reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

majówka

meganne

mamuśka
Dołączył(a)
13 Maj 2009
Postów
861
Miasto
Warszawa
hej kochane
zaraz nas czeka majówka... pierwsza majówka z dzieciaczkami...... powiedzcie mi maciejakieś plany, pomysły jak można aktywnie i przyjemnie spędzic czas z maluszkiem??
 
reklama
No wlasnie sie dzisiaj zastanawialam nad tym wyobraz sobie;) Narazie to tylko spaceruje z wozeczkiem i jakos pomyslow mi brak:/
Mam tylko jeden hahaha: siadam z mala na rowerek stacjonarny otwieram okno i w droge hahaha;)
Ale tak powaznie...to bardzo lubie jezdzic rowerem i pewnie bedzie mi brakowalo tego w tym roku buuuuu...
 
kochana są takie specjalne gondolki doczepiane za rowerem dla takch maluszków..... wlato mogłabyś maleństwo położyc w czymś takim i śmigac.......
zaraz poszukam Ci tego żebyś zobaczyła o co mi chodzi..... jak znajde to wkleje
to jest coś takiego http://www.allegro.pl/item1009743976_kid_car_przyczepka_rowerowa_dla_dzieci_jedyna_na_a.html
tylko ta jest z siedziskiem i jest dośc duża są też mniejsze dla mniejszych dzieciaczków tylko na allegro nie znalazłam....
 
Ostatnia edycja:
Tak wiem, ze sa - dzieki:) Tylko niewiem czy one takie dobre sa tzn. wiesz dziecko w niej siedzi tak nisko i zawsze sie zastanawiam, czy aby spalin sie takie dziecko nie nawdycha:// ja musze kawal przejechac od domu, zeby trafic na super sciezke rowerowa...
 
my moze na lodke pojedziemy :-D ale by bylo super :-D albo mamy opcje zeby do znajomych na mazury jechac na 2 dni na grilla i male co nie co ;-)
 
Marcin gdzies nas zabiera na wycieczke na jeden dzien.
ALe nie wiem gdzie bo to ma byc niespodzianka ;)
Misia jes jeszcze zbyt małą by nocowac poza domem.
 
Marcin gdzies nas zabiera na wycieczke na jeden dzien.
ALe nie wiem gdzie bo to ma byc niespodzianka ;)
Misia jes jeszcze zbyt małą by nocowac poza domem.

E tam za malutka ;-)

My nocujemy się już poza domem. Pierwszy raz na Święta ;-)
Potem po kolejnych 3 tygodzniach znowu, no a teraz...

... przedłużyła nam się Maj owka ;-)
Siedzimy sobie już drugi tydzień u moich rodziców w Bielsku :-D
Fajnie jest, świeże powietrze, las, góry, dużo zieleni...
Szoda tylko, że jest pochmurno i deczczowo :-( Ale to jest do przeskoczenia.
Najfajniejsze, że rodzice mają duży ogród i nie musimy łazić daleko na spacery. Mała jak zaśnie na polku, to śpi nawet i 4.5godziny, tak jej dobrze :-D
 
reklama
reklama
Do góry