reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2012' rozpoczęty przez wiki.25, 25 Wrzesień 2011.

1. wiki.25

wiki.25 mama kochanych brojków

bobasy 2.jpg
    poniewaz sama wiem po sobie ze coraz czesciej myslimy z tata o imionach ..przeprowadzamy burzliwe dyskusje szukamy gdybamy...dlatego otwieram temat z imionami...piszmy jakie mamy propozycje, jakie nam sie podobaja imiona ;-)
    a moze juz wiecie jakie chcecie dac :-D

Ostatnia edycja: 25 Wrzesień 2011
  2. Carmella

Carmella Mama Marcela :)

Pamela lub Marcel :)

3. reklama
  4. wiki.25

marcel mi sie bardzo podoba tez myslam o tym ze jak bede miec synka to bedzie marcel :)

ale moja lista imion ciagle sie powieksza..
    juz mam dla chlopca marcel szymek mksymilian oliwier
    a dla dziewczynki lenka nina nicolka moj faworyt to oliwia a mojeego mezczyzny to zosia hahha

5. dila

dila Fanka BB :)

Marcel też baaardzo mi się podoba, ale tak napewno nie damy na imię, bo mój bratanek tak ma na imię.

Ja jak narazie wolę nie wybierać imion. Jakieś tam typy są, ale będziemy się zastanawiać troszkę później.

6. kilolek

kilolek podwójna listopadowa mama

ja jak na razie mam mętlik, na chwilę obecna myślę o Jagodzie, Franciszku (mój się za chiny na to nie zgodzi) i Jullianie a moze Antek

7. suzi1

suzi1 Kocham Cię synuś

A my nawet o tym nie myśleliśmy :zawstydzona/y: Chyba troszkę później na tym się skupimy ;-)
    ale bardzo podoba mi się ALAN :-)

8. wiki.25

wiecie co jest tyle imion niektore sa takie dziwne...np mooja kolezanka ma na imie Noemi jest polka inna znowu dala swojej corce na imie Balbina..
    kurcze chciala bym zeby imiona ktore mi sie podobaja pozniej sie podobaly mojemu dziecku i nie mial pretensji o to jakie wybralismy

9. wiki.25

Alan slicznie :)

10. reklama
  11. joasia79

joasia79 Fanka BB :)

My dla chłopca mamy wybrane imię Adam a dla dziewczynki póki co pomysłów brak.

12. Love

Love Fanka BB :)

ja póki co nie oswoiłam się jeszcze z myślą, że jestem w ciąży to dopiero drugi dzień jak wiem, więc o imionach na razie nie myślę;-)

Poleć forum