reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Morela no mój nie chodzi na wizyty...nawet nie był na połówkowym :-(
Ja chętnie bym wróciła do studiów :-) wspaniały czas :) Ja do kosmetyczki też chętnie bym poszła bo już jasne brwi mam :/

Aśku hahaha powiedz ślubnemu żeby dzidą tak nie szalał:) Delikatnie ma być:) Na pewno nic się nie stało

o takie :-D

Aśku pierwszy raz słyszę o mleku :szok: a zalewa si,ę do przykrycia tylko czy dużo? I jak lepszy smak czy tylko chodzi o kolor?

iza_marta brak słów na takich "bardzo inteligentnych" ludzi :no: ale jak to mówią dobro powraca ze zdwojoną siła a zło kiedyś jej wynagrodzi...może już nawet...myślę że to też zazdrość jest co u większości przeważa :sorry2:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja dzisiaj znowu źle się czuje, słabo mi i głowa pęka...dobrze że brzuch już mnie nie rozsadza :szok: Nie mam na nic siły, jeszcze doszły komplikacje życiowe i odechciewa się wszystkiego...Luby wpadł zrzucić śnieg z dachu i skuwał lód bo się nagromadziło, przynajmniej będzie mniej kapać...teraz okres zimowy więc u niego nie za ciekawie w pracy :-( bo mało jest oklejania aut i reklam :-( także kiszka totalna...ja zaraz dostanę przelew ale wszystko pójdzie na część spłat i mieszkania i to jeszcze tyle opłat ja nie wiem ... :-( a gdzie jeszcze dziecko :szok: załamana jestem totalnie...nic nie cieszy w takim sytuacjach. Jeszcze nowy akumulator trzeba zakupić bo ten dupy dał...stary już :confused:
 
reklama
Cześć Kobitki
Ja tylko na chwilę w sumie nic nie czytałam.
Jutro się odezwę.
Chciałam napisać, że byłam dziś w szkole rodzenia i wypytałam dokładnie położną i lekarza o te problemy z moczem , pęcherzem, ewentualnym paciorkowcem ... Powiedzieli mi tylko, że przy poważniejszym zapaleniu pęcherza to ewentualnie antybiotyki ale to indywidualnie się interpretuje bo duży poziom( leukocytów?)(kuźwa nawet nie wiem jak to się nazywa) jeszcze o niczym nie świadczy( nie wiem co o tym sądzić), przy paciorkowcu najpóźniej do 4 godz. przed porodem się mamie podaje leki a wymaz do badania to powinien być też okolic odbytu i w sumie to tyle. Dość ciekawie było nie powiem lecę kupować kalesony dla synuchów bo się zimno zrobiło a dzieckowia mają aktywne ferie. Jutro idę do swojego gina zapytać o coś? piszta!
 
Ja przed ciążą robiłam jako kelnerka, po 12 godzin codziennie lub co dwa dni,:eek: więc treningi miałam w pracy.:-) Teraz ćwiczę z A.Pióro mam na razie ułożone zestawy na 10 dni,;-) potem zobaczymy.:-D Byłam na poczcie, w autobusie siedziałam,:-):-) ale nie sprawdziłam, czy ktoś by mi ustąpił miejsca.:-p Jade później znowu, dwoma autobusami,;-) zobaczymy czy będzie pełno.:-p Zaraz herbatkę muszę wypić. ;-) coś mnie na spanie bierze.



MonikaZgierz - A ty rzuć do mnie naleśnikiem.:-D Haha.:-D


patrra - moim marzeniem było zostać fizjoterapeutka.. :):-) Tak cięzko z pracą w Polsce w Twoim zawodzie.?

diabliczka - jakieś zatrucie cholerne Cię dopadło.. Biedaku..:-:)-( Jak się pier**li to wszystko..:-( Trzymam kciuki za poprawę syutacji..:tak:
Co do ćwiczeń to ja tłumaczę sobie, ze będę mieć łatwiejszy poród.:-) Od razu łatwiej.:-)


Morela - praca w banku to pewnie dobrze płatna jest. :D Mnie się podobała perspektywa takiej ciepłej posadki,:tak: ale nie jestem w stanie zmusić się do nauki przedmiotów ścislych.:confused2: Ja też planuje po 4, 5 latach drugiego malucha. ;-)

Anettka - polecam zestawy Angeliki Pióro, na you tube. :D na pierwszy raz 20, 16, 13. Mozna się zmęczyć..:-)

readerle - zazdroszczę długich włosków.:tak: Ja też bym wolała mamuśkę, ale za nic się zgodzić nie chce.:shocked2:

czekamynaigorka - czyli bierznia dozwolona.? :D:-)


