reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Askuno tak, wulgaryzmy na meczach to standard :(
Diabliczko wow! 38 tc to faktycznie tuz, tuż. Ale chyba cos z twoim suwaczkiem nie tak, bo pokazuje 37 tc - zaciął?

Ja wlasnie glownie z tel.klikam i BB przez fon jest upierdliwe :/

Od niedzieli jakieś przeziębienie dopadło. Dzisiaj w nocy mialam takie dreszcze, że szok.Ciekawe czy malenstwo szoku nie przezywalo w zwiazku z tym co się ze mna dzialo. Dzisiaj caly dzien w lozku (no mloda zawiozlam do przedszkola i po powrocie do pizamki i siup do łóżka) z przerwami na jedzenie i pomiar cukru. Gdyby nie to pewnie przespalabym caly dzien a tak to budzik mnie budzil na jedzenie i pomiary.
Dobra znikam bo sil brak. Miłego :)
 
reklama
diabliczka jak się zachęci to znajdą się chęci, jak się popieści to się zmieści.... Także dziś wsiadam na byka, bo nam w sumie zostały ze 2 pozycje, tyle daję radę :tak::-)



anitajas - suwaczek się nie zaciął, diabliczka zakończyła 37 tydzień ciąży i idzie jej już 38 tydzień :-)


_____________

dołączam do Was +18 kg w ciąży, a to jeszcze nie koniec :no: ale co tam jak Lilianna zdrowa to mi nie szkoda tego dupska :-) nio i diabliczka te zestawienie działa uspokajająco :-D
 
Witam
u nas paskudnej pogody ciag dalszy :no: w nocy byla u nas kolejna burza :dry: olan minimum na dzis wykonany pranie zrobione obiad na dwa dni ;-) Jedna łazienka,wiatrolap i kotłownia posprzatane.

czekamynaigorka wspolczuje zachowania tesciowej :dry: powiem Ci ze pozniej bedzie gorzej o ile mieszkacie blisko ;-) jak sie bada szyjke samemu ?? :szok:

diabliczka nie robilam bo lekarka mowi ze jest za mala niby mozna juz u 3 latka robic ale lepiej pozniej bo dziecko powinno lezec jak naprowadza te alergeny na plecy. Poki co nie wyobrazam sibie tego :szok: Emi by nie polezala tyle no way. super zakupki ;-)

jaranti jesli maż nie bedzie mial ochoty to mu powiedz ze to w slusznym celu trzeba zrobic :-p
 
Askuno tak, wulgaryzmy na meczach to standard :(
Diabliczko wow! 38 tc to faktycznie tuz, tuż. Ale chyba cos z twoim suwaczkiem nie tak, bo pokazuje 37 tc - zaciął?

Na tych suwaczkach się tak liczy...skończony 37 zaczęty 38 :-) bo w telefonie też tak mi pokazuje :-) I u Was wszystkich też tak tydzień do przodu :-)
zdrówka kochana :*

Jaranti dobre i 2 :-) zawsze to lepiej niż wcale :)

Ewe na plecy?????? :szok::szok::szok::szok: u nas robi się na wewnętrznej części ręki...nakłuwa i czeka nie wiem...15 min? Potem mierzą wgł skali
 
Jaranti jestem jakiś tydzień do tyłu z terminem a moja Lili ważyła 8 kwietnia niecałe 2300 więc Twoja malutka nieźle goni :-)
Ja się urodziłam 6 dni po terminie z wagą 2800 i 48 cm więc moja Lilka chyba też nie będzie kolosem :-D


diabliczko to uczucie jest tylko w kostce i to w jednej, to po prostu taka silna potrzeba poruszania stopą :baffled: Nie jest to skurcz, a magnez to łykam już ho ho od 20 tyg :-)
A co do ubrań to ja na szczęście wchodzę we wszystkie sprzed ciąży, no wiadomo oprócz spodni :-D Na razie mam +7 kg :-)
Też Was pocieszę - moja koleżanka przytyła w ciąży 15 kg i już na drugi dzień po porodzie miała tylko 5 kg nadbagażu :tak: Który też zniknął jej w ciągu miesiąca a nawet nie karmiła piersią :szok: Liczę na to samo :-D
 
diabliczka hmm musze dopytac przy okazji pediatry o te testy moze dalo by sie na rece :tak:

martyna po powrocie do domu ze szpitala sie wazylam i mialam jakies 8kg mniej :tak:
 
Damy radę zobaczycie :-) Ja mam silne postanowienie, że zrzucę jeszcze jakieś dodatkowe kg bo ich mam troszkę za dużo :dry: Będę latać z wózkiem do rodziców na drugi koniec miasta (jakieś 2,5 km :-D). Wiadomo przy dziecku też się nalatamy, nie zawsze zdąży się zjeść posiłek, no i nie będzie czasu na opychanie się słodyczami - mam nadzieję :-D Mam takie piękne wizje siebie w spodniach 2 rozmiary mniejszych niż zwykle :tak:

readerle w takim razie u mnie to będzie zespół niespokojnej nogi :-D Łudzę się, że to ma związek z ciążą i właśnie jakimś uciskiem na nerw :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewe byc może u Was tak jest ...każda przychodnia alergologiczna ma inaczej...ja nie słyszałam o pleckach , ale też może być związane z wiekiem...im mniejsze np... Tak jak czas odczulania...w poprzedniej miałam max 3.5 roku a tutaj mam max 5 lat...także co miasto to inaczej :-)
 
Do góry