ksiazka nie pogardze:tak:

Kasiek ja jestem raczej zwolenniczkom papierowej wersji:tak: ale aktualnie mam na komputerze jednego ebooka. Mianowice "Lsnienie" S. Kinga jesli Cie interesuje;-)
 
Ja w okresie ciąży pochłaniam całą sagę kryminałów Camilli Lackberg.

Lena, jeśli lubisz kryminały to gorąco polecam !!!
 
Dziewczyny jak na zlosc w okresie ciazy nic nie czytam! Wiecej ksiazek przeczytalam chodzac normalnie do pracy. Nawet ciazowych nie czytam. Nie mam czas a jak juz mam czas to ogarniam zalegle rzeczy. Jakos tak mnie pochlonela chec zrobienia jak najwiecej rzeczy odkladanych przez lata. Maz tez ma takie postanowienie i teraz konczy to co zaczal np 5lat temu :p.
Jedyne co zaczelam czytac to sa III tomy o zombiakach "Apokalipsa" czy cos takiego...nie skonczylam nawet pierwszego. Za to za moja namowa wszyscy ja juz dawno skonczyli i mowili, ze super. Camille czyta moja mama i chyba sie skusze, ale obawiam sie, ze jak juz znajde czas to zaczne rodzic :(.
 
reklama
Dzisiaj zakupilam "Dzieci w Paryzu nie grymasza" i cala serie Camilli :). Bedzie co czytac :). Pozazdroscilam Wam i doszlam do wniosku, ze trzeba dac sobie troche na luz i powrocic do przyjemniejszych spraw :D.
 
reklama
Do góry