Agi83 - Ćwiczę regularnie z Angeliką Pióro i widze efekty w samopoczuciu. :D Polecam..:-):-D


gwiazdeczka - ja dietetykę studiowałam przez rok i byłam bardzo zadowolona.;-) Od października wracam..:-)


LadyC - dla mnie Maksymilian i Ignacy to imiona numer jeden. :D Pięknie..:-)
 
Asku bardzo dobrze że wyniki glukozy ok :-)
Twój Mrówek jest jak zwykle udany :-D ja do swoich chrzestnych mówię na "ty" bo moja chrzestna jest ode mnie tylko 17 lat starsza :) a ze chrzestnym mam taki kontakt, że ostatnio go widziałam na Komunii Świętej...:dry: na ślub nie przyjechał, bo twierdził że nie da rady wziąść wolnego w pracy :/ Miał się odezwać jak się wszystko poukłada, a po ślubie już 2,5roku i cisza...:/ nawet mi smsa nie napisał w dniu ślubu więc ...:/ nieładnie się zachował i tyle :no:
LadyC witaj :)
gwiazdeczka, ja mam fb ale w sumie tylko używam żeby mieć kontakt z osobami przez czata ;-) mam swoje skromne grono znajomych nie przekraczające 100(wiecie, wolę mieć 100 "prawdziwych", niż 500 takich co nawet nie powiedzą mi cześć na ulicy...):cool:
I nie bawią mnie gry na fb,zaproszenia, i wypisywanie dzień w dzień głupich głupot ;)
A o tej coli to już kiedyś czytałam... z resztą prawdę mówiąc to nawet nie przepadam, teraz mi nie wolno,(aj ten mój cukier...:( ) więc nawet jakiejś straty nie czuję :)) a słyszałyście, że od nadmiaru kofeiny u ciężarnej, jest większe ryzyko odklejenia się przedwcześnie łożyska??? :szok:
milenka1603 witaj :)
mi_lva,natuszka myślę że z umiarem rowerek stacionarny nie zaszkodzi :)) na takim rowerku raczej się nie przewrócisz, a głównie chodzi o to żeby nie było urazów :))

Dziś znowu jestem jak z krzyża zdjęta...:confused2:
Rano ślubny wyciągnął mnie na "spacerek" po sklepach :)
Mamy niedaleko taki sklepik raj dziecka i tam są ceny mniej więcej jak w sklepach internetowych :) wiadomo, mały sklepik to nie będzie miał cen jak taki "smyk" :tak:
Kupiliśmy materacyk(gryka-kokos), zestaw do manicure z canpol baby 3częściowy, kołderkę i dla mnie dwie koszule nocne do karmienia :) Nie takie "babcine" dobre gatunkowo z żywych kolorkach :-D a co mama też musi ładnie wyglądać :-)
Wydaliśmy prawie 200zł w sklepie :szok: a gdzie tam jeszcze do końca zakupów :)
Tak się zajęłam rzeczami dla Kuby, że on ma w sumie już 90% wyprawki, a ja mam tylko wkładki laktacyjne i dwie koszule do karmienia :-D więc teraz mamusia musi poszukać laktatorów, podkładów, majtusi siateczkowatych czegoś do pielęgnacji sutków(podobno może być bepantnen, popieracie czy nie??? bo ja się nie znam na tym kompletnie!)

