reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

anitajas czyżbyś mnie zostawiała :p a ja już myślałam, że będziemy rodzić razem ;-) na ciśnieniach niestety się nie znam :-( powodzenia i daj znać jak postępy :)
 
reklama
Nanncy ja po 3 tygodniach przestałam krwawić, po cc. Ale pod koniec to już takie minimalne było, że wystarczała mi wkładka :)
 
Ostatnia edycja:
uff :-D bo myślałam, że się perfidnie wpychasz :-p

no...yhm...i tak troszkę się wepcham, bo mam skierowanie na wcześniejszą hospitalizację ze względu na cukry. No i tam, gdzie jestem prowadzona przez diabetologa kazali mi przyjechać jutro na IP, a tam, gdzie robią mi ktg, to kazali mi na IP przyjechać za tydzień w pt.
No i teraz nie wiem, co robić, bo szczerze to jutro nie chce mi się tam jechać ...


a tak z innej bańki, to jakie macie materace do łóżeczka? lateksowe? piankowe? kokosowe? gryczane?

ps. coś izy nie widać hm...
 
Ostatnia edycja:
ANITAJAS po Mrówku mam kokos-gryka ;-) chyba, już nie pamiętam dokładnie ;-) teraz mam wystawioną kołyskę z piankowym materacem ;-) na dwa miechy spokój :-)

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
Anitka ja kupiłam lateks-kokos za ok 250-300zl. Troche poszalelismy, ale mamy problem z mieszkaniem, bo od wiosny mamy malo swiatla w mieszkaniu i nam wszystko jakos tak gnije, plesnieje czy cos :(. Mamy wielkie drzewo przed oknem i jest u nas duszno i parno. Nie mamy grzyba czy cos, ale np pranie mi gnije i kwiatki plesnieja. Juz raz je przycinali, ale za rok znow bylo to samo a na wyciecie sie nie zgadzaja. Czytalismy, ze do naszych warunkow ten lateks-kokos jest najlepszy.

Cos malo sie udzielam na forum. Nie pisze nic, bo mam ciagle dola, ze jeszcze nie urodzilam. Poza tym glodna jestem caly czas a nie mam ochoty jesc i jakas zla chodze. Wszystko mnie wkurza! Nie chcę pisac, bo ciągle bym narzekala na to, ze jeszcze nie urodzilam :D. Cos czuje, ze bede miala CC....
 
Asku ja mam po córce wlasnie taki materac co Ty. Tylko zauwazylam na pokrowcu kropki i obawiam się, że to może jest pleśń :/ Wole nie ryzykowac i muszę kupic cos innego :/

iza thx za info. Chyba kupimy lateksowy bez kokosu bonboje sie ze znowu cos mi tam powyskakuje.

Dzisiaj mielismy pofjechac do sklepu, ale slabo się czuję. Nie lubie chorowac wrrrrr....
 
reklama
Do góry