reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

No spoko im szybciej będziemy zamknięte tym lepiej tym bardziej że taki pomysł już kiedyś padł ;p

diabliczka - mój też gada - bardziej tak stęka :p. I czasem nawet coś powie. Wczoraj to było coś w stylu "Hagrid" i takie tam :p.

Mama.o - No i super! Tak trzymać! :)
 
reklama
Witam serdecznie,dawno tu nie zaglądałam.....u nas jest tak .....Zosia je i śpi,chłopcy (15i12 lat)zachwyceni siostrą....starszy udaje przy kolegach macho ,ale jak jest sam to nawet całuję Niunię....w przyszłym tygodniu szczepienie....zdecydowałam się szczepić tradycyjnie ,pojedyńczo....ciekawa jestem ile Zofia waży....bardzo szybko czas leci,niedługo do pracy(10.05.2015) trzeba pomyśleć o opiece,chyba ,że wychowawczy...pozdrawiam serdecznie,życzę naj....
 
Cześć dziewczyny dawno nie pisałam, ale czytam na bieżąco :-) Powiedzcie mi czy waszym maluszkom zbadali słuch od razu w szpitalu czy byłyście na kontroli u laryngologa? Bo u nas mały jest wcześniakiem i w szpitalu badanie im nie wyszło, mówili żeby się nie przejmować że pewnie ma jeszcze za małe przegrody w uszach i dlatego badanie nie wyszło. Byliśmy na kontroli u laryngologa (zalecone przez szpital) i tam też badanie się nie udało. Mówili że dlatego że mały miał trochę katarek (on ma cały czas zapchany nosek) i że był za głośny do tego badania. Ja nie wiem czy oni myślą że dwu miesięczne dziecko będzie spokojne jak coś mu pchają do ucha???:szok: Kazali nam przyjechać w sierpniu zanim dziecko skończy 6 mcy bo do tego czasu musi mieć zbadany słuch. Jeśli znów nie będą mogli skontrolować to go uśpią:no: :no: :no: na 30-45min i wtedy spróbują zbadać. Ja wiem że on słyszy bo reaguje na chałas i odwraca główkę jak go wołam, ale mimo wszystko mam obawy. W środę jedziemy też do okulisty na drugie badanie wzroku, czy wy tez badacie czy to tylko dla wcześniaków. Ostatnio badało dno oka i teraz chyba będzie to samo.
 
Hej Andzia, my badanko słuchu mieliśmy w szpitalu. Do okulisty skierowania nie dostałam. Za to z córka, 3,5 roku temu, w szpitalu jak się urodziła mieli ten aparat do badania słuchu zepsuty i dostaliśmy skier do poradni audiologicznej.
 
Witam :-)


Ale mnie tu dawno nie było, wszystko nadrobiłam i przeczytałam :tak:

Andzia mojej Lence badano słuch w szpitalu w 2 dobie życia i się okazało że coś jest nie tak z prawym uszkiem więc musieliśmy jeszcze raz po 7 dniach zgłosić się na oddział na powtórne badanie. Też już sobie wmawiałam różne rzeczy ale okazało się że uszko było po prostu zapchane czymś i wsio było ok :tak: zobaczysz że i u ciebie będzie wszystko dobrze, może faktycznie malutki ma jeszcze te kanaliki malutkie ;-)

Funia my też cały czas zastanawiamy się nad tymi szczepionkami i chyba zdecydujemy się na te skojarzone, bardzo mi szkoda niuńki i chce jej oszczędzić bólu

My po wielkiej walce z kupka wyszliśmy obroną ręką :-) trafiliśmy do pediatry który stwierdził brak tolerancji na laktoze i zapisał bebilon pepti DHA ale malutka strasznie była niespokojna, kupki jak nie było tak nie było więc spróbowaliśmy wrócić na zwykłe bebiko no i CUD :tak: ledwie dwa posiłki i kupka :tak: teraz śpi i je, jest bardzo spokojna i robi jedną porządną kupkę na dobę więc według naszego pediatry jest bardzo dobrze

Dzień leci za dniem, czasami niewiemm jaki jest dzień tygodnia :-) pierwszy tydzień był tylko płacz i ogromne zmęczenie ale trzeba było się wziąć w garść :tak:

Dziewczyny dzisiaj trzy tyg po porodzie a ja nadal mam nieprzyjemne uczucie w kroku, może to od tego nacinania?? Już sama nie wiem ale da się to bardzo odczuć
 
Andzia moja Julka też jest wczesniakiem, badanie słuchu miała w szpitalu, ale dostalysmy też skierowanie do laryngologa, a co do okulisty, to byłyśmy jak skończyła miesiąc i jedziemy jeszcze raz jak będzie mieć trzy miesiące. Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze ;) te badania właśnie dlatego, ze jest wczesniakiem, lekarka mi powiedziała, zetto ze względu na większe ryzyko i ze słuch trzeba kontrolować do wieku szkolnego :(
 
Cześć Dziewczyny, czy można jeszcze do Was dołączyć?
Tak jak Wy jestem majową mamusią. Synka urodziłam sn 2 maja, to mój
drugi Skarb. Chętnie bym z Wami popisała o radosciach i trudach macierzyństwa.
 
Andzia my tez badanie sluchu mielismy w szpitalu. Dwa razy bo tez im nie wyszlo. Stwierdzili wody plodowe w uchu i powtarzali test za pare dni. Wyszedl w koncu ale faktycznie mala musiala lezec spokojnie a my z pielegniarka nie oddychac zeby ten sprzet zadzialal :p Nie martw sie bedzie ok :)

Dzirwczyny czy ktoras odciaga pokarm i jak tego nie zrobi na czad to dostaje bolu glowy a termometr wskazuje goraczke? :o kurcze juz drugi raz mi sie zdarzylo...
 
hej

sorki ze sie malo udzielam ostatnio ale mamy slub i wesele kolezanki mojej w sobote i troche mnie pochłaniaja przygotowania ;-) a na dodatek wzielam sie za zalatwianie chrztu Elizy a Emi nadal w domu :sorry: bo katarek jej nie ustepuje :confused2:.Dziekuje za uwzglednienie mnie w grupie zamknietej :tak:
 
reklama
Dzień dobry :) tak uważnie czytam, że dopiero teraz rzuciła mi się w oczy grupa zamknięta ;)
Funia, s Ty już o pracy myślisz? Przecież to jeszcze praktycznie rok:)
Justynasienkaaa może po prostu taki Twój urok i nic zlego się nie dzieje.
Ewe kiedy organizujecie chrzciny? My w niedziele, ale jakoś nie do końca mogę to wszystko ogarnąć :)
 
Do góry