reklama

majówka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez meganne, 22 Kwiecień 2010.

1. meganne

meganne mamuśka

hej kochane
    zaraz nas czeka majówka... pierwsza majówka z dzieciaczkami...... powiedzcie mi maciejakieś plany, pomysły jak można aktywnie i przyjemnie spędzic czas z maluszkiem??

2. monikasia

monikasia Fanka BB :)

No wlasnie sie dzisiaj zastanawialam nad tym wyobraz sobie;) Narazie to tylko spaceruje z wozeczkiem i jakos pomyslow mi brak:/
    Mam tylko jeden hahaha: siadam z mala na rowerek stacjonarny otwieram okno i w droge hahaha;)
    Ale tak powaznie...to bardzo lubie jezdzic rowerem i pewnie bedzie mi brakowalo tego w tym roku buuuuu...

3. reklama
  4. meganne

meganne mamuśka

kochana są takie specjalne gondolki doczepiane za rowerem dla takch maluszków..... wlato mogłabyś maleństwo położyc w czymś takim i śmigac.......
    zaraz poszukam Ci tego żebyś zobaczyła o co mi chodzi..... jak znajde to wkleje
    to jest coś takiego http://www.allegro.pl/item1009743976_kid_car_przyczepka_rowerowa_dla_dzieci_jedyna_na_a.html
    tylko ta jest z siedziskiem i jest dośc duża są też mniejsze dla mniejszych dzieciaczków tylko na allegro nie znalazłam....

Ostatnia edycja: 22 Kwiecień 2010
  5. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Tak wiem, ze sa - dzieki:) Tylko niewiem czy one takie dobre sa tzn. wiesz dziecko w niej siedzi tak nisko i zawsze sie zastanawiam, czy aby spalin sie takie dziecko nie nawdycha:// ja musze kawal przejechac od domu, zeby trafic na super sciezke rowerowa...

6. joasia89

joasia89 Mamusia Kamilusia :****

my moze na lodke pojedziemy :-D ale by bylo super :-D albo mamy opcje zeby do znajomych na mazury jechac na 2 dni na grilla i male co nie co ;-)

7. meganne

meganne mamuśka

joasia ja tez chcialam na łódke ale M powiedział że mały jeszcze za malutki i on go na łódkę nie weźmie bo się boi.....:(

8. MisiaM

MisiaM Fanka BB :)

Marcin gdzies nas zabiera na wycieczke na jeden dzien.
    ALe nie wiem gdzie bo to ma byc niespodzianka ;)
    Misia jes jeszcze zbyt małą by nocowac poza domem.

9. kalemeon1

kalemeon1 Mała MI - 28.02.2010

E tam za malutka ;-)

My nocujemy się już poza domem. Pierwszy raz na Święta ;-)
    Potem po kolejnych 3 tygodzniach znowu, no a teraz...

... przedłużyła nam się Maj owka ;-)
    Siedzimy sobie już drugi tydzień u moich rodziców w Bielsku :-D
    Fajnie jest, świeże powietrze, las, góry, dużo zieleni...
    Szoda tylko, że jest pochmurno i deczczowo :-( Ale to jest do przeskoczenia.
    Najfajniejsze, że rodzice mają duży ogród i nie musimy łazić daleko na spacery. Mała jak zaśnie na polku, to śpi nawet i 4.5godziny, tak jej dobrze :-D

10. reklama
  11. kinia220v

kinia220v Fanka BB :)

A my na majowke mielismy chrzciny :) tutaj bylo cieplo i fajnie

Poleć forum