reklama

Majówka z dziećmi

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez patrycja121, 2 Luty 2014.

1. patrycja121

patrycja121 Początkująca w BB

Hey dziewczyny
    Wiosna coraz bliżej, a ja nie mam pomysłu na to gdzie wyjechać z dziećmi na majówkę. Mogłybyście polecić fajne miejsca?
    Pozdrawiam

2. stobejczyk

stobejczyk Początkująca w BB

Mnie to się marzy taki majowy wyjazd do Gdańska nad samo morze. Imprez w Gdańsku nie zabraknie a pomieszkać nad samym morzem gdy jeszcze nie ma tłumi na plaży - marzenie. Tak by mi pasował Novotel Marina Hotel GDAŃSK - Novotel Gdańsk Marina Wszystkie wygody, łącznie z podgrzewanym basenem, SPA, wypożyczalnią rowerów.

3375_ho_00_p_346x260.jpg

3. reklama
  4. maximum

maximum Fanka BB :)

Na wyjazd z dziećmi polecam Mazury - zawsze się sprawdzają

5. szukamslow

szukamslow Początkująca w BB

A w jakim dzieci są wieku? Bo jeżeli starsze niż 10lat to myslę, że spokojnie można ich zabrać ze sobą w większość miejsc. Jest mniej problemów nizz małymi bobasami. Ja w tym roku w majówkę zamierzam zaciągnąć mężczyznę do relaksacyjnego raju. Wypatrzyłam juz hotel ze spa, który chcę zwiedzić, niedaleko w sumie moch rodzinnych stron - Wrocławia więc i o rodziców będzie mżóliwosć zahaczyć :) A no i mam nadzieję, ze będzie to już pierwszy wsólny wypoczynek z facetem i dzidzią, że nam się udadza starania :)

6. maximum

Z takimi starszymi faktycznie łatwiej się podróżuję ;)

7. luna89

luna89 Fanka BB :)

Mazury to rzeczywiście całkiem niezły pomysł, poza tym może Kazimierz czy Sandomierz. To takie spokojne dosyć miasta, idealne na wypad z dzieciakami.

8. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ale ciężko doradzić bez podstawowych informacji: skąd jesteś, w jakim wieku dzieci? Wiadomo, że maluchów nie będziesz ciągnąć na te kilka dni przez całą Polskę, a starsze dzieci potrzebują więcej atrakcji niż maluchy, które zachwycą się możliwością jedzenia piasku ;P

9. maximum

Mi się często udaje znaleźć coś za 50-60 zł i o dużym komforcie

10. reklama
  11. Katamama

Katamama Aktywna w BB

My pewnie wyskoczymy na półwysep helski, to nasze ulubione miejsce nad polskim morzem :)

12. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Dla osób chcących niewiele przeznaczyć na wypoczynek nad polski morzem - proponujemy WIOSENNĄ PROMOCJĘ - rodzina 2+1 - 6 dni 290 zł - piękna miejscowość Władysławowo - wiele atrakcji dla dzieci Ocean Park ( 100m od obiektu ) 2 place zabaw ( 50 m ), Lemon Park ( 200m ), w naszym ogrodzie domki, huśtawki, piaskownica, trampolina, samochody, zabawki, w obiektach pokój zabaw, pokoje z łazienkami, TV kablowa 3 kanały dla dzieci, lodówki, czajniki, sztućce, talerze, szklanki, kuchnia w pełni wyposażona ogólnodostępna, do dyspozycji bezpłatnie wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, przyczepki rowerowe, rowery, rowerki - serdecznie zapraszamy w imieniu Antka 4 lata i Przemka 2 lata - Pokoje i Apartamenty Władysławowo - Noclegi we Władysławowie.
    View attachment 615290

Poleć forum