reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam :)

Andzia gratuluję i Agusimama- gratulacje!!!!


Duzo sie wydazylo :) wczoraj niemialam jak wejsc na forum caly dzien w biegu. W koncu chyba jakas grypa mnie dopadla :O oby nie to bo zostalo 3,5 tygodnia do ciecia cesarskiego a niechcialam by brac jakis antybiotyk :( gardlo piecze, nos zakatazony :( szok caly czas wydmucham z nosa :( a niemam jak oddychac (duszesie, przez buzie ciezko - nieprzyzwyczajona) z oczu sie leje, piersi bola. Temperatura narazie w normie :) sprobuje czosnek porozkrsjac i w pokoju postawic na noc moze pomoze :) mam nadzieje :) jeszcze nawilzacz wlacze. Mam pewno sprzontania (musze to zrobic dis) i mialam pranie robic dis ale chyba se odpuszcze (zobacze jak bede dalej sie czuc).

Dziewczyny czy macie jakis domowy sposoby na katar? Bo on mnie dobija :(
Czy znacie moze jakies ogulne sposoby domowe na leczenia przeziebienia? Bo jak juz muwilam antybiotyku zabardzo by niechcialam brac :(
A tez tak gardlo piecze i pobolewa jak na angine szok




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Straciatella to good luck!!

Oby szybko ten porod potrwal :)
Dawaj znac jak tam!!
Trzymam kciuki....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny!

U mnie skurcze co 5 minut i to chyba TEN czas :)
o rany, ale dzień pełen emocji! Straciatella powodzenia! Oby poszło szybko i w miarę bezboleśnie! Czekamy na info!

mimi, ja właśnie też "zdycham" od kilku dni. Ale dzisiaj o niebo jest lepiej. Na gardło polecam tantum Verde i *spam* i leżenie w łóżku cały dzień i dużo, dużo snu :)
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja. Nie zagladam tu to i zapomniałam się pochwalić.
Staś urodził się siłami natury w 36tyg, 7.04 o 15.40, miał 2800 i 54cm. Po wizycie w inkubatorze, dogrzewaniu i naswietlaniu, bo dostał żołtaczki, już w domku!! :) Pozdrawiamy Cioteczki:*
gratuluję również świeżo upieczonym Mamusiom :*
Straciatella powodzeniaa i szybkiego porodu :)
 
iza_marta super że badania masz ok :-) ulga nie?
Nanncy ojjj tak...jak czasem się ułoży to masakra...dla mnie teraz najgorsze są bóle na dole
Straciatella wooow :-) to już za chwilę :-) powodzonka i dawaj znać kochana
 
reklama
Anitajas dzieki zobacze za tymi lekami jak bede w poblizu polskiej apteki, bo zadeleko odr mnie ona :(

Mieszkanko prawie wysprzantane :p jeszcze odkuzyc trzeba no i podlogi umyc w kuchnie i lazience :) obiad ugotowany (prawde mezus sie obrazil ze niebylo na 14 obiadu) bo wyskoczyl z pracy na chwile, trudno. Zje jak wruci :)

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Do góry