reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

witam Was dziewczynki! :) my wlasnie wczoraj wieczorkiem dyskutowalismy z mezem nad imionami, rozne padaly, jedne podobaja sie nam obojgu, inne nie :) oboje mamy po dwa imiona i dzidzi tez chcemy dac dwa. stanelo na tym, ze bedzie Stanisław Adam albo Helena Anna albo odwrotnie :)
pozdrawiam i zycze milego poniedzialku! ja jestem od 8 w pracy i okropnie mnie mdli dzisiaj...
 
reklama
Ja nad tym nie myślę .
Klaudia miała mieć inaczej na imię ,ale jak ją zobaczyłam po porodzie to tak kazałam zapisać.
Kubuś miał być Mateusz ,ale przyjechała Klaudia do szpitala spojrzała na małego i powiedziała.
Jeziu jaki śliczny KUBUŚ !!!
I tak zostało
Teraz imię zapewne wybiorą dzieci ,bo są już w takim wieku ,że mogą to zrobić.
Ich propozycje weźmiemy pod rozważania i jakieś z tego się wybierze :-D:-D:-D
 
dobry pomysł As :) nasz pięciolatek też został zapytamy o imie dla rodzeństwa :) no i męskie wybrał takie jak jesgo najlepszy kumpel z przedszkola, a żeńskie to Wiktoria (żeńska wersja jego imienia) cwaniak jeden
 
A my dla chłopca mamy imię Alexander dla córki dylemat mamy ale chcemy żeby zaczynało się na A tylko że mamy już Amelię no i musi być do wypowiedzenia po angielsku oj ciężko ciężko...:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
she-my mamy Stanisława Adama, Stanisław po pradziadku i prapradziadku synka a Adam po tacie:) teraz planujemy Ignacy lub Emilia
 
my dla dziewczynki wybralismy Maja- Majka, Majeczka. Podoba mi sie rowniez Amelka ale moj maz juz na to imie nie chce sie zgodzic. jesli chodzi o chlopca to ja chcialabym Michala-Michas, Michu, Majkel lub Patryk. A moj maz chce Sebastiana ale ja juz na to sie nie zgodze
 
reklama
Hej dziewczyny.
Zanim na poważnie zaczęliśmy planować maleństwo zastanawialiśmy się nad imionami i wstępnie wybraliśmy Lilianna i Oskar :-)
 
Do góry