Tak się zmachałam tym spacerkiem że hoho :)) na dodatek tak okropnie mi się chciało kupę :zawstydzona/y: aż mi było gorąco :zawstydzona/y:i słabo:zawstydzona/y: miałam ochotę zdjąć kurtkę,szalik, czapkę byle się ochłodzić :zawstydzona/y: coś strasznego...:shocked2: a tu ani w tesco toalety, ani w intermarche, nigdzie w pobliżu :confused2: Rany teraz widzę że w sumie toalety są tylko w realu, kauflandzie, obi i... tyle :confused2: Myślałam że nie dojdę do domu, ale dałam radę :cool2:
Dopiero teraz robię drugie danie :dry: bo żołądki to dłuuugo się robią... i będą z kaszą gryczaną i albo ogóreczkiem kiszonym, albo suróweczką... Nie wiem, bo muszę iść do sklepu po "coś " :-D
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie do mam z Krakowa. Gdzie będziecie rodzić? Czy znacie jakieś opinie nt. Siemieradzkiego?
w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
Ostatnia edycja:
hej
my po dniu babci i dziadka :tak: Emilka wogole sie nie bała,ładnie spiewala,tanczyla :tak:bylismy z niej dumni :zawstydzona/y: Pozniej zjedlismy w tesciowa u nas obiadek,wypilismy kawke ,zjedlismy ciacho.Tesciowa juz pojechala Emi sie bawi a ja was nadrabiam ;-)
natuszka Emilka tez tak robila i moja druga dzidzia tez kopie tatusia po pleckach ;-)
mi_lva super ze bryka zapłacona i juz jeden problem mniej ;-)
milenka witaj
asku trzymam kciuki zeby było ok ;-)
izamarta witaj
futurystka ja tez mam imie nie wybrane ;-) i płec sie nie chce potwierdzic bo sie chowa juz 3 usg :szok:
dialbiczka a to pech z tym dachem :wściekła/y:
readerle dobrze glukoza zaliczona ;-)
brownagula sporo juz masz jak jest 90% wyprawki :tak: nie martw sie dla nas mniej potrzeba niz dla dzidziolka ;-)
mama olafka i damiana ja jestem z Krakowa i bede rodzic w Zeromskim jak poprzednio.Tu pracuje moj lekarz przy poprzedniej ciazy koniecznoscia okazalo sie CC.Teraz jeszcze nie wiem jaki bedzie porod poki co nie ma przeciwskazan do porodu silami natury.Lezalam w trakcie ciazy i przed samym porodem w Zeromskim i moge powiedziec Ci z moich obserwacji najlepiej rodzic tam gdzie pracuje twoj lekarz prowadzacy ciaze.Moja kolezanka rodzila w Siemieradzkim 5 lat temu i byla zadowolona.Ja z mezem bylismy tam na dniach otwartych i podobało nam sie.Pracowalam niedaleko Narutowicza i na temat tego szpitala slyszalam w 90% niepochlebne opinie od pacjentow i na temat lekarzy i na temat opieki poporodowej.
 
Uhhhh... wyprawka... Ja mam wiekszosc po poprzednich dzieciakach, teraz tylko dokupie lozeczko i jestem gotowa! ;-)


gwiazdeczko nie znam Waszych pelnych imion, nie mam jak zaprosic, oopsie :-(


Dziewczyny, jak Was czytam to jedna mowi, ze zbliza sie do 30, druga 22, trzecia jeszcze inaczej - mlodziutkie jestescie, czuje sie jak jakas babcia w tym towarzystwie :-/


Imiona: Max zawsze mi sie podobalo, swietne i bardzo ladne imie! :-) Oskar takze jest super, ale mnie sie zle kojarzy, takze nie nazwalabym tak syna niestety. Ale imie samo w sobie tez bardzo ladne ;-)
Ja syna tez chce Victor nazwac, jesli bedzie coreczka to myslalam nad Jane albo Heather, ale pewnie mi sie jeszcze milion razy zmieni... ;-)


Mowicie o drugich studiach - wiele zapedow typowo medycznych widze, super! :-D


Jesli chodzi o mnie to na chwile obecna ucieklam z pracy, bo wezwali mnie na miejsce przestepstwa... Mowie Wam, dziewczyny, jedna wielka tragedia. Pewnie przez ciaze taka wrazliwa sie zrobilam, ale myslalam, ze zejde jak to zobaczylam i wzielam wolne na reszte dnia... Moj M sie smieje ze mnie :-/
 
Wow! :-)
Ale dziewczyny lecicie z postami - muszę nadrabiać jak najprędzej.

Melduję, że moje jelita zaczęły funkcjonować i wracam do życia.
Z radości łazienkę sprzątnęłam, a męża zaciągnęłam do mycia podłóg.
 
reklama
Ewe bo Emilki to fajne dziewczyny :-)

Saro wyślij mi na priv bb swój link fb z profilu i Cię zaproszę najpierw do siebie potem dodam do grupy

Jaranti witaj wreszcie :) i tak się bardzo nie przemęczaj :szok:

Nic dzisiaj nie zrobiłam :/ nie mam weny ani nastroju, ale jakbym się zajęła sprzątaniem to może nie byłoby tyle myśli...ale ja to jak mnie energia rozpiera to coś robie...tak jestem zbita jak pies. Jutro szoruje na odczulanie, jeszcze ze 2 razy i będzie finito Potem nie wiem kiedy powrót, pewnie jak już dzidzie odchowam...ciekawe czy teraz mi testy zrobią czy zakończę szczepionki tylko
 
Do góry