reklama

majówka:)

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez brzózkaa, 30 Kwiecień 2015.

1. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

Witajcie :) Jak tam, majówka rozpoczęta? ;) Jedziecie gdzieś dalej czy raczej wybieracie domowe zacisze? My z rodzinką jutro rano obieramy kierunek: Mazury ;) wszyscy spakowani, choć to tylko 3 dni. No niestety, ten rok nas nie rozpieszcza jeśli chodzi o dni wolnego, ale i tak, jestem bardzo pozytywnie nastawiona:) Piszcie, jakie plany u Was!

2. Godmother

Godmother Zaangażowana w BB

Szkoda, że jest tak mało czasu. Dlatego u mnie wygrywa dom, chociaż korzystając z dobrej pogody (trzymajmy kciuki, żeby była), zawsze można wymyślić coś fajnego - iść na poszukiwanie skarbów do parku, pojeździć rowerami, poobserwowac przyrodę, po prostu zrelaksować się w aktywny sposób. A co do wybrania się na Mazury - zazdroszczę!

3. reklama
  4. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Gdzie na tych Mazurach byłaś?:) My spędziliśmy błogi weekend na jachcie :) Tak wyglądał z zewnątrz TarPol – opis jachtu maxus 33 , a tak w środku TarPol – opis jachtu maxus 33 . Chłopak był zachwycony, bo to jakiś nowy model jachtu motorowego z jakimś super silnikiem, a ja bylam przeszczęśliwa, bo się wreszcie moglam porządnie zrelaksować, pomyśleć, pooddychać świeżym mazurskim powietrzem, no i spędzić słodki czas z tym moich ukochanym ;) Pisz co ty robiłas na mazurach!;)

5. mamuska88

mamuska88 Początkująca w BB

a my w tym roku wyjezdzamy do parku przygody Kulturinsel w Niemczech, slyszalam wiele pochelbnych opinii o tym miejscu, wiec mam nadzieje ze na zywo wyglada to tak dobrze jak w opowiesciach :)

Poleć forum