reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja właśnie w ogóle nie jestem śpiąca... Mam ochotę skakać z radości ze mala jest zdrowa ;) Doskwiera mi upał ale rodzina sie do mnie wybiera to poproszę żeby mnie chusteczkami mokrymi obsłużyli ;P
 
reklama
Aśku nie martw się. Teraz na koniec wszystkie puchniemy a jeszcze przy takiej temperaturze. Ciśnienie w sam raz. Ja często przy badaniu mam po 140/85 ale się nie martwię bo robię sobie pomiary sama w domu i jest ok. Sprawdzą szybko co z Wami i wrócisz spokojna do Mrówka i męża. A potem dalej będziemy czekały na jakąś akcję :-) Głowa do góry :tak:
staram się nie ryczeć, ale to już chyba schyłek hormonów ;-)
na skierowaniu mam napisane - wysoka waga dziecka ;-) więc pewnie chce mnie skonsultować z innymi lekarzami pod tym względem ;-) w pierwszej wersji miałam iść jutro na mocz, w piątek ktg i usg + decyzja ;-) ale zmieniła zdanie po wykonaniu usg (ponad 4 kg Juliana), dodatkowo Mrówek miała ponad 4 kg ;-) każdy dzień działa na moją niekorzyść ;-) no i jak wspomniałam, że Mrówek rodzony w terminie wyleciał z wodami zielonymi, to zmieniła zdanie i jutro mam iść :confused:

ciężko mi jest to zaakceptować, bo nie tak sobie wyobrażałam :tak: a lubię jak wszystko idzie zgodnie z moimi założeniami ;-) tak samo jak przez moje płaskie brodawki miałam problemy z karmieniem Mrówka i on biedny tracił na wadze :-( wtedy teściowa kazała włączyć mleko modyfikowane ... kupując mleko łzy mi leciały strasznie ;-) zapłakana byłam, bo nie tak to sobie wyobrażałam ;-) co prawda mleko modyfikowane odstawiliśmy po kilku dniach, ale z racji problemu z moim sprzętem, odciągałam i karmiłam cyckowym mlekiem ;-) jakoś łatwiej było mi to przełknąć, aczkolwiek gryzło mnie to strasznie długo ;-) i strasznie mocno ;-)
jestem czasem poukładana w dziwny sposób i tyle ;-)

wgrywam sobie książki do czytnika ;-) przez ostatnie kiepskie noce dużo nadrobiłam zaległości i biblioteczka zaczęła robić się pusta ;-) ... na patologii można chyba chodzić w normalnych, wygodnych ciuchach ?? bo nie wiem jak się przepakować ... a raczej zapakować nową torbę, bo tą porodową zostawię pod kołyską ;-)
najgorszy ten skwar ....
 
Asku niemartw sie to tylko badania dodatkowe, a stres ci niepotrzebien bo Julian tez sie stresuje z toba. Zjedzcie se lody czy co tam Wam poprawi chumorek :)))) powodzenia i trzymam kciuki :)) moze niedlugo juz sie spotkasz z Julianem :))
te kapturki na piersi maja forme smoczka i to co dziecko bierze do buzi i zaczyna ciagnuc i wyciagnie wlasnie te brodawki.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Asku na patologii można normalnie w pizamce dwuczesciowej chodzić, albo w leginsach i koszulce na przykład. Ale nie zostawialabym w domu torby porodowej, bo mogą zrobić tak jak miało być u mnie z uwagi na dużą wagę płodu. W pon miałam się stawić na patologii, we wtorek mieli mi jeszcze usg powtórzyć, a w środę cesarka. Nie przejmuj się, będzie dobrze.
 
Neko - Najszybsza majówka w historii :) Kilka dni po zawitaniu na forum już rozpakowana. Gratulacje!!!

martyyna
- ja w tym upale mam tylko palce opuchniete :D

Aśku - no mój teraz ma 4200... pytalam sie gina czy jest jakas waga ktora wskazywalaby na cc, to powiedzial ze ma duzy brzuszek i dlatego ma raczej troszke mniej niz pokazuje USG, tak okolo 4 kg... ale że różnie może być i będzie w karcie że duże dziecię itd... Powodzenia na tych badaniach jutro, szkoda że muszą Cię aż tam dwa dni trzymać...

Eh, nie mam czasu odpisać - piszecie... a potem już siadam ze spokojem i czekaniem na tysiąc postów, to dwa nowe tylko dochodzą. No normalnie skąd to się bierze :p

Kurde no skoro mam rozwarcie to ciało się już przygotowuje do porodu, więc gdzie on jest ??? :p. Dzisiaj trochę przytulanka, może pomoże ? :p Tak to nie wiem co, może powinnam się zrelaksować tak jak wczoraj chyba mi to u fryzjera wyszło... ale z drugiej strony aż tak mnie to nie relaksowalo nadzwyczajnie... :p. Chyba przestanę się wszystkim przejmować to może pójdzie... :p Bo z tą ciążą to i tak nic nie jestem w stanie załatwić cholerka, więc nic mi nie daje to że później urodzę :p.
 
Hej ja to po emocjach dzisiejszych tak na chwile wpadlam. Wczoraj mialam ktg, dzidiaj wizyta u gin i dopiero teraz wrocilam. Po wizycie u gin poszlam jeszcze podre ptac po sklepie sle duzo nie chodzilam. Po jakims czadie od wizyty poszlam do toalety i zauwazylam ze mam wkladke zakrwawiona. Wiec wrocilam ddo lekarza. Tamten wezwal karetke i zabrali mnie do szpitala. Tam ktg, spr łożysko czy sie nie odkleja i kazali jechac do domu.
Teraz widze ze trasa samochodem do domu spowodowala ze na wkladce pojawily sie plaienia ale nie ma krwi a jak siusialam to na bialym papierze widac brazowe plamy.
No i podbrzusze kluje, chodzić nie mam siły...mlody sie rusza ale jak sie ruszs to boli podbrzusze :/ ...nie wiem co robic dalej eshhh....
 
Anitajas To moze ten czop sluzowy odchodzi!?
On czasem moze byc zakrwawiony.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
mimi raczej nie. Lekarz ogladal wkładkę i stwietdzil ze to jest plamienie.
Teraz jak leze jest ok. Wkladka czysta.
 
Do góry