reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

wiki.25

mama kochanych brojków
Dołączył(a)
12 Listopad 2005
Postów
3 046
Miasto
Trójmiasto :)
bobasy 2.jpg
poniewaz sama wiem po sobie ze coraz czesciej myslimy z tata o imionach ..przeprowadzamy burzliwe dyskusje szukamy gdybamy...dlatego otwieram temat z imionami...piszmy jakie mamy propozycje, jakie nam sie podobaja imiona ;-)
a moze juz wiecie jakie chcecie dac :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
marcel mi sie bardzo podoba tez myslam o tym ze jak bede miec synka to bedzie marcel :)

ale moja lista imion ciagle sie powieksza..
juz mam dla chlopca marcel szymek mksymilian oliwier
a dla dziewczynki lenka nina nicolka moj faworyt to oliwia a mojeego mezczyzny to zosia hahha
 
Marcel też baaardzo mi się podoba, ale tak napewno nie damy na imię, bo mój bratanek tak ma na imię.

Ja jak narazie wolę nie wybierać imion. Jakieś tam typy są, ale będziemy się zastanawiać troszkę później.
 
ja jak na razie mam mętlik, na chwilę obecna myślę o Jagodzie, Franciszku (mój się za chiny na to nie zgodzi) i Jullianie a moze Antek
 
A my nawet o tym nie myśleliśmy :zawstydzona/y: Chyba troszkę później na tym się skupimy ;-)
ale bardzo podoba mi się ALAN :-)
 
wiecie co jest tyle imion niektore sa takie dziwne...np mooja kolezanka ma na imie Noemi jest polka inna znowu dala swojej corce na imie Balbina..
kurcze chciala bym zeby imiona ktore mi sie podobaja pozniej sie podobaly mojemu dziecku i nie mial pretensji o to jakie wybralismy
 
reklama
ja póki co nie oswoiłam się jeszcze z myślą, że jestem w ciąży to dopiero drugi dzień jak wiem, więc o imionach na razie nie myślę;-)
 
Do góry