reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Straciatella, mi zajęcia dopiero w listopadzie się zaczynają :D napisz na priv na jakiej uczelni studiujesz :D chyba że tu chcesz, to tutaj :D i jaki kierunek :)
 
aesthete mam tak samo, dzisiaj rano badania u lek. medycyny pracy, potem drzemka, obiad i wizyta u weterynarza, potem drzemka. Po każdej jakiejś trochę większej aktywności mam ochotę zakopać się z psiałką moją kochaną pod kocykiem i odespać :happy2:
Mamusia Blaneczki witamy! To trzecie to taka niespodzianka, czy chciałaś tak zaplanowałaś? :happy2: Mam nadzieję, że nie gniewasz się za pytanie, ja trochę ciekawska z natury jestem ;-) Napisz o swoich pocieszkach :-)
 
aesthete mam tak samo, dzisiaj rano badania u lek. medycyny pracy, potem drzemka, obiad i wizyta u weterynarza, potem drzemka. Po każdej jakiejś trochę większej aktywności mam ochotę zakopać się z psiałką moją kochaną pod kocykiem i odespać :happy2:
Mamusia Blaneczki witamy! To trzecie to taka niespodzianka, czy chciałaś tak zaplanowałaś? :happy2: Mam nadzieję, że nie gniewasz się za pytanie, ja trochę ciekawska z natury jestem ;-) Napisz o swoich pocieszkach :-)

Hmmm otorz to jest najwieksza niespodzianka ostatnich czasow hahah wrocilismy z wakacji i dosc dziwnie sie czulam ehh zrobilam test i pokazalo dzidziusia bylam w wielkim szoku i nadal jestem probuje zaakceptowac wiadomosc to nie takie latwe poniewaz wiecej dzieci nie planowalam i podjelam super prace na ktorej mi zalerzy i troszke to skomplikowalo mi sie no ale coz zycie ma wlasny plan na ciebie ....hehe moja starsza corcia ma na imie Blaneczka chodzi juz do szkoly a Jessica ma 20 miesiecy i jest moim pieszczoszkiem maluszkiem slodka mala lobuziarka. Spoko nie ma problemu odpowiem
 
No tak, niejedna para z wakacji przywiozła taką niespodziankę :-) Z dwójką dajesz radę i to trzecie ogarniesz, takie kobietki są najlepiej zorganizowane. Ja czekam na pierwsze dziecko, ale na pewno chciałabym mieć co najmniej dwoje. Pozdrawiam
 
Matko ile wy piszecie :D
Ja coś pół dnia przeleżałam :( Kiepsko się czuje i taka w ogóle bez życia..


nana7ma gratulacje serduszek :)


ewelinka ale te hormony dają Ci popalić. U mnie też wahania nastrojów strazne. Raz jest dobrze, raz wyje, raz się śmieje :p Aż niewiadomo o co chodzi.


olapalo super,że widziałaś dzidzię i serduszko :) zdrówka dla córci.


aesthete widzę, że hormony Ciebie też nie oszczędzają, a co do tej baby to i dobrze, że się na niej wyżyłaś :D Lepiej na kimś obcym i chyba zasłużyła sobie tym ciągłym wydzwanianiem :D


AnKa żelkami się nie przejmuj. Masz ochotę to jedz :) Ja miałam tylko 2 wizyty. Jedną na potwierdzenie ciąży, a drugą załatwiłam sobie prywatnie żeby zobaczyć dzidzie. Ale ja mieszkam w Irlandii.


stazi no to uciekam zobaczyć Twoją fasolkę :)


CrystalEye kochana jestem całym sercem z Tobą :( Wiem co czujesz. To straszne, że nikt tu przed 12 tyg nie udziela pomocy. Ale narazie staraj się nie stresować. Może to faktycznie przez nadżerkę tylko. Dobrze, że plamienie trwało krótko. A masz do tego bóle krzyża i podbrzusza? To one razem z żywą krwią przepowiadają najgorsze. Trzymam mocno kciuki żeby było dobrze. I może poszukaj w okolicy jakiegoś innego prywatnego gina albo wybierz się gdzieś prywatnie na usg żeby sprawdzić czy fasolka ma się dobrze i co ewentualnie było przyczyną plamienia.


niunia super wieści z wizyty :)


mamusia blaneczki witaj i gratulacje :)
 
reklama
szczesliwa zjadłam kolacje i w lozku już leze:-) najbardziej z całego dnia lubie ta chwile jak majka już w lozku wykapana pojedzona a ja mogę się relaksować

z gorszych rzeczy jedyne co mi wchodzi to chleb zytni z pomidorkiem i ogorkiem na szczęście najbardziej lubie takie kanapeczki pewnie po ciąży nie będę mogla na pomidora i ogorka patrzeć

przejmuje się trochę bo od kilku dni mam mocne upławy na szczęście bez krwi ale tez wydaje mi się to trochę nienormalne

trochę mi głupio jak jestem w pracy bo wszyscy mi pomagają dzisiaj np. wykladalam alkohol i moja praca wygladala na tym ze chłopcy dawali mi karton pod polke a ja po butelce wykladalam rozmawiałam z dyrektorem i powiedziałam ze mi tak głupio ze wszyscy za mnie pracują a on do mnie ze mam się nie przejmować mam się nie przemeczac mam tez nadzieje ze to doceni jak będę z macierzyńskiego wracac :-)

mamusia blaneczki witaj ja tez wrocilam z wakacji z dwupaku tylko ja na to czekałam prawie 2 lata
 
Do